Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

baby24
12. máj 2016

@gabikamicka no brala som duphasom po duphasone je to 5 dni mi meska... A kalendar mi vyratal keby ze neberem duphason ze mala dojst vcera... ☹

gabikamicka
12. máj 2016

@baby24 ďakujem velmi pekne
Vyzkusaj este jednu fotku aj mas ten test

baby24
12. máj 2016

Nemam praveze ale mam este v negative

gabikamicka
12. máj 2016

@baby24 tak uz len čakať moja zlata nerob uz testy lebo to su len zbytočne stresy uvidis este vyčkaj zo 3 dni

gabikamicka
12. máj 2016

@baby24 a ako sa cítiš ?

baby24
12. máj 2016

Okik sak sa ozvem ale nervy pracuju... ☹

baby24
12. máj 2016

@gabikamicka velmi bolestive prsia aj bradavky kyselinu mavam a sem tam pichanie vo vajecnikoch.... ☹

gabikamicka
12. máj 2016

@baby24 verim nam vyslo po 4 mesiacoch
Užívala som kyselinu listovú B complex raz týždenne a Céčko tiez raz týždenne

gabikamicka
12. máj 2016

@baby24 no moze byt a vytok? Chut do jedla ?

baby24
12. máj 2016

My sa snazime 4 roky chut do jedla je vytok sem tam biely hrudkovity... ☹

baby24
12. máj 2016

@baby24 gabikamicka

gabikamicka
12. máj 2016

@baby24 tak ja som mala mliečny ako pred ms tak aj po ms az do teraz ale pocas ako mala prist ms tak žltý tri dni z malým nádychom do ružová

baby24
12. máj 2016

@gabikamicka zlty?? No neviem a s duphasonom nemas skusenosti??

miska_hryzka
13. máj 2016

@gabikamicka tak v podstate až potom okolo siedmeho týždňa bije srdiecko a pekne ho uvidí, tak asi aj stačí. Ja som isla tak skoro kvoli Duphastonu. Ešte nič nebolo vidieť len som zbytočne stresovala potom.

lenockalenka23
13. máj 2016

@baby24 ahojky,ja som tiez mala duphaston...najprv som ho brala prvý cyklus po samovolnom potrate..to mi prišla MS po 2 dňoch od vysadenia a na ďalší mesiac už neprišla 😊pevne verím že je to aj tvoj prípad..a prsia ma teda boleli pomaly už pár dní po ovulacii ale celkom dosť...

baby24
13. máj 2016

Ale test som mala negativny v stredu teda aspon myslim po duphasone je to uz 7 dni co meska

baby24
13. máj 2016
lenockalenka23
13. máj 2016

@baby24 no co ja viem tak po duphastone by ti mal prísť do 5 dni...7 už je celkom dosť...ale čítala som aj o prípadoch ze niektorým babám neukazalo pozitívne v čase MS ale dakedy aj neskor..záleží kedy bola ovulacia a aký je cyklus..

baby24
13. máj 2016

@lenockalenka23 nemala som potvrdelnu ovu ale kalendar mi ukazoval ovu 26 a posledny styk som mala 28.4 muz uz nebol doma cyklus mavam 34 dnovy dnes to je 38.

gabikamicka
13. máj 2016

@baby24 Ano taky sfarbeny

gabikamicka
13. máj 2016

@baby24 ale bol do ružova a nemam skusenosti

gabikamicka
13. máj 2016

@miska_hryzka tak uvidím no ja by som rada sla aj dnes ale radšej počkám
Trosku som prechladla dutiny mam upchate tak sa bojím trosku ci mi ti neprejde na zápal lebo mam často problémy z nosnými dutinami zápal som mala viac krat

baby24
13. máj 2016

@gabikamicka dakujem za vsetky rady...

veronikanellka171
13. máj 2016

Ahoojte
No uz som tam nala nieco cierne ako vacok ale zda sa jej to strasne spomalene, tak mi zasa zobrala krv a mala som zavolat..
Volala som tej doktorke Akurat a ze nema ich a zavola neskor ale ze doktoka povedala ze to vyzera byt ok (pritom ked som tam bola ma trocha stresovala)a ze zrejme som otehotnela ked som mala uz dostat menzes..

veronikanellka171
13. máj 2016

akurat mi volala sestricka: dobry den slecna ......... tak mozte oslavovat vsetko vyzera byt v poriadku

zuzana256
13. máj 2016

Ahojte mam na vas velku prosbu o radu ja s priatelom chceme ist na umele oplodnenie a nevieme ci hellios su spolahlivy a ci je spokonnost snimi porafte mi niekoho kam bu sme mohli ist a aj cenovo dobre dakujem velmi pekne

miska_hryzka
13. máj 2016

@gabikamicka ja som chorá.odkedy som zistila, že som tehotná. Sopel stále, kašeľ a bolesť hrdla už prešli.

gabikamicka
13. máj 2016

@baby24 držím prsty a cakam potom ako si dopadla

gabikamicka
13. máj 2016

@miska_hryzka
@miska_hryzka dnes mi bolo uz aj na zvracanie aj som mala záchvat placu niejak sa ti stupňuje

baby24
13. máj 2016

@gabikamicka dakujem a dam vediet... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre