Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

iviiike
31. mar 2015

Nie na genetike sme neboli

steinarka
31. mar 2015

@iviiike kolegyna, ktora sa snazila o babatko, tiez jej lekar rozpraval, ze je zdrava a ked dvakrat potratila, ich zacal posielat po vysetreniach, na endokrinologiu, genetiku, .... a potom sa zistili "komplikacie".. a prosim ta, ked odpovedas, tak stlac "odpovedat", aby si oznacila tu, ktorej to pises 🙂

iviiike
31. mar 2015

Ach, tak dufam ze uz viac problemou nebudeme mat, dufam ze sa podarilo, uz som z toho zufala

steinarka
31. mar 2015

@iviiike robis si ovu testy? alebo si merias bazalnu teplotu? ako vies kedy ovulujes?

iviiike
31. mar 2015

Pravdaze kazdy mesiac okolo toho 14.-15.den

steinarka
31. mar 2015

@iviiike ovu testami meras? ak mi odpovedas, stlac pod mojou spravou slovicko "odpovedz"

iviiike
31. mar 2015

@steinarka ano s testami

steinarka
31. mar 2015

@iviiike no tak to mozno chce len cas 🙂 nic sa neda uponahlat.. vsetko sa deje tak, ako ma a vtedy, kedy ma.. 🙂 to tazko clovek pochopi, ked nieco velmi chce.. len sa treba povzniest.. neber moje reci ak prazdne slova.. viem, co prezivas

iviiike
31. mar 2015

Tak isto chapes ze to nie je az take lahke
@steinarka

steinarka
31. mar 2015

@iviiike samozrejme.. a to sa snazite rok a pol.. my styri 😉 kazdopadne sebalutostou, depkami, placom sa nic nevyriesi, ani neuponahla.. tiez velakrat mam take stavy, ale vies co? som ovela radsej, ze mam pri sebe partnera, ktory ma miluje, ja jeho a pracujeme na tom, aby sme sa milovali este viac a este viac 🙂 co by ine zeny, ktore aj maju dieta, dali za take stastie ako je milujuci a milovany partner.. vaz si, co mas.. a ako sa hovori - neplac, lebo slzy ti zabrania vidiet hviezdy.. tes sa aj z toho co mas a to krasne pride samo.. niekedy je velke sledovanie seba na skodu veci 🙂

iviiike
31. mar 2015

Ja viem, mas uplnu pravdu, dakujem ze ma pochopis, ja len uz nechapem spravime vsetko co sa vmesti do nasho casu koli praci a do nasich sil. Vazim si co mam 🙂 dakujem si strasne zlata

steinarka
31. mar 2015

@iviiike nemas za co, rado sa stalo.. treba si zachovat optimizmus v kazdej situacii 🙂 a potom to ide lahsie.. prajem vela sil a hlavne, nech cas rychlo ubieha, aby sme si na konci roka 2015 mohli odskrtnut dalsi splneny sen 😵

iviiike
31. mar 2015

Dakujem krasne a podobne vam prajeme to najlepsie a najkrajsie 🙂

steinarka
31. mar 2015

@iviiike 😵 dakujeme 😵

zuzulik75
31. mar 2015

@zuzannaaa no ja kramy stale nic, bruško ma boli tak ich asi dostanem. test vysiel negatvny tak teraz spekulujem a hladam na nete či sa to často stáva že test negativny ale je to tam.. :D som jak šiši už... ty čo, máš ? ja ešte rano spravim jeden test.. a aj pozajtra ked nepridu kramule :D @iviiike ja mam skusenosti s tou vysokou sliznicou.. raz mi neprišla MS bola som u lekarky ešte nevedela určiť tehu ale poznamenala ,že je vysoka sliznica maternice a že ak sa bude držať, može to byť tehotenstvo.. Pichla m vyvolávačku (ktorá by samozrejme babatku neuskodila) a že mam čakať.. krámy však prišli :(

iviiike
31. mar 2015

@zuzulik75 ach tak to mi je naozaj luto

zuzannaaa
31. mar 2015

@zuzulik75 tak nic .... Kramule som dostala dnes :(

steinarka
31. mar 2015

@zuzannaaa mrzi ma to, zuzka.. buduci mesiac to das 😵

zuzannaaa
31. mar 2015

@steinarka Dáme 😉

adulienka92
31. mar 2015

@zuzannaaa @steinarka babulky držíme vám palčeky 🙂

zuzulik75
31. mar 2015

@zuzannaaa fuu to ma mrzi ale všetkko je určite tak ako má byť a babatko pride možno aj budúci mesiac.. a zrejme sa pridavam k tebe.. už soom si dala teraz na noc aj intimku.. zajtra sú tu.. cítim sa úplne predkramovo. :(

vejooonka
31. mar 2015

@zuzulik75 Aj ja sa pridávam... Teším sa o mesiac a hlavne baby nevešajme hlavy 😉

zuzannaaa
1. apr 2015

@zuzulik75 joooj si zlataaa , dakujem. ......aj ja tebe drzim palce ,,,,, 😲

zmuzmu
1. apr 2015

Baby, ja uz som z toho jelen. Dnes rano som si zas robila test (10tkovy, RapiClear), zas tam bola slabunka ciarka. Fakt slaba. Taka ista slaba nola aj pred 2 a pred 4 dnami. Kremese meskaju tyzden. Tak som sa naserinkala, letela som si kupit dugitalny test, kde mi jasne ukaze + alebo- , leno uz ma nebavi pozerat, ci ta ciara tam je, ci mi sibe. No tak som si ho aj spravila a vyslo mi + a oplodnenie pred 1-2 tyzdnami. Tak co myslite? Mozem tomu verit? Ci?

lili225
1. apr 2015

@zmuzmu myslím, že môžeš...ja som tiež mala také slabé čiarky, kúpila digitálny a tam mi ukázalo + 2-3...

vali777
1. apr 2015

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Asi pred 3 týždňami sme sa s partnerom trošku dráždili a on do mňa vnikol na chvíľu, no potom ho i vybral hneď von a celé sme to pre istotu ukončili. 🙂 K vyvrcholeniu nedošlo. Bol to 17 deň od mojej poslednej menštruácie. Dnes je to už tretí deň, čo mi mešká menštruácia, som však navyše už vyše týždňa a pól prechladená a bolí ma hrdlo, k tomu som mala pred 2 týždňami písomné matury, čiže trošku stres a tak. A však 3 dni ešte pred (meškajúcou) menštruáciou sme mali s priateľom pohlavný styk po vyše 10 mesiacoch. Myslíte, aké dôvody môže mať moja 3 dni omeškaná menštruácia? Ďakujem, odpovede seriózne. 😉 Čítala som už mnoho diskusií, a však každý ženský organizmus je individuálny. :-/

vejooonka
1. apr 2015

@vali777 Stres...

vali777
1. apr 2015

Tak ja si osobne myslím, že nemám dôvod byť napríklad tehotná, no obávam sa kvôli tomu trojdňovému meškaniu menštruácie, ktorú som mala doteraz vždy presnú na deň. :-/ K tomu mám i mierne napuchnuté podbruško, v ktorom ma sem-tam pichá. Ale ďakujem za odpoveď. 😉

lavinis
1. apr 2015

@vali777 telo nebude do konca života fungovať ako hodinky, ak sa menzes omešká, nie je to nič neobyvklé, môže to spôsobiť choroba, stres, cestovanie, alebo sa len tak posunula ovulácia

vali777
1. apr 2015

A čítala som taktiež i fóra, kde písali o tom, že bolesť chrbtice je pre tehotenstvo typická i v ranných štádiách. Neviem, či mi už náhodou nešibe, no celé tie 3 dni, ktoré mi menštruácia mešká, ma bolí chrbtica. Neviem čo sa so mnou naozaj deje. :-/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre