Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzankao
3. aug 2016

Som uz zufala je tam abo ju ja le
n chcem vydiet

mausy21
3. aug 2016

@zuzankao nieco tam vidim slabunkooo...neboj sme natom rovnako...meska ti??kolko dpo si?

zuzankao
3. aug 2016

Mausy21 to je test stary tri dni mne uz meska siedmy den mam ist ku doktorke ale bojim ze sa zas sklamem

nivea777
4. aug 2016

@zuzankao sprav si teraz test... po tyzdni meskania MS by si tam mala vidiet uz nieco

sibalka21
4. aug 2016

@zuzankao asi si radsej srav dalsi test ja na tomto nicnevidim

mbabika
4. aug 2016

@mailinka4 uz cakam v cakarni. Ach joj nejak mam strach

nivea777
4. aug 2016

@mbabika co ti povedal lekar?bude babo?

mbabika
4. aug 2016

@mailinka4 no moja, akurat som odisla od neho, na sone nic, ale pre istotu mi zobral aj krv, chcela som vylucit cystu, preto to sono, on vravi ze by nic nebolo vidno este, tak preto krv, uvidim zajtra

mbabika
4. aug 2016

@nivea777 neviem pretoze, z krvi budu vysledky az zajtra, a ale na sone nebolo nic vidno

nivea777
4. aug 2016

@mbabika kedy si mala poslednu ms?

mailinka4
4. aug 2016

@mbabika oooooooooo, tak to som zvedavaaa 🙂 zajtra tu budem nalepena hned rano. A teda ta vzali len tak na blind,ked si dosla hej?

mbabika
4. aug 2016

@nivea777 posledna MS 20.6.2016 🙂

mbabika
4. aug 2016

@mailinka4 no vzali a v pohode, pocuj tak ma natahuju ze az joj, uz som zufala, len cakam stale, a este mi lekat povedal ze mi urobi hormonalny profil, tak som zbedava, lebo na upravu cyklu ak by som chcela tak mi opat da len HAK a to nechcem 🙂 no som zvedava, co bude 😉 aj ked neverim ze som tehu, na sone nebolo uplne ze nic ani spendlikova hlavicka.... ale aspon viem ze namam cystu alebo nieco podobne 🙂

nivea777
4. aug 2016

@mbabika myslim,ze keby si tak uz tam je vidno plod...to by si bola teraz uz v 7tt..ale ked to nevyjde teraz tak nabuduce..budem drzat palce

mbabika
4. aug 2016

@nivea777 dakujem, no lekar povedal ze nemusi byt este vobec nic vidiet, preto bral krv. Ako ja so si na 80% ista ze niesom tehotna, len som to potrebovala potvrdit alebo vyvratit koli dovolenke, a ci mi nahodou nieco nieje, bala som sa cysty napriklad, takze aspon viem ze som Ok, a zajtra budui vysledky z krvi. Buduci tyzden idem na hormonalny profil - som zvedava a konecne sa mozno dozviem preco mi to tak skace 🙂

nivea777
4. aug 2016

@mbabika jeden povie tak druhy tak :D daj vediet,ked budes mat vysledky

mbabika
4. aug 2016

@nivea777 v podstate ja viem vysledok, tazke pre mna to nebude nika novinka, len utvrdenie ze s kludnim svedomim mozem ist na dovolenku, skor som zvedava ako mi vinde hormonalny profil 😉

mbabika
4. aug 2016

@mailinka4 taaaak moja, ako som povedala teraz mi volala sestricka a nic z toho, niesom tehu, v utorok idem na ten hormonalny profil, ten nam hadam povie viac 😀 😀 😀 😀 hura ideme uzivat dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mbabika
4. aug 2016

@nivea777 noo volala mi sestricka a niesom tehu tak ako som predpovedala 🙂 co uz trosku zamrzelo napriek tomu ze som neplanovala otehotniet, ale nevadi, pride ked bude vhodny cas 😉

mailinka4
4. aug 2016

@mbabika 😀 😀 😀 tak ty si si to doslovaa vyprosilaa, tak velmi potrebujes vypnut a dovcu, ze fakt sa tak stalo :D ale tak dobre, dobree, tesim sa s tebou pre tentokrat,lebo ocividne si si ju vazne prialaaa 😉 a jak sa vratis oddychnuta a spokojna a opalena, tak sa budeme dalej motivovat :D ale je super, ze ti urobia ten hormonalny profil. To som tiez zvedava na vysledok toho celeho 😉

mbabika
4. aug 2016

@mailinka4 priala niepriala, no teraz si mimi neviem predstavit, len som bola realisticka, aby som sa skor neslamala 🙂 uz raz sa mi to stalo a poviem Ti veeeeelmi zle som to znasla, bola som hotova, ale teraz ani moj stary este nechce a rozbiehame vlastnu firmu, obaja sme utahany vela pracujeme on chudak 3 roboty ja 2 takze, mame toho vyse hlavy(neboj milionari este niesme ani z daleka) chceme sa nejak zabezpecit, aby sme si potom mohli zit aspoz z casti svoj zivt ako ho mame vysnivany. Nie ako teraz v jednoizbovom podnajme, bez svadby bez baby, len a len praca, cez vidend sa spamatavame a potom je tu opat pondelok, cize momentalne by to bola sokova terapia. myslim ze skludne este 2roky mozem pockat 🙂 nooo ale ty sa len pekne snaz 🙂 aby si mi povedala ake to je a vies potrebujem niekoho koho sa budem potom pytat mojich 10000000 otazok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laurinka239
4. aug 2016

Baby vidite tam.nieco? Ci len ja mam vidiny :(

mailinka4
4. aug 2016

@mbabika juuj tak ale to si mala napisat hneeeed,tak to mate caas, nie je sa kam ponahlat 😉 ja sa v podstate tiez nemam kam ponahlat, takto asi aspon pekne sporimee na nieco,co bude konecne nase, takze tiez viem o com hovoris. Ale urcite ked budem v tom,rada zodpoviem na vsetky tvoje otazky a ked nahodou nebudem vediet, myslim, ze sa tu najde milion dalsich bab, ktore nam radi odpovedia 😀 😀

mbabika
4. aug 2016

@mailinka4 verim ze sa tu takych vela najde, presne aj nam tiez treba sporit 😉 😉 😉 a vy uz idete teraz v sobotu na dovcu vsak???

beruska992
4. aug 2016

@vilma30 ahoj ako sa máš? tak už som to dostla :( dneska ráno presne ako hodinky :(

mausy21
4. aug 2016

@laurinka239 no nieco slabucke tam vidno...kolko si dpo?uz ti meska mrcha???

laurinka239
4. aug 2016

@mausy21 9-10dpo 🙂

mausy21
4. aug 2016

@laurinka239 jeej tak to sme narovnako ja som dnes 9 dpo zajtra rano sa chystam testovat

laurinka239
4. aug 2016

@mausy21 drzim palce 🙂 ja som nedockava,uz od vcera testujem :'D

nivea777
4. aug 2016

@laurinka239
@mausy21 baby chapem ze ste nedockave ale preco nepockate aspon do dna pred ms?zbytocne minate kazdy mesiac peniaze na testy..ukaze vam to ducha a potom dufate a dufate a ked nakoniec pride ms tak ste sklamane..co tak si uzivat kazdy den s drahym a riesit to az den pred ms resp. az ked meska?? ja som si tiez robila testy asi dva cykly a k nicomu to nepomohlo..vykaslala som sa na testovanie a babo prislo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre