Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka9
10. nov 2014

@popotrate no u mna je to tento mesiac takto; medzi 2.11-4.11 som mala ovulacne najsilnejšie dni (aspon si teda myslím)😂😂😂 . Zajtra mam Jonasov den😂😂😂( podľa výpočtov) dnes som 20DC a menzes mam mat budúci utorok😊 a tuto stredu 12.11 idem na imunologiu tak som zvedava ako dopadnem😂

popotrate
10. nov 2014

@monicka9 no ved to ja to tiez robim uz len pre tu istotu. Ano vo stvrtok a tym padok aj vo stvrtok tento som mala ist ku dr

popotrate
10. nov 2014

@monicka9 tak dufam,ze dopadnes viac nez dobre drzim palce potom daj vediet. Este mi povedz co je jonasov den a budem mudrejsia 😀 tak len drzat palce ze uz nepride 😉

monicka9
10. nov 2014

@popotrate no jasne dam info urcite😊 dakujem pekne😊

monicka9
10. nov 2014

@popotrate to su jonasove vypocty podla presnych udajov okolo mojho narodenia... Sestra si dala vypocitat profi rozširene vypocty za ktore platila a ja som si vypocitala iba take jednoduche na jednej ceskej stranke sa to dalo... Vyskusaj dat do googla jonasova metoda alebo jonasove vypocty ale musis vediet tvoju hodinu narodenia!!! Bez toho sa to neda... No jasne ze vysledok treba brat s rezervou dakdo na to neveri a niekdo veriii ale vyskusat mozes😊😊😊

popotrate
10. nov 2014

@monicka9 to ani nestoji za rec nemas zaco dakovat 🙂 len je to ouky douky vsetko 🙂 aha no to idem hned aj pozriet ked sa uz tolko v praci nudim 😀

nikuska115
10. nov 2014

Dobry vecer chcela, by som sa opytat s priatelom sa pokusame uz dlho o dietatko, a prisla mi menstruacia po dvoch tyzdnoch ale test mi visiel neg. a stale mi je zle od zaludka ddnes som aj vracala , natahuje ma stale. myslite ze by som mohla byt tehotna ???,

zuzanka2905
10. nov 2014

@nikuska115 skus este raz test a ked bude neg.tak mas iba pokazeny zaludok

ladore
11. nov 2014

ahoj dievčatá prosím vás máte niektorá podobnú skúsenosť? ms mi min. mesiac mala dojť 20 no meškala a došla 23 ale divná 1deň silnejšie špinenie,2deň som krvácala ale trochu, tretí daň aj štvrtý ledva aj to iba pri utretí, od vtedy prešli 3týždne teda na ďalší ms je skoro-u mňa je k tomu aj nepravidelný ale hoc čo ma rozreve čo u mňa ee tak som si robila test a tu toto:
min. piatok mi na 25 ukázal slabulilinký duch aj to len na dennom svetle ale 10 nič, v sobotu detto, včera som teda kúpila 3druhy jeden ten istý tam sa zjavila tá čiarka už silnejšia ale stále by som to radila k duchodi a druhý nič a 10 tiež nič, tak som dnes robila ďalší kúpila som už pepino10 v kazete a tam sa zjavila už tiež slabulilinká čiarka že musíte dobre pozerať a tento už je 10tkový, tak ja som jeleň.
čo v čuľ musím si na to dávať pozor lebo som po embólii pľúcnej a beriem silné lieky na krv takže ak som tehu musím okamžite na injekcie. Máte niektorá podobnú skúsenosť? Díky moc

ivca88
11. nov 2014

@ladore vzhladom na zdravotný stav... chod ku gynde ..kde ti zoberu krv.... zistia vysku HCG ... a mas 100% pravdivý výsledok ... 🙂 nic netiskuj 🙂

adulienka16
11. nov 2014

Baby poradte minuly mesiac som mala dostat ms 6 ale meskala a prisla az 12-ho.Tento mesiac ju mam dostat dnes od vcera mam hnedy výtok rano bol jemno ruzovy ale cez den zasa hnedy.Pokusame sa o babatko myslíte ze sa to podarilo?ku gynekologicke som objednana na 20 uz sa neviem dockat co povie

zuzana256
11. nov 2014

Ahojte ženy chcem si dat poradit co mam robit v pripade, ked uz 5 dni mam mensie bolesti a pocity ako keby mala prist co som mala uz dostat mrcha ale neprichadza strasne ma bolia krize a prsia, bradavky mam citlive prsia mam plnsie, ako keby sa mi plnili mam vela chuti do jedal ale neprehanam to drzim sa aby som moc nepribrala uzivam tabletky antiku dala som si predpisat antiku majtalon lebo mavam nepravidelnu ms a gynekolog mi to odporucil na upravu a aj na to ze by mi to pomohlo aby som bola tehu,kazdu chvilku mam velmi dobre pocity ked idem na wc cikat aj normalne cez den ked nechodim na wc citim take prijemne neviem ako to popisat akoby steklenie alebo motyliky test som si nerobila a este sa opytam mam ist aj na krv ale neviem ci mi bude brat aj krv ked uzivam tie tabletky ak mi vie niekto poradit ozvyte sa dakujem .

ilie
11. nov 2014

Odkedy sa antika predpisuje,keď chceš byť tehu?

zuzana256
11. nov 2014

ale je to myslene a zevraj to niekomu pomoze ak uzivas antiku a mavas nechraneny styk s partnerom a moze sa to podarit ze bude babo

bombonka
11. nov 2014

@ilie tiež tomu akosi nerozumiem

zuzana256
11. nov 2014

viacej bab to tu pisalo ze pocas antiky ktore uzivali a maly nechraneny sex tak sa im podarilo pocat a mat babo

patricia128
11. nov 2014

Čo poviete ..je to tam????//

kudusko
11. nov 2014

@patricia128 Je to tam gratulujem 😉 🙂

popotrate
12. nov 2014

@monicka9 tak dr nič nevidela ešte ale že to aj čakala lebo že to je ešte krátka gravidita (ak je) tak o bud. týždeň v piatok idem zas tak som zvedavá. lebo nezabudla podotknúť že testy zvyknú klamať tak som sa jej opýtala že či 3značky každý s inou citlivosťou a silnie to tak ostala ticho.

popotrate
12. nov 2014

@patricia128 tíško ti gratulujem . zatiaľ tíško kým sa nepotvrdí 🙂

monicka9
12. nov 2014

@popotrate vieš co ? Za veľa veľa rokov co som testy si robila a tehotna bola tak nikdy ma testy neoklamali.. Uz vOEM odlíšiť tehu ducha od presvitania kanálika na teste.... Tak ze ked ti 3 x test ukázal 2 čiarky ty si tehotna no coment!!!!!! Veľa žien si myslia ze test ich oklamal lebo 1-2 dni pred menzesom boli // na teste a zrazu bum a menzes prišiel... No asi ich nenapadlo ze plodik sa uhniezďuje a neudržal ale test hcg zachytilo...

boubelka0021
12. nov 2014

Baby moze byt ovulka aj dva dni pred menzesom?Menzes meska tyzden,dva dni pred prichodom bol sex a vcera na teste slaby duch no brucho ma stale boli akoby mala prist mrcha

monicka9
12. nov 2014

@popotrate malo byt nie uhniezďuje ale uhniezdil preto citlivý test zachytí z mocu hcg ale ked je plodik nie v poriadku,slabý, chorý alebo iné dôvody proste odíde s menštruáciou a niekedy aj s meskanou o cca 1-2 týždne.... To su tie ranné spontánne potraty

monicka9
12. nov 2014

@popotrate a ako ti to vychádza vlastne? Mešká ti uz menzes či este nie alebo čo??

monicka9
12. nov 2014

@patricia128 no jasne to je uz výrazná ciarocka👍👍👍😊

popotrate
12. nov 2014

@monicka9 ved prave jednoducho su aj take pripady ze sa to neuchyti a oddide ale tak uvidim meskaju mi od 6.11. Tak uvidim co bude buduci piatok u dr ... ved som som si robila testy kazde s inou citlivostou najprv 10, 12 a 25 a na tych 25mi dokonca testujuca ciarka stmavla viac ako kontrolna cize krasne hcg stupa. A vies co mi dr povedala na krv ? Ze to nema zmysel brat ze ak budem chciet neskorsie tak hej ale ze teraz nie.

monicka9
12. nov 2014

@popotrate no počuj presne mna takto moj dr odfajcil s tou krvou ze načo brat...😔 a nezobral mi do 8 tt tak som si dala inde zobrať a tam sa zistilo ze hcg klesá ze to nie je dobre😔 lebo v krvicky sa sledovať sa či je všetko ok a či hcg stúpa tak ako ma a najmä ženám po potrate😔

monicka9
12. nov 2014

@popotrate držím ti palce vyjde to urcite neboj😊😊😊 ja som 22DC mam mat menzes budúci utorok tak som zvedava co bude....

ilie
12. nov 2014

@zuzana256 to vážne? To už musí byť aká náhoda

popotrate
12. nov 2014

@monicka9 no veď to som sa aj ja čudovala tak už len počkať...ďakujem aj ja dúfam, že to takto ostane a teda vlastne sa bude zlepšovať.tak potom daj vedieť či vôbec prišla a na imunológii ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre