Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lili225
2. júl 2015

@zuzanka3381 veľmi múdro napísané 🙂

zuzana256
2. júl 2015

ahoj so velmi rada ze si mi dala take dobre rady pokusim sa nemysliet na to a bude lepsie ak to nechame na nahodu casto sa stresujem z nervou ja viem ze to neni dobre lebo vtedy sa nedari

tomasko27
2. júl 2015

No aj my sme sa zacali snazit,sice len tento tyzden ale treba dako zacat 🙂

zuzanka3381
2. júl 2015

@lili225 To sú vlastné skúsenosti. Píšem len to, čo som prežila. Túžba po dieťati je veľmi veľká. Každá zdravá a normálna žena túži po svojom uzlíku šťastia 🙂 Ja som dlho túžila, no potom si človek fakt uvedomí, že stále na to myslieť neprináša ovocie. a treba pre to aj niečo spraviť.
@tomasko27 A tebe držím všetky pršteky 🙂

zuzanka3381
2. júl 2015

@zuzana256 Nie je za čo. A ak ti môžem ešte odporučiť, mne odporúčali stále kyselinu listovú. Vraj je veľmi dobrá na maternicu, posilňuje ju. Poslúchla som. Vyskúšaj. A hlavne bez stresu, toto nikam nevedie. Je zbytočné, aby sme ti tu všetky radili , dávali dobré rady, v prvom rade musíš byť ty v pohode, v kľude a príde to. Uvidíš. Po boji sme všetky frajerky, ale ver, že presne vieme, čo prežívaš. A okrem toho máš iba 26, to nech ťa teší, máš ešte kopec času otehotnieť a je dobré, že ste začali skôr. My sme začínali neskôr sa snažiť 🙂

lili225
2. júl 2015

@zuzanka3381 presne tak...keď som prišla o svoje prvé dieťa, tak bolo 5 rokov bez úspechu kým som konečne na teste videla zase krásne dve čiarky...neskutočná radosť...a tiež som sa snažila ako drak...a práve vtedy, keď som sa prestala až tak veľmi snažiť tak sa to podarilo...a to isté aj teraz 2x 🙂 je to naozaj neopísateľné šťastie a prajem každej ktorá sa o to snaží aby ho zažila

zuzana256
2. júl 2015

@zuzanka3381 kyselinu listovu uzivam uz 3 mesiace a nadalej ju budem a velmi moc dakujem za podporu a radu budem uz len v klude nebudem mat uz stres a nervy moc si to vazim a kedy kolvek ak budem mat nejaku otazku mozem sa popytat?

zuzanka3381
2. júl 2015

@zuzana256 Zuzka, nie som doktor, ale ak ti bude stačiť psychická podpora, tak určite áno 🙂 Ja ti to vravím len z vlastnej skúsenosti. Lebo som bola na tom tak isto ako ty

katka14
3. júl 2015

@luta13 AHOJ, tak aj doktorka mi to potvrdila, stal sa zááázrak a som opať tehu - a na PN. len ako to oznámiť v práci ???

tomasko27
3. júl 2015

Ahojte som 26 den cyklu a uz by som to zajtra mala mat to je 27 den,mavam tak 25,26,27 dlhsie nie.No ak to nepride bude mi to meskat.Boli ma brucho troska ale neviem no,mam sice aj nadchu tak uvidime.co myslite?

lemra123
3. júl 2015

Dobrý deň
Mala som chránený sex deň po MS a mešká mi ovulácia mohla by som byť tehotná?Kondóm sa nam neroztrhol 🙂 Babo by sme este nechceli preto by som bola rada keby som dostala nejake odpovede a vedele čo nas čaka

steinarka
3. júl 2015

@lemra123 uz si sa v jednej teme nedavno strapnovala, naco sa strapnujes aj tu? Baby si z teba robili srandu, ze si mas nastudovat pojmy, nakolko ti kvoli sexu nemoze meskat ovulacia, ale ms... dalsie dieťatko prazdninuje na koni

milluska
4. júl 2015

Ahojte, chcem sa opytat na vas nazor dievcence...
Mesiac dozadu som mala cistenie kvoli MA-plodik odumrel v 7tt ☹
Krvacala som len trosku v den zakroku a priznaky odzneli behom pár dni..
No neviem, ci je to mozne, ale nieco vyse tyzdna po som mala pocit ze ovulujem.. Tak sme sexikovali s mm :-P
No a teraz som teoret nejaky 13-14dpo a tehu test slabo pozitivny... Robila som test od 10-14dpo ale ciarocky podla mna netmavnu... Boli ma podbrusko ako pri ms a mam vyhadzanu tvar, viac asi nic...
Teraz ze ci je to hcg na testoch zbytkove po potrate alebo nove tehu???
Prikladam testy..na prveh foto horny je dnesny.

milluska
4. júl 2015

@katka14 ahoj, ja som tiez po potrate, ale ms zatial nebola a testy pozitivne aj ked slabo... Tiez som.si neni ista, co to ma znsmenat... Ty si kedy dostala prvu ms? U mna je to 30dni a nic zatial...
Jaj a gratulujem!!! 😵

lilimoni
4. júl 2015

@milluska mne sa nezda, ze by ti duch netmavol ked si tehu. Moze blednut ako mne a skonci ako biochemicke akle tomuto nechapem teda 😖

milluska
4. júl 2015

@lilimoni sak toto.. Ani nebledne, ani netmavne.. 🙄

blueprincess
4. júl 2015

ahojte,dievcata. neviete, co znamena viac dni po sebe slaba carka na ovu teste? robim si ovulacne testy uz 5 dni. v utorok silna ciarka, streda ziadna. a od stvrtku mam stale slabu ciarku. podla bazalnej teploty mi ovulacia vysla zo stredy na stvrtok. vtedy sme sa aj milovali. dakujem za radu.

lilimoni
4. júl 2015

@milluska ja by som skusila zavolat v pondelok gynekologovi, nech sa k tomu vyjadri 🙂

lilimoni
4. júl 2015

@blueprincess pozitivny ovu test je vacsinou dva dni pred ovulaciou 🙂 takze ak bola ovulka v stredu, pozitivny by mal byt v pondelok 🙂

zuzana256
4. júl 2015

ahojte vcera som mala ovu a mala som bazalnu teplotu 37,2 a dnes mam po ovu a mam 37,4

blueprincess
4. júl 2015

@lilimoni co som studovala, tak vraj 12 az 48 hod. od pozitivneho testu prebehne ovu. mna by ale zaujimalo, preco mam teraz znova slabe ciarky.

milluska
4. júl 2015

@lilimoni dakujem za radu, stavim sa u gyn osobne 😉

steinarka
4. júl 2015

@zuzana256 tak to si nemohla mat vcera ovulaciu, ked si mala tak vysoku teplotu.. ovulacia musela byt skor..

lilimoni
4. júl 2015

@blueprincess pretoze LH sa uvolnuje stale 🙂

steinarka
4. júl 2015

@blueprincess slaba ciarka je vzdy, dolezite je kedy su ciarky rovnako tmave

steinarka
4. júl 2015

@zuzana256 ovulacia znamena posledny den nizkych teplot.. hod sem graf, ak chces

zuzana256
4. júl 2015

@steinarka tak potom ani neviem ja mam aj ms zaznacenu kedy mam a ovu podla kalendara mi ukazuje ze vcera tak neviem potom ako to mam

zuzana256
4. júl 2015

@steinarka mam ho v mobile ako ho sem dam

steinarka
4. júl 2015

@zuzana256 ale ty never tym aplikaciam, ktore udavaju ovulaciu na stred cyklu., ty sa orientuj podla teploty.. ak chces kvalitnu aplikaciu na vypocet ovulacie, tak jedine fertilityfriend.. ak tam zaznamenas tri dni po sebe vysoke teploty, automaticky ti vypocita ovulaciu.. mozno aj preto sa ti nedari otehotniet, lebo sa milujete v nevhodne dni..

zuzana256
4. júl 2015

ja so to uz skusala dat ten kalendar do mibilu ibstalovat a bolo to v anglictine a po anglicky neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre