Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

elebe
3. mar 2011

@saska697 no ja mám viac ako ty,mám 30rokov,preto mi doky po pol roku chce robiť vyšetrenia,ale je zlatý a mnohým pomohol otehotnieť a aj už beznádejným prípadom.....ja len dúfam že to nebudem potrebovať 😒

saska697
3. mar 2011

@elebeale to si este tiez mlada🙂) urcite lepsi vek ako mojej krstnej ta ma 40 a teraz sa rozhodli mat babo,len akosik to uz nechce ist(lebo prednejsie bolo uzivat si,kariera atd...) tak to mas teda velmi zlateho doktorka") takych je fakt mala a urcite to nie je v BA,hm?

elebe
3. mar 2011

@saska697 nie nie je to v BA.....mne vravel doky žie akože v 30-ke v poho,že to nie vysoký vek,že sú aj oveľa staršie prvorodičky. no ja som v mladom ceku veľa cestovala a tak a na bábo sme sa namotali až teraz 😀

saska697
3. mar 2011

@elebe takze preto aj iny pristup ako v BA kolegynina dcera rodila na Kramaroch a nechali ju trapit a nakoniec nasa sefova pozna primara gynekologie a ked isiel kuk co sa deje tak zistili ze mimi sa neotocilo tak musela ist na cisarsky, takze keby sa nesiel kuk tak kto vie ako by to dopadlo ked islo nozickami....
A podla mna to je aj tak o tom ako sa clovek citi na mimi my so snubecom sa citime na mimi uz dlho len sa nedari zatial. ale zas to netreba odkladat do 40ky🙂)

saska697
3. mar 2011

@elebe Tak ja uz pomalicky padam domov s roboty. A zajtra ti dam vediet ako to dopadlo s testom rano. Ale typujem negativnu spravu.... Dakujem za velmi prijemny rozhovor🙂) pekny zvysok dnika ahojky

elebe
3. mar 2011

@saska697 pokiaľ sa cítite na mimi tak to príjde,však ste mladí.....som zvedavá na testík,určite daj vedieť....a nebuď pesimista 😀 ja určite teraz nie som tehu a myslím pozitívne 😎 ozvi sa,papa

elebe
4. mar 2011

@saska697 ahoj moja,tak čo robila si si test? ako? som zvedavá...... 🙂 😉

nina33
4. mar 2011

@elebe hmmm.....tak tehu zevraj niesom.....ale zato som dostala dalsiu vyvolavacku....parada

elebe
4. mar 2011

@nina33 bola si u dokyho? a čo ti na to všetko povedal.....len ti dal vyvolávačku a nič? či...?

lulucinka
4. mar 2011

Ahojte baby,ja som 5 deň po vyvolávačke a zatiaľ žiadna menštruácia.Ak ju nedostanem do budúceho štvrtku,tak v piatok opäť ďalšia vyvolávačka.
@nina33 : Po akom čase od prvej vyvolávačky Ti gynekológ pichol druhú vyvolávačku?Ak nedostaneš ani po druhej vyvolávačke menštruáciu povedal Ti gynekológ ďalší postup?

cukricek_29
5. mar 2011

ahojte babenky ja som si dnes ráno všimla,že mám aj riadne žilkavé prsia tak a najbližšia ms by mala prísť 12.3. tak je to z toho alebo je to další príznak tehu?

martinka13
5. mar 2011

cukricek_29 No ja som mala len dva priznaky tehu Zilnate prsia (aj velmi bolestive) a pozitivny tehu test Inak ten som si robila este 4 dni pred ocakavanou MS a bol pozitivny 🙂

lili151
5. mar 2011

Chcela by som sa s vami poradit Posledny krat sa mi začali krami 1.2.2011 ktore mi vždy trvaju 5dni a ciklus mam 31dnovi a stale mi dalšie neprišli. S manželom chceme babetko ale velmi to neriešime, niekedy sa spravi do mna inokedy na bruško ale len sa utrie a po chvili je zas vo mne. Teraz chodi daleko do prace a naposledy sa do mna urobil 19.2.2011.čo myslite mam sa tešit??? Bojim sa že ked si kupin test tak sa zas sklamem niekolko dni po 19.2 som si nahmatala vaječniky neboleli ma ani nič podobne takže v pohode Mate niekto podobne skusenosti????

zuzana.leigh
6. mar 2011

@lili151 pravdaze by si mohla byt tehotna, ale bude dobre ak si spravis test. Ak chces, mozes este pre istotu pockat do 35 DC a ak menzes nedostanes, tak si sprav test. Ak si tehotna, test by to uz teoreticky mal zachytit bez problemov. Drzim palce aby to vyslo 😉

cukricek_29
8. mar 2011

ahojky babenky skúsila som si merať BT som pár dní pred ms a mám ju nad 37st čo to znamená ?

kukucka26
8. mar 2011

ahojte zienky mozem byt tehu? mam 7 mesacneho chlapceka ktoreho plne dojcim menezs mi meska 6 dni robila som si rano test na tehu no vidno tam iba velmi jemne ruzovu ciarocku naozaj velmi velmi slabucku 😲

katarinan
8. mar 2011

Ahojte dievčatá...chcela by som sa opýtať, že či by som mohla byť tehotná? s priateľom sme mali pohlavný styk 27.2.2011 nechránený...vždy si dávame pozor, ale tentokrát si myslí, že mu niečo ušlo...bol to posledný plodný deň a styk sme mali ráno.. cítim sa v poslednom čase stále unavená, v piatok som si všimla, že mám nejaké väčšie prsia...včera ma začalo dosť pobolievať v podbrušku a je mi zle od žalúdka..nevracala som ale mi pláva ten žalúdok..a často ma tlačí na veľkú potrebu..menštruáciu by som mala dostať 10.3.2011.. Myslíte, že je tam tá možnosť, že by som mohla byť tehotná? bábo nie je problém...môžem si už skúsiť spraviť test alebo mám ešte vydržať? som nervózna z toho ze mi je zle...pred menštr. ma pobolieva brucho tak 1-2 dni pred...ale inak...dakujem za vaše odpovede

sonoio
8. mar 2011

🤐 🤐 🤐 mozno je ti zle z toho,ze mas pred menstruaciou 😎 😎 , mozes byt tehotna presne tak,ako vobec nemusis 😔 😔 kazdy pripad je individualny, pockaj par dni,uvidis,ci nastane menstruacia,a ak nie,tak si urob test..

martinka13
8. mar 2011

kukucka26 No ak Ti vysiel co i len trosku pozitivny test je velka pravdepodobnost ze si tehu Ze dojcis vobec nevadi

katarinan
8. mar 2011

@sonoio no práveze pred menštruáciu mi nebýva takto zle...ale vsak este pockam...uvidim...dakujem za odpoved

sonoio
8. mar 2011

@katarinan ved to nemusi byt pravidlom,ze ti byva,alebo nebyva zle 😝 😝 mozno tentokrat je to ine 😀 😝 mozno si pod stresom,zmeny pocasia,roc.obdobia,atd.atd.. a mozno ano,mozno si tehu 😅 😅 😵

katkarv
8. mar 2011

@cukricek_29 to mozes mat aj bezne pred menzesom zilkave prsia aj bazalka je v poriadku pokial velmi neklesne trebars na 36,5 ale uz zajtra rano by si sa mohla otestovat,mne ukazal tehotensky test tri dni pred menzesom dve ciarocky v oboch tehotenstvach,aj ked jedna bola este slaba ale kazdy den silnela.

cukricek_29
8. mar 2011

katkarv no ja už som testovala a test vyšiel asi tak,že tá druhá čiarka tam bola a po hodinke už tam nebola takto mi vyšli 2 testy tak už ani nechcem testovať podľa mňa je to zbytočné

simi251
8. mar 2011

@kukucka26 Ahoj. Kojenie nie je antikoncepcia. Jasne ze mozes byt tehotna. Ale aj nemusis. Urob este jeden test a uvidis. Hlavne ak si doteraz mala pravidelny menzes. 😉

katkarv
8. mar 2011

@cukricek_29 tak uz len pockat ci dojde menzes.Drzim palce aby sa stalo tak ako chces.Ja mam teraz plodne dni tak tiez budem coskoro riesit nieco podobne.

cukricek_29
8. mar 2011

katkarv,no dúfam,že veru nedôjde ale ak áno tak možno nabudúce a tiež držím palce nech vám to vyjde 😉

katkarv
8. mar 2011

@cukricek_29 Dakujem,snad sa na nas stastie usmeje,daj potom vediet.

lulucinka
9. mar 2011

@nina33 : Ahoj,tak ako?Dostala si po ďalšej vyvolávačke menštruáciu?Ja som dostala menštruáciu v nedeľu mala som ju nedeľa,pondelok,v utorok už slabšie a dnes už skoro vôbec.Je to ok?Od nedele užívam aj HA Yadine.
Pekný deň všetkým

lulucinka
9. mar 2011

@saska697 : Ahoj,ako dopadol testik?Bola si uz aj u gynekolga?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre