Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

petulda333
27. feb 2015

Zienky dnes som kupila este jeden aby som sa uistila...tak vyzera to ze sme v tom....jupiiii

lavinis
27. feb 2015

@petulda333 Uz to tak vyzera 🙂

petulda333
27. feb 2015

@lavinis na prvom teste to vyzera krajsie 🙂

lavinis
27. feb 2015

@petulda333 ja moj som tak strasne ocikala ze ho ani vystavovat nemozem 🙂)

petulda333
27. feb 2015

@lavinis 🙂 🙂 ja som ku svojim mala ampulky tak ich vystavit mozem 😉

zuzannaaa
27. feb 2015

Bombulka666. Ahoj tak ako. Robila si testy?

bombulka666
27. feb 2015

@zuzannaaa Ahoj 🙂 robila no nic, budem robiť až v stredu ak nnedôjde ms a ty?

bombulka666
27. feb 2015

@zuzannaaa vcera som behom polhodky bola asi 5krat cikat .... som myslela ze uz nezaspim ... a dnes ma boleli krize a kus v podbrusku a je mi teraz ok aj nadchu mam taku cudnu .... neviem co to 🙂 no ms ma dojst v utorok ale zatial sa necitim ako pred ms ... ani prsia ma nebolia inak bolia a teraz nie ... a mam ich dajake vacsie :D

mara7887
27. feb 2015

Ahojte, neviete ci ma mamatest predtlac tych pasikov? Ten druhy pasik je fakt tak bledy, ze skoro ho nevidno, tak ze ci by to nemohlo byt ono

mara7887
27. feb 2015
mara7887
27. feb 2015

Teda woman secret test. Mate s nim skusenost?

kacero007
27. feb 2015

Ahojte kočky, potrebujem poradiť. MS som mala dostať 14.febr, no MS nič. Minuly tyžden som si robila test, no ukázal mi 2x ducha. A včera som začala špiniť, teda dnes si už myslím, že je to skôr MS /s meškaním 2 týždne/. Keď som včera volala doktore, že sa zastavím, odbila ma len tým, že podľa nej je to MS, a len mi mešká. Je to normálne? Kedy mám ísť ku doktorovi, keď mi mešká? vďaka...

zuzannaaa
27. feb 2015

Kacero007""""" ahoj. Neviem ti presne povedat preco ..
Ale aj ja od kedy sa snazime o babetko moja menstruacia sa zmenila napriklad minuli mesiac som sice dostala na den presne ale trvala len 2dni potom treti den vobec nic a 4-5den som spinila len velmi malinko skoro nic len take hnedeee... No a eraz mam dostat zka 9dnni. No tak som zvedava ....
Vies co pockaj este 1. 2 dnin a sprav si este raz test ale ak dostanes krvacanie normalne tak asi nic s tehu...

kacero007
27. feb 2015

@zuzannaaa presne, odkedy sme tomu nechali voľný priebeh, skáče to ako divé🙂 Vďaka! A držím palce samozrejme🙂

zuzannaaa
27. feb 2015

Kacero007. Dakujem. Pekne .... Ao dlho sa snazite?

zdencaaaa
28. feb 2015

@zuzannaaa ahoj moja, nic tam veru nevidim, skusis este o dva dni?

lavinis
28. feb 2015

@mara7887 ja som si robila woman secret ale az po tyzdni meskania. Ukazal normalne //, ziadnych duchov.

mara7887
28. feb 2015

@lavinis tak robila som si este jeden dnes rano clearblue a zase toto

zuzannaaa
28. feb 2015

Mara7887. No je tam taka slabulinkaa ciarocka

lavinis
28. feb 2015

@mara7887 nieco tam vidno. Uz ti to meska?

mara7887
28. feb 2015

@lavinis s tymto to uz nezapriem. Je tam pluskooo

lavinis
28. feb 2015

@mara7887 tak supeeeeer 🙂

zuzannaaa
28. feb 2015

Mara7887. Na ktory den si si robila test prvy? A posledny?

simcake
28. feb 2015

Damy, mozete mi, prosim,poradit?
Vysadila som predcasne (17-ty den.) antikoncepciu pred dvoma tyzdnami (9.2.), a som takmer mesiac po operacii ... Pred 10.dnami mi pichol dr.vyvolavacku, nakolko sa menzez nedostavil, ako zvykol...urobil ultrazvuk, kde sa teho neukazalo, pichol injekciu, ale menzes stale nikde. Test mi vysiel negativny, avsak aj napriek tomu prepadam panike, "co ak"... Chcem sa vas opytat, ci nemate niektora podobnu skusenost a neviete mi poradit, co dalej ...lebo som skutocne zufala...
Dakujem!

trgypadl
28. feb 2015

@simcake mesiac po operacii??ty si pocas operacie a pred uzivala hak?

simcake
28. feb 2015

@trgypadl
ano, uzivala som HAK tri roky priblizne. Narkozu som mala spinalnu, takze lekari voci tomu nemali ziadne vyhrady, vraj iba v pripade celkovej anestezie je nutne ju minimalne mesiac dopredu vysadit.

trgypadl
28. feb 2015

@simcake a co Ti operovali??

simcake
28. feb 2015

@trgypadl - artroskopiu kolena mi robili. Len som celkom na nervy, ci to s tym moze mat suvis a meska to aj preto. Uz posledne dva cykly som mala dost slabe...ale teraz, ako ma zoperovali a ako som vysadila tabletky, to nemam vobec....a som viac nez zdesena ...

trgypadl
28. feb 2015

@simcake preco si vysadzala na 17 den cyklu???po vysadeni hak moze meskat

trgypadl
28. feb 2015

@simcake a po vyvolavacke mozes dostat aj neskr,po14 dnoch od pichnutia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre