Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kristina1998
22. mar 2015

Ahojte ja by som sa chcela opytať či sa da otehotniet počas menštriacie milovali sme sa 3 a 4 den počas mojej menštruacie je tam dost vela pravdepodobnost že budem tehotná ?

steinarka
22. mar 2015
lavinis
22. mar 2015
sibalka21
22. mar 2015
jamimaja
22. mar 2015

Ukaze mi test 26 dc?

steinarka
22. mar 2015

@jamimaja to ty akoze este stale stresujes?? 😀 😀 😀 😀

jamimaja
22. mar 2015

@steinarka no stresujem lebo mam vsetky priznaky mozne.

steinarka
22. mar 2015

@jamimaja vsetky priznaky, len test negativny.. kedy ma dojst ms?

jamimaja
22. mar 2015

@steinarka 26 dc som. Ms o dva dni az

steinarka
22. mar 2015

@jamimaja skus sa niecim zamestnat, nieco robit a nemysliet na kadejake priznaky..

its1mishell
23. mar 2015

Prosím vás, pred pár dňami som prekonala mykózu a momentálne mi už týždeň mešká menzes. Myslíte si, že by to mohlo súvisieť s tým, že som mala mykózu?
Inak so snúbencom nepoužívame žiadnu ochranu, pretože sa pokúšame o bábätko... a vždy, keď mi to mešká, tak je to tak max. 8-9 dní...
Čo vy na to? Mám si kúpiť test? Alebo mám ešte počkať?

zdencaaaa
23. mar 2015

@its1mishell moj prvy priznak bola mykoza, sprav si test

jamimaja
23. mar 2015

Krcok dole mekky otvoreny. Den pred ms. Co to znaci

milca111
23. mar 2015

@jamimaja to vypadá na přicházející MS ale pokud nejsi gynekolog, tak z krčku nic nepoznas. Já si ho sledují skrz ovulaci a ani tu podle něj nepoznán,tak už ho nesleduji 😁

sibalka21
23. mar 2015

@jamimaja ze ti príde ms

steinarka
23. mar 2015

@its1mishell vela zien ma mykozu pred tehu 🙂 tak ako radi @zdencaaaa sprav si test

zuzannaaa
23. mar 2015

@steinarka co je to kikoza?

steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa prosim?

zdencaaaa
23. mar 2015

@steinarka asi myslela mykozu, myslim

steinarka
23. mar 2015

@zdencaaaa aha 😖
@zuzannaaa zuzka, tak mYkóza je ženské ochorenie, kedy sa v pošve ženy premnožia nežiadúce baktérie, žena má pocit svrbenia, pálenia, má hrudkovitý výtok a je potrebné to preliečiť /väčšinou antibiotikami/. Lieči sa nielen žena, ale aj muž, aby sa vzájomne neustále nenakazili..

a ozaj, ženy, ak už mykóza, tak odporúčam bylinné teliesko Scarlett. Je čisto na prírodnej báze, môže sa používať aj preventívne a veru je účinné.. Bez vedľajších účinkov a hlavne - bez antibiotík 😀

zuzannaaa
23. mar 2015

@steinarka Dakujem .... Mohla som si tomprecitat na nete ale chcela som to vedet od teba ... Diky si zlaty ;)

zuzannaaa
23. mar 2015

@zuzannaaa a tie preklepy hee

zuzannaaa
23. mar 2015

@zdencaaaa ahoj ako sa mate .

steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa 😀 😀 😀 😀 😀 no veeeed ako.. rada vysvetlim, ked som na pc a mam cas.. ked som tu cez mobil, tak sa mi blbo tuka do klavesnice.. no co, vyuzila si ovulku "naplno"? 🙂 budeme blahozelat o par dni? 😀

zdencaaaa
23. mar 2015

@zuzannaaa ahoj, mame sa dobre, uz nam bije aj srdiecko, este dlha cesta pred nami ale verim ze bude vsetko ok

steinarka
23. mar 2015

@zdencaaaa kolko ste sa "snazili" o mimco? 🙂

zdencaaaa
23. mar 2015

@steinarka 8 mesiacov, ale tak amatersky, po pol roku som nasla vas holky na modrom konikovi, citala som vas, studovala, ucila sa.... Na radu doktorky som skusila merat bt a brala som inofolic, do dnesneho dna som graf bt neukoncila pretoze hned prvy mesiac skutocneho snazenia sa zadarilo, taky malinky zazrak 🙂

steinarka
23. mar 2015

@zdencaaaa 😵 😵 😵 och tak to je skvele 😀 to my sme o takom niecom snivali.. ale aj napriek tomu, ze sa snazime 50ty mesiac, to malo svoje plus.. tak ako sa hovori, ze vsetko zle je na nieco dobre, je to svata pravda 😵

zuzannaaa
23. mar 2015

@steinarka ano 🙂 este mam. Este su plodnee dva dni po ovulke nie

steinarka
23. mar 2015

@zuzannaaa 😀 no ano, ale dnes rano si tu davala tehu test, tak preto sa pytam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre