Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

modraslza
22. mar 2016

@moonshine1 neviem..budem sa sledovat este par dni...no myslim so, ze nie som tehu..kedze tolko testov negativnych a i ms bola slaba ale predca bola...a teda zbytocne je ist k lekarovi..az tak zle mi neni..mozno virus

modraslza
22. mar 2016

@ninika29 u mna to iste ale den normalne ma a den spinenie....kebyze nerobim testy tak by som si myslela ze som avsak testy negativne...myslim si, ze tak ako to moze byt i tehu..moze to byt i normalna ms len slabsia...casom sa to stava..sprav si test

ninika29
22. mar 2016

@modraslza Ďakujem za odpoveď . Asi si spravím . Len som zaskočená z toho a ešte aj tie kŕče

modraslza
22. mar 2016

@ninika29 sprav si test a napis co ti to ukaze..som zvedava 🙂

bubu92
22. mar 2016

Ahojte zienky! Mam jednu otazocku. Kedze ja som tu dlhsie a sledujem vselijake fora a komentare a moja kolegyňa nema ucet. Spytam sa v jej mene teda.
Mala s priateľom pohlavny styk 4 den cyklu teda podla jej slova uz nemala menzes na ten štvrtý den. Samozrejme nechraneny sex. Pyta sa ci sa moze stat to ze otehotnie? Teraz je uz 12ty den po tejto,, akcii,, a ma krce v brusku nie silne len slabšie ale prsia ju nebolia, len bradavky ma citlivejšie. Existuje tu možnosť ze je tehotná?
(Moj nazor, ze existuje alee podla toho kedy ma plodne dni, ale radi si precitame aj vase nazory na toto) jaj a este info ze vraj mala slabucky menzes len nic moc to nebolo.
Dakujeme za odpovede Evka a Mata 🙂

zenuska11
22. mar 2016

Ahojte zienky,
Mam otazocku, ms meska druhy den, bt sa drzi okolo 37, pred asi 6dnami som mala slabe krvacanie a hnedy vytok ... Kedy je dobre urobit testik?

ninika29
22. mar 2016

@modraslza ja som ešte aj rozmýšľala že pred troma týždňami som užívala antibiotiká. Či To nemoze byt z toho. Ale musím povedať že aj keď mi skončilo spinenie v nedeľu stále sa cítim presne tak ako keby som mala dostať

modraslza
22. mar 2016

@ninika29 naozaj bez testu to nezistis i ked ani s testom..ja asi takisto pojdem k lekarovy..kedze testy mi vysli negativne vsetky uz ani neviem kolko ale zvraciam a napina ma dnes znova a to som mala ms dva dni 17 a 18teho..naozaj neviem ci mi je nieco ine ako tehotenstvo i mna boli v podbrusku ako pred ms..ale bola som si vcera zacvicit kedze nic mi nebolo ..mozno to bude svalovka ale nechapem preco mi je na zvracanie

miminka1986
23. mar 2016

@modraslza no mne pri synovi dal lekár ešte aj vyvolavacku aby som dostala a aj som dostala síce slabé a krátko cca 4 dní čo mávam 8 a koľko testov fuuu to si nepamätám cca 5 a potom som nerobila bo mi robili sono a uvideli ho

karmela
23. mar 2016

@zuzu1122 ahoj zlatko krv ti bral preto či maš ešte hcg zostatkove v krvi vieš aby vedel či sa telo vyčýstilo same či niekde niečo neostalo..Preto ťa kontroloval aj sonom..Aky dlhy mavaš cyklus?Ja verím že ti povie v buducom tehu vas budeme sledovať a všetko dobre dopadne.

zuzu1122
23. mar 2016

@karmela o desiatej mi volala sestricka sama ani som si ja nemusela volat, ze vysledky su v poriadku a nemusim ist znova na krv, takze asi je naozaj uz vsetko prec... Mam pocit, ze to bol len sen, akoby to ani pravda nebola... Cyklus mavam tych 30-32dni... Ale zmiatlo ma tam co mi napisal-tie dva folikuly... Je to vobec mozne?

karmela
23. mar 2016

Ano je mozes mať s praveho aj laveho vaječnika vypusteny folik 😉 Tak zlatko prilahni mm dnes pozajtra,popozajtra držím palčeky

zuzu1122
23. mar 2016

@karmela 😀 to mam na jednom vajecniku... No ved uvidime 🙂

moonshine1
23. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@karmela ako si to pekne napisala, ze prilahni ;)

zuzu1122
23. mar 2016

@moonshine1 zlata je 🙂 a minule mi napisala ze treba mat lasku, to som este taky vyraz ani nepocula 🙂 podarena zenicka

xaxax
23. mar 2016

Ked mam iba vytok a 5 dni meska mrcha ..mala som styk ale vzdy mal ochranu a nikdu sa nesptavil do mna a inak mavam pravidelny cyklus ..a mam take bolesti jak pred mrchou ale jej nikde ...mozem byt v tom?

modraslza
23. mar 2016

@xaxax ked pouzivas ochranu a nespravil sa doteba...tak z coho?

mimuliacik
23. mar 2016

Ahojte baby.. prosim vas poradte mi.. priatel sa do mna spravil cez plodne dni.. mozem byt tehotna? Pichalo ma par dni do lavej strany pod brusku.. bolievalo ma pod bruskom.. a odvtedy ked mame spolu styk tak ma pichs pod brusku.. dakujem za rady.. test som si este nerobila

zdenuska696
24. mar 2016

Ahojte, potrebujem radu, spravila som si teh.test a výsledok je tenká slabá čiarka vid.foto.
Máte niekto stým skúsenosť?

zuzana256
24. mar 2016

Postrehla som ovu ktora bola vcera aj sme mali sex celu noc som nemohla spat som sa prehadzovala z jednej strany na druhu a dnes ma boli velmi hlava a bolesti pod bruskom ms mam dostat az 14.4 od dnes som zacala uzivat femibion 1

lavender84
24. mar 2016

@zdenuska696 vyzera to skor na kanalik ako pozitiv tehu test, urcite si sprav este jeden 😉

mimuliacik
24. mar 2016

Ahojte baby.. prosim vas poradte mi.. priatel sa do mna spravil cez plodne dni.. mozem byt tehotna? Pichalo ma par dni do lavej strany pod brusku.. bolievalo ma pod bruskom.. a odvtedy ked mame spolu styk tak ma pichs pod brusku.. dakujem za rady.. test som si este nerobila

vika35
24. mar 2016

@mimuliacik mozes, presne tak sa robia deti ale nie vzdy to vyjde takze nemusis. ked ti bude meskat urob test. ved tu nikto vestit nevie.

zuzu1122
24. mar 2016

@zdenuska696 mne sa presne toto stalo tusim dvakrat... Uz som sa tesila a nakoniec to bol len kanalik ☹

ivix158
24. mar 2016

@laska07 praveze som dostala a cestou do prace v autobuse ma zalial pot, neskutocna bolest v podbrusku , ked som sa chcela dostat k soferovi, zatmelo sa mi pred ocami a viac si nepamatam .. Sama tomu nerozumiem, sono ciste .. Vsetko vypada ok

laska07
24. mar 2016

@ivix158 fuu tak to mi je luto teda.Predpokladam ze ti ani nezistili pricinu odpadnutia.Kedze mame take super zdravotnictvo.Drzim palce snad sa to buduci mesiac zadari.Kolko sa uz snazite?

zenuska11
25. mar 2016

Zienky stretli ste sa niektorá s tym...meska mi ms 5ty deň, bazalna teplota sa drzi okolo 37stale a test negatívny.

zuzu1122
25. mar 2016

@zenuska11 vyskusaj inu znacku testu, mam skusenost ze aj ked su desiatkove, niektore su predsa len citlivejsie... Poradila by som ti lady max test... Kym na mamateste som mala ciarku slabu, tak na lady max teste som mala testovaciu skoro rovnako silnu ako kontrolnu a pritom oba testy boli desiatkove

peta18ha
25. mar 2016

@zdenuska696 takto by to nemalo vyzerať,ta druhá by mala byť približne rovnakej hrúbky,radsej skusit inú znacku

zenuska11
25. mar 2016

@zuzu1122 dakujem, skusim teda iný test, ale tak až po sviatkoch 🙂 ak nedojdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre