Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jollinka22
20. jan 2016

Zienky a ake mate skúsenosti z ovu testom ? Su spolahlive ? Podarilo sa niektorej vdaka tomu otehotniet ?

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 som zvedava ako dopadnes zajtra 😊 mne je zasa stale zima a furt mam studené nohy a to sedim cely den pred krbom ale pocitam ze to je z tej unavy.. Nasad preventivne vitaminy a caj lebo aj to pocasie to moze robit

dannii
20. jan 2016

@tigrislu tie studené nohy A pocit zimy som mala aj ja A furt mam😃😃😃

tigrislu
20. jan 2016

@dannii vazne? A kedy si to cca zacala citit? Lebo ja som uz zacala mysliet ze na mna nieco lezie 😕 kedze sa to spojilo aj s tym pichanim unavou a tou zimnicou 😕

dannii
20. jan 2016

Asi týždeň pred očakávanou MS. Nakúpila som si čaje A furt som ich pila A ležala pyzamo župan deka papuce fusakle no A stále mi je zima A to už viem,že čakáme baby😍😍😍.A prsia má akoby len jemne stúpali žiadne naliate ako pred MS až teraz sa začali nalievat

tigrislu
20. jan 2016

@dannii gratulujem k baby 😊.. a ďakujem uvidime co to nakoniec bude 😊 ale tiez sedim pri krbe pes mi lezi na nohách a zohrieva ma😂 ďalej dvoje ponozky mikina a rozmyslam, ze asi dam ešte deku😂ja mam prsia take ine ako mavam ale nebolia ma nejak extra, tak si nemyslim, ze by to mohlo byt tehu ale este mam cas do ms tak uvidim ako sa to vykrystalizuje 😊 kiezby to bolo koli malej gulicke 😊 a mala si este nejake priznaky?

rysavka55555
20. jan 2016

@vajicko0210 preco?

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu taak vidim to na ms...no uvidime 🙂

dannii
20. jan 2016

@tigrislu nie nemala len tá zima furt A pocit na chorobu.ja som si nič nepripúšťa la. Bola som presvedcena;že dorazia😃😃😃😃😃

tigrislu
20. jan 2016

@dannii ako ja si mydlim ze dojde.. Ale uvidime 😊 ale i tak dakujem

tigrislu
20. jan 2016

@dannii myslim 😂

dannii
20. jan 2016

@tigrislu nedôjde nemoze😃😃😃

dannii
20. jan 2016

@tigrislu pripomínaš mi mna😃😃😃

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 uvidis uz zajtra 😊 ja si myslim ze to mam vsetko z tej vakciny co som v utorok bola

tigrislu
20. jan 2016

@dannii preco 😊.... No ja sa s tym radsej zmierim teraz akoby som potom mala byt sklamana 😊 tak radšej pocitam s tym ze potvora dorazi 😊 ale keby nedosla tak by sme sa velmi potesili a moj drahy by mal darcek k meninam 💜..... nachystala som caj, horúci nápoj vitaminy a idem sa dat dokopy 😂 nech ma to postavi na nohy 😂 a dalsia vec mozem to mat aj z ockovania co som vcera bola

dannii
20. jan 2016

@tigrislu no ved uvidime. Držím palceky nech sú kolajnicky😍😍😍😍ja som si 17 mesiacov testovala

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu tak myslim si, ze co uvidim ... :P jaaaaj, no bodaj by nie :P

vajicko0210
20. jan 2016

@rysavka55555 Lebo mi pracuje v zahraničí a chodi dom tak,že pride ked " netreba" ☹ mno co uz,snažíme sa ďalej.🙂 🙂 🙂

rysavka55555
20. jan 2016

@vajicko0210 tak siiilno drzim palce!!!!! 🙂

vajicko0210
20. jan 2016

@rysavka55555 ďakujeme 🙂

tigrislu
20. jan 2016

@dannii hej uvidime, este mam 9 dni cas :D ..... dakujem 🙂

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 bodaj by uvidime, nechame sa prekvapit ostava mi este 9 dni :D tak dovtedy sa este toho moze vela stat 🙂 ...som zvedava ako dopadnes zajtra, uz mas nakupene? :P

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu to uz len 9? Tak veru ze to leti 🙂) mam ale len jeden radsej :D no tampony som zabudla :D zeby znamenie? :D

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 jo ubieha to 🙂 uz sa aj ja dockam vysledku konecne 🙂 .. aby ta to nelakalo na viac? :D asi to bude znamenie aj ten jeden test a tampony asi nebudes potrebovat 😝 ked si zabudla :P

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu bodaj by :D ale mam doma este tampony, takzeee :D prd, som zvedava na rano 🙂 ty ako?

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 uz mi ustupila ta unava trochu a aj ta zimnica tak uz mi je celkovo lepsie , uvidim ako sa to vyvinie este 🙂 akurat to pichanie stale pretrvava a uz sa o posunulo z vajecnikov dalej tak som zvedava co to bude a je to fest neprijemne :/ .. ale tak nechavam to tak, lebo sa musim sustredit na pisanie prace :D ..tebe tie navaly horucavy a chladu uz ustupili?

rysavka55555
20. jan 2016

@tigrislu kde ti preslo to pichanie az? Tak ti verim 🙂 hej presli,lezim oddychujem 🙂 a taak ...

tigrislu
20. jan 2016

@rysavka55555 podla obrazkov by tam mala byt maternica 😕 ale co ti ja viem asi to uz budu len nejake moje vyplody fantazie :D, lebo miestami uz neviem ani kde to picha :D raz tam a raz tam :D uz som z toho jelen 😀

zuzana256
20. jan 2016

Ahojte moju kamaratku silno pichlo dole v strede a nevie co to bolo byva stale unavena malo chut do jedla tekutinu pije ze vela a boji sa ist doktorovi

zuzana256
20. jan 2016

Nevefeli by ste jej poradit co to mohlo bit ms ze dostala ale len malinko slabu krv slabulinko cervena take kvapky a potom bledo hnedy vytok kratke a slabe tvalo jej to 5 dni ci to mohlo bit spinenie alebo to bola ms ked taku este nemavala iba silnu dakujem za nu ak jej poradite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre