Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzana256
19. aug 2016

@nivea777 26.8

nivea777
19. aug 2016

@zuzana256 clovek ked ma chripku boli ho cely clovek..u mna to bolo len take dvojdnove potom to preslo a neprisli kramy

sense
19. aug 2016

@kristina132 aj slaba ciarka znamena tehu, a vysledok sa idcitava do 10minut potom je uz irelevantny

bubu007
19. aug 2016

Ahojte kočky, poradíte?
V júli som mala normálne menzes.. Od jeho skončenia ma stále veľmi boleli prsia. Hrozne moc! Mala som ich ako v ohni a každým dňom sa to zhoršovalo. Prišla som domov z práce a zahadzovala podprsenku, po večeroch pri telke som si robila studené obklady, lebo som sa dočítala na nete,že to utlmí bolesť. Pripisovala som to poblázneným hormónom. Menzes mi mal prísť podľa kalendára 14. augusta. Ale som naučená, že mi často deň dva meška.. No on prvý krát v živote prišiel skôr! Už 11. augusta. Vždy mám menzes 7 dní a teraz trval 4 a pól dňa, čo ma riadne šokovalo. Bol veľmi bolavý, bolo mi na odpadnutie.Až ma napínalo a nemohla som nič jesť a to že by mi bolo na zvracanie pri menzese sa mi ešte nestalo. 16. augusta večer sme mali s priateľom sex. V noci keď som potom išla na wc, mala som po utretí krv. To isté na ďalší deň ráno. Od skončenia menzesu ma znova bolia prsia, stále sa mi točí hlava, oblieva ma horúčava alebo mi je zima.. Nechutí mi jesť a som nejaká divná. Priateľ mi dokonca povedal, že mám väčšie prsia. A aby som nezabudla, nejak som začala viac chodiť cikať..
Čo si o tom myslíte? Môžem byť tehotná?
Vopred Ďakujem za všetky vaše reakcie 🙂

darka252
20. aug 2016

@kristina132 jasne tehu 🙂 gratulka tehulka 🙂

nivea777
20. aug 2016

@bubu007 keby si tehu,tak jedine z cyklu juloveho..ak si ale mala silnu MS tak skor myslim,ze nie si..al bola silna tak preto trvala kratsie.pocity na odpadnutie a zvracanie som mala aj ja,to je sposobene tou bolestou..a to co si si nasla na papieri moze byt,ale nemusi zostatok z MS.. skus ked tak test z ranneho mocu..zo sexu ktory si mala 16.8 tehotna urcite nie si,je velmi skoro hovorit o babe ked si mozno ani ovulku este nemala tento mesiac

zuzana256
20. aug 2016

@nivea777 no predtim som to mala len den a teraz druhy krat co ma to chytilo tak uz poriadne aj krize a pod bruchom citim take menej pichanie

nivea777
20. aug 2016

@zuzana256 u mna to zacinalo trochu akokeby chripkou..a potom ma nedelu hrozne zacali boliet krize az som nevydrzala sediet. ale vtedy mi uz meskala MS a tusila som ze budem tehotna

zuzana256
21. aug 2016

Uz ma to prechadza a dnes mi je nejako zle

zlaticko122
21. aug 2016

Dobry den prajem kazdemu. Mam taky problem alebo ako to nazvat, ze mi meskaju kramy. Mam nuvaring uz dobrych par mesiacov. Vysadzujen vzdy vo stvrtok a menzes mam v sobotu rano o osmej. Vzdy a presne. Uz je to druhy krat co mi neprisli. Prvy krat ked sa to stalo tak som to spojila so stresom, lenze mi uz meskali aj deuhy krat. Boli ma podbrusko, mam uplne naliate prsia, krize ma bolia, som citliva na vone a tiez mam zvlastnu chut do jedla. Robila som testy tri. Vsetky negativne. Lekara mam na dovolenke tak cakam kedy dojde domky. Mate niektora z vas s takymto niecim skusenost?!

nivea777
21. aug 2016

@zlaticko122 a kolko ti momentalne meska MS?? tie chute a bolesti mozu byt aj z prichadzajucej MS..ale nemusia

zlaticko122
21. aug 2016

Este som zabudla na to ze poslednych par dni mi byva aj nevolno, az na zvracanie a moje vybusne nalady ani nekomentujem. Sa divym ze to moj priatel este zvlada

zlaticko122
21. aug 2016

@nivea777 9.6. Som mala poslednu a cyklus mam 28 dni

zlaticko122
21. aug 2016

@nivea777 vlastne 9.6. Som vyberala nuvaring a 11. Som dostala kramy. Dalsie ked nepocutam meskanie by som mala dostat 10.9. Stale pouzivam nuvaring

dominini
21. aug 2016

@zlaticko122 nuvaring to je ta antikoncepcia vo forme takeho kruzku? Ak to uzivas, pripisuj to isto tomu, antikoncepcia to je neskutocne mnozstvo hormonov ktore menia prirodzeny priebeh v tele zeny.

nivea777
21. aug 2016

@zlaticko122 9.6? 28 dni cyklus? sak to si mala mat aj v juli aj v auguste MS ...

dominini
21. aug 2016

@zlaticko122 a kedy si ho zacala brat? toho 9.6 prvy krat?

zlaticko122
21. aug 2016

@nivea777 vravim ze mi uz dva krat neprisli

zlaticko122
21. aug 2016

@dominini nuvaring uz pouzivam skoro rok

dominini
21. aug 2016

@zlaticko122 no ale hormony su hormony , ale isto ked si nedostala uz 2 mesiace by som bezala k lekarovi....

dominini
21. aug 2016

@dominini stale ho aj teraz uzivas ci si ho vysadila?

dominini
21. aug 2016

@zlaticko122 to malo byt tebe hihi ale som omylom oznacila seba 😉

zlaticko122
21. aug 2016

@dominini stale ho uzivam. Chystam sa k nemu len presne je na dovolenke. Dufam ze uz zajtra bude ordinovat lebo nemal ani vypisane ze do kedy len to ze dovolenka

dominini
21. aug 2016

no dufam ze budes v pohode

nivea777
21. aug 2016

@zlaticko122 no ja ked som brala HAK tak mi raz neprisla MS a doktor mi povedal,ze to je normalne.ze sa nemusim bat tehu ani nic.. skus test ak je mozne ze si tehotna.. ale ak ju beries stale tak by sa nemalo nic stat

nivea777
21. aug 2016

@zlaticko122 kolegyna nemala MS pol roka..tiez brala nejaku HAK

zlaticko122
21. aug 2016

@nivea777 ved to ze aj ja som v takom stresovom obdobi ze az. Ale to ze mi vzdy chodila na minutu presne. A este tie priznaky. Uvidime snad tam uz zajtra bude. Nevadilo by mi to mozno by som sa aj tesila lebo som uz dost v tom veku ze by som aj chcela, len chodim do skoly a do takej ltoru by som musela potom prerusit :-/

nivea777
21. aug 2016

@zlaticko122 kolko mas rockov? Behni ked tak do Tesca a kup test.. v tych vacsich maju aj lekarne..ale myslim ze kludne staci ist dnu do tesca a tam kupis pepino ruzovy za 1,50..mne ukazal spolahlivo ciarocky

zlaticko122
21. aug 2016

@nivea777 zajtra 25. Ten ruzovy pepino som si robila uz tri krat. Posledny pred tyzdnom a negativny bol

nivea777
21. aug 2016

@zlaticko122 tak to asi nebudes tehotna.. to by ti uz ukazalo po takom dlhom case meskania.. behni lekarovi a potom da vediet,ako si dopadla.. budem drzat palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre