Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

terus00
25. feb 2015

@danica_planica a uz nie je priatel? No ked ti meska, tak to bude z tej tabletky. Niekomu to mozno s cyklom nic neurobi, ale co viem, tak vacsinou to narusi.

mius86
26. feb 2015

Zeny radte... nemeram si bazalnu teplotu, ale kedze mi meska, tak som si dnes zo zvedavosti odmerala a mala som 37,1 - je to vela? nemyslim si, zeby som mohla byt tehotna, aj ked clovek nikdy nevie, ale radsej by som to dostala a babatko privitala az buduci rok

niki21
26. feb 2015

@mius86 noo to sa nedá takto povedať či je to u teba vela... meranie BT musi byt dlhodobesie aby si vedela urcit ci sa ti zvysila ci ju mas vyssiu ako v predovulacnej faze... ale jedno ti povedat mozem ze ak ti klesne tak je pravdepodobne ze ti dojde na druhy den MS...ale ani to nemusi byt pravidlom s BT je to komplikovanejšie....

zuzannaaa
26. feb 2015

Zdencaaaa

Ahoj moja ,ako sa mas dnes ?
Ja sa uz neviem dockat ...zajtra mi pridu testy ....
A ty ako?

zdencaaaa
26. feb 2015

@zuzannaaa ahoj, ja dobre, len trpim neuveritelnou kyselinou zo vsetkeho co zjem a vypijem 🙂

Zajtra pridu testy? Vydrzala si nekupit si a netestovat? Klobuk dole. Tak zajtra testujes?

zuzannaaa
26. feb 2015

Zdencaaaa: o ano lebo vime ze pridu zajtra tak som vydrzala......

V cera dnes mije uz lespie uz ma neboli tak pod bruskom.... Moznomto boli aj plodne dni ... Netusim....
Tak zajtra sa ti ozvem ... Pekny den ...

lucka8787
26. feb 2015

Caute baby...uz druhy mesiac mam velmi bolestive prsia. tyzden po MS to bolo ako tak v pohode ale tento mesiac pred ovu to zacalo zas. A tak, ze som na nich nemohla ani lezat a partner sa ma nemohol ani chytit. A min. mesiac to iste.teraz som 17dc, na pripadne testovanie skoro, ale neverim ze by som mohla byt tehu. Nikdy som takr intenzivne bolesti prs nemala a ak tak par dni pred ms.... 😨

zdencaaaa
26. feb 2015

@zuzannaaa zajtra rano mam nejake vybovacky ale urcite sa sem pridem pozriet na teba 🙂 poprosim aj foto potom, dakujem 🙂

nigguska
26. feb 2015

@csillag02 urcite je to tam

bombulka666
26. feb 2015

Ahojte baulky 🙂
tak ja mám 5dní do ms od včera má boli hlava a tak zvláštne zuby... A od dnes mám nejakú nádchu...

nigguska
26. feb 2015

@bombulka666 to este nic neznamena. test by ti mohol ukazat z ranneho mozno ducha,lae este nemusi....treba vyckat

bombulka666
26. feb 2015

@nigguska čakám čakám tretím si urobím až keď mi bude deň meškať ms

sibalka21
26. feb 2015

@lucka8787 no pokiaľ to máš už druhý mesiac tak tehu asi nebudeš. Priznaky máš par dni po uhniezdovani vajíčka. Čiže už by si mala mat pozitívny test pokiaľ by si bola tehotná a mala by si príznaky, čiže bolesť pŕs už druhý mesiac vkuse. Ale pre istotu si sprav ten test o par dni

bombulka666
26. feb 2015

Testik

elenita
26. feb 2015

Ahoj @lucka8787, ja to mám tiež...ale aj teraz momentálne mám menzes a brutálne ma bolia...v podstate je to predmenštruačný syndróm, mám to vždy tak 2 týždne pred ms, niekedy intenzívnejšie, niekedy menej, a teraz, keď to pretrváva, pripisujem to hormonálnej nerovnováhe...a podobne to bude u Teba asi aj 😉

lucka8787
26. feb 2015

@elenita tak tiez si myslim ze to bude nejaka nerovnovaha, ale este pockam cca tyzden a pre istotu otestujem...priatel sa tiez zlakol ze co to 🙂 a ja ze asi uz starnem 😀

lucka8787
26. feb 2015

@sibalka21 tiez si myslim ze to tehu nebude...ale pred ms pre istotu testnem...

sunny15
26. feb 2015

@csillag02 ahoj,si tehulka,test ti bude silniet obden,cize kazdy 2.den sa dviha hladina hcg 😉
@lili225 tak v pondelok ak nic nebude na usg tak hned odber krvi si vyziadaj,uz sa nenechaj odpinkat...este som nepocula o tom ze z horm.poruchy su take kolajnice na teste....a k oplodneniu mohlo dojst neskor takze,preto mozno nebolo nic na usg...

sunny15
26. feb 2015

@zdencaaaa nevadi,sliznica nemusi by t vzdy extra vysoka...pri mrche a ked sa blizi menzes je sliznica stale nizka...pri tehu ostava vysoka.. 😉

zdencaaaa
26. feb 2015

@sunny15 ja by som mala byt tehu ale sliznicu mam len 10 mm, meskanie 3 dni

petulda333
26. feb 2015

Zienky dnes robeny test....trosku ma boli v podbrusku znamena to nieco zle??skor ako v pondelok sa na gyn.nedostanem

lavinis
26. feb 2015

@petulda333 neznamená to nič zle, maternica je prekrvena a tak podbruško pobolieva, gratulujem, si tehu 😉

terus00
26. feb 2015

@petulda333 to je uplne normalne. Inac blahozelam 🙂

petulda333
26. feb 2015

@terus00
@lavinis dakujem vam zienky

karin363
27. feb 2015

zienky, vcera som mala slabulinke spinenie, myslim ze menzes mi ide, bolesti som mala od rana a silne, ale spinenie prestalo a menzes nikde, len bolesti mi ostali ale necitim sa, ako keby sa mi to slo spustit, myslite si, ze to spinenie mohlo byt uhniezdenie vajicka? a kedy si mam urobit test? ukaze mi hned po uhniezdeni, ci som tehu?

karin363
27. feb 2015

este dodam, ze okrem menstruacnych bolesti silno zvraciam, tuto noc som takmer celu pregrcala a teraz mi je zase zle, len cakam, kedy ma napnut. V noci som ani len trochu vody neudrzala v sebe, mam odpor ku vsetkemu jedlu co vidim, ale neskutocny odpor

citta
27. feb 2015

Ahojte baby... Mamm otazku. MS mi meska 4 dni, prsia ma bolia asi uz 2 tyzdne,ale neskutosne moc,ako nikdy.. Ale test je stale negativny.. Moze byt ze mam nizke hcg,alebo preto ze som netestovala z ranneho mocu ? alebo nie som tehu... dakujem vam zza odpovede 😉

zuzannaaa
27. feb 2015

Zdencaaaa tak nic :(

zuzannaaa
27. feb 2015
zuzannaaa
27. feb 2015

Zdencaaaa Prve tutu mutu pred 13dnami a naposledi pred 6dnamim.... Co ty na to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre