Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka myslela som tym, ze sa budem tyzden tesit a potom nic z toho nebude

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza ani tak sa neteš čakaj normalne ako keby mala prist ms nevšímaj si zmeny na sebe

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka ved viem, pred prvim tehotenstvom som sa tesila kazdi mesiac po cely rok az potom sa zadarilo , bolo to dlhe obdobie

morandia
13. júl 2016

@luta13 ahoj, ano sme nedockavy ,strasne by sme chceli pre nasho Alexika uz surodenca 🙂 tak sam na tvoje rady...

scales
14. júl 2016

@modraslza ahoj, aj mne má prísť za týždeň ms a počas plodných sme mali viac krát styk... Ja mám nádchu už od začiatku leta, ale to z klímy asi... Ja si idem zajtra skúsiť urobiť test, lebo 21.7. by mi mala prísť ms...

baska26
14. júl 2016

Ahojte, neviem ci som tehu abo nie, momentalne mam frmol v praci, vela stresu atd. Ale mam pocit uz niekolko dni ako keby som uz mala MS, ale predcasom som to mala ako silny PMS. som unavena, striedam nalady, citim sa choro (spravil sa mi aj herpes na pere). Sex mavame nechraneny, ale den pred ovu sme mali v sprche(neuvedomila som si ze mame pred ovu), cize som sa umyla normalne. Otazka znie mohlo sa aj tak zadarit? A vcera a dnes som vypila vit. C 500mg - ovplivni to nejak? Dakujem

annnyjska
14. júl 2016

Ahojte dievčatá, vyšiel mi takýto test , predtym tam bolo druhu čiarku vidieť viac ale čím viac schol tym menej ju bolo vidieť a potom mam pocit , že vobec . Neviem čo si myslieť , MS som mala 22.6 viem je ešte skoro sa testovať, nehundrite mi tu prosím na to , lenže býva mi strašne zle z ničoho nič . Unavená , žalúdok , točenie hlavy , citlivé prsia , boli ma v podbrušku a dokonca aj kĺby , tiež žalúdok . A už som z toho v koncoch . MS mam nepravidelnú , posledne dva mesiace mi pichali vyvolavacky. A som si vedomá toho , že možem mať PMS . Len chcem vedieť či sa nejaká s tym stretla . Ďakujem krásne

scales
14. júl 2016

@annnyjska Podľa mňa je zlý test, alebo ho nechaj ešte vyschnúť riadne, ale určite by som si aj druhý urobila na tvojom mieste. Ja som mala ms 21.6. a tiež som včera mala druhý príznak... keď som sa zohýnala taške a hľadala som v nej niečo a potom som sa vystrela, tak sa mi tak zatočila hlava, že som nevedela, či si sadnúť, či ostať nehybne stáť a počkať kým to prejde... nebola som pri tom sama, a človek vedľa mňa ostal prekvapený, čo sa len tak na neho dívam, či chcem niečo povedať :D nechcela som ale dať nič na sebe znať :D veľmi vtipná situácia... Bazálnu mám tretí deň 36,86 a bolia ma prsia... Zajtra ráno si idem robiť test, tak uvidím 🙂

modraslza
14. júl 2016

@scales Ahoj. Myslis, ze by ti test ukazal tak skoro?

modraslza
14. júl 2016

@annnyjska ale ano to je kanalik, povedala by som

pepka123
14. júl 2016

@peppermint detail 😀 čo už...zaujímavé

annnyjska
14. júl 2016

@scales može byť ale že by mi počas toho kym bol sfarbil a potom nič ?? Podla mna aj tie testy sú už take , že človek ozaj nevie .

veroni123
14. júl 2016

ahojte babule🙂) potrebujem vase rady co si otom myslite... nechraneny styk som mala par dni po mestruacii a do dalsej sa uz nic nedudialo lenze uz mi meska 5dni pricom si niektore poviete ze to neni mozno este vela ale mavam rozny cyklus 25-31 a mala som setky priznaky prichadzajucej menstruacie a le teraz mam uz 36den cyklu ..ziadne nwvolnosti som nemala iba dnes vnoci ma strasne boleli vajecniky a trpnu mi nohy ..test mi vysiel negativny preto by som bola stastna keby mi nielto poradil:(

scales
14. júl 2016

@annnyjska a skúšala si si ďalší?

annnyjska
14. júl 2016

@scales nie vobec , povedala som si , že počkam kým budú meškať . Ak budu a potom . Takto to nebude mať ani vyznam ak som aj v tom tak by mozno tak skoro neukázalo poriadne . Len čo by som testy kupovala tak som si ich odložila a o tyzden az dva skúsim

zuzana256
14. júl 2016

@annnyjska to bude len farbivo

barbarax9
14. júl 2016

@veroni123
Ahoj, mne meska uz 8 dni. Citala som toho straasne vela. Od cysty na vajecniku, cez zapal az po syndrom PCO to moze byt vsetko. Robila som si testy a vsetky su negativne. Robila som tie najcitlivejsie 10-kove. Posledny v pondelok. Teraz by som mala byt najmenej v 6tt ak sa nahodou nieco stalo a myslim si, ze to by uz test ukazal. Budem musiet ist zrejme ku gynekologicke, akurat ze nerobi teraz, lebo ma dovolenku tak jej budem volat potom a objednam sa. Neviem vazne co to moze byt :/ mozno len stresy, ale ze nas telo az tak dokaze ovplyvnit? Fuha ...

veroni123
14. júl 2016

@barbarax9 ja este par dni pockam a uvidim ci nahpdou nepride ale nikdy som nemala taketo úroblemy tak sa dost obavam

barbarax9
14. júl 2016

@veroni123 presne ja mam to iste. A nehovorila si si este pred tym ako si ju mala dostat, ze co ak sa nieco stalo a nevracala sa v hlave vzdy k tomu?

veroni123
14. júl 2016

@barbarax9 presne :D este aj teraz nadtym stale premyslam

barbarax9
14. júl 2016

@veroni123 tak dufajme ze to bude ozaj len zo stresu. Lebo ja od maja nad tym rozmyslam a pred tym som dostala ale len taku slabu uuuplne a to ma este viac vystresovalo. Ale ked tak nad tym uvazujem, vazne je mala snaca ze sa nieco stalo, ale neviem sa ukludnit :D tak snad sa len stresujeme

barbarax9
14. júl 2016

@veroni123 a teraz posledne dva-tri dni ma este aj picha vlavo v podbrusku (asi vajecniky) no proste strasne :D ... dufam ze si to namyslam vsetko uz len

modraslza
14. júl 2016

tak nevydrzala som, bola som v lekarni dnes, ze kupim test, ale nemali ten co som chcela tak som si povedala, ze kupovat radcej nebudem 🙂 pockam

sense
14. júl 2016

@veroni123 no mne na siesty den vysli z testu riadne kolajnice....

frau99
14. júl 2016

@peppermint vizera ako keby tam niekto nakreslil ceruzskou tu druhu ciarku

barbarax9
15. júl 2016

@veroni123 robila som dnes test rano. Negativny ... a to uz by na 100% ukazalo tehotenstvo. Cize to musi byt v pohode ... len nejaky zdrav. Problem ...

peppermint
15. júl 2016

@frau99 hej, podla mna tiez. ale ako som uz spominala, nie je to moj test...

baska26
15. júl 2016

Ahojte mozem mat 2 dni pred MS biely, ale tahavy vytok? Pri predchadzajucich tehotenstvach bol sice biely, ale taky hrudkovity. Dakujem

meca
15. júl 2016

@barbarax9 koľko Ti meškajú?

miss_sixty11
15. júl 2016

Chcem sa opytat. Uz 6 dni mi meska menstruacia. Nikdy predtym mi nemeskala - max 1-2 dni. Ale mam uz asi tyzden velmi nafuknute bruchi. Nikdy som take nemala. Je velmi tvrde. Vobec mi nechuti sladke pritom predtym cele roky som potrebovala mat sladke kazdy den, ako drogu emoticon robila som si uz 4 tehu testy, vsetko negativne. Ma niektore z vas s tymto skusenosti? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre