Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simonka134
31. jan 2016

@adria88 no skusim ale az rano ..sle mam ten isty test co mi vysiel negativny myslis ze to nevadi ?

adria88
31. jan 2016

@simonka134 nevadí, skús a budeš na tom istejšie 😎 , prípadne počkaj pár dní a skús znova... koľko si DPO?

simonka134
31. jan 2016

No keby som vedela co je dpo .. ja sem nechodiwvam iba teraz

simonka134
31. jan 2016
adria88
31. jan 2016

@simonka134 prepáč, koľko dní máš od ovulácie, alebo či ti už mešká mrcha... ak hej , tak by ti mal ukázať // keď budeš zajtra testovať

simonka134
31. jan 2016

@adria88 no uz 8 dni mi meska menstruacia prave tak ja neviem k lekarovy je skoro ist

adria88
31. jan 2016

@simonka134 tak je to jasné... testni ešte raz preistotu zajtra-pozajtra, ale vyzerá, že si tehu a už kľudne choď potom k doktorovi... ten ti to poistí na 100 😎

simonka134
31. jan 2016

@adria88 mysliz ze tak skoro by mi to potvrdil .. lebo ked som bola s prvym tehotna tak som bola po 2 tyzdnoch meskania a povedal naco som prisla tak skoro

adria88
31. jan 2016

@simonka134 tak 10 dní alebo 2 týždne meškania sú podľa mňa tak akurát .. ale nie som doktor, tak neviem, ale z krvi ti to už určite potvrdí

simonka134
31. jan 2016

@adria88 dobre dakujem pekne ale ked ukaze negativny no tak uz potom neviem

adria88
31. jan 2016

@simonka134 nemáš za čo 😉 a ak ukáže negat, tak počkaj ešte nejaký ten deň a keď nepríde, tak či tak bež k doktorovi

zuzannaaa
31. jan 2016

@saninkaaa no ako si tehu

martuska90
31. jan 2016

@tigrislu ahooj..tak u mna je uz rozhodnute..O POL 9 vecer som dostal MS!!😠😠 nie som ani tak sklama ako nasrata na svoje telo...Nikdy ma krize ani prsa pred mrchou neboleli...Skorej ma bolela maternica ze sa mrcha blizi..A teraz??!!😠 Nechapem,ze vecer sa mi rozbieha mrcha??!Ozaj novina..nikdy som takto MS nedostala...co uz no..drzim aspon tebe palce..daj vedieeet

tigrislu
1. feb 2016

@martuska90 presne taketo pocity ako pises mam aj ja.... Najskor to zacalo hnedym vytokom a dorana bum sa rozbehli na plno... No nic ideme dalej a tento rok to isto pride 😊

tigrislu
1. feb 2016

@dannii tak nakoniec dosla ms.. Nevadi ideme dalej a tento rok to isto pride 😊

dannii
1. feb 2016

@tigrislu A ja som tak verila 😢😢😢😢tak hlavku hore raz to pride vidíš ako nám dlho trvalo😊😊

tigrislu
1. feb 2016

@dannii ono všetko tomu nasvedčovalo ale dakujem ti za podporu 😊 ...... Tento rok ta isto poteším aj s pozitivnou spravou 😊

nikusik0107
1. feb 2016

ahojte tak pripajam sa k vam aj my sa snazime skoro rok a tak snad do maja sa to podari..ale chcem sa opytat..mam cca 6 dni po ovulke...nemerala som to nepocitala iba podla kalendara uz sme sa na to trosku vykaslali..kedze stale pride sklamanie ked pride MS...no ale teraz to je take divne..strasne ma bolia prisial mam 8 dni do MS ale nikdy som nemaal tak skoro predmenstruacne priznaky prsia ma zaciali boliet tak cca 4 dni pred ms...no teraz ma uz bolia od min. tyzdna v podbrusku mam pocit menzesu ale nemam ho...dnes rano som si robila test snehovo biely...myslite ze by sa to mohlo podarit alebo si len ja opat nieco nahovaram...nechcem si robit moc testy lebo stale je negativny a uz ma nebavi to sklamanie...ps. bol mi zisteny zvyseny prolaktin berem na to lieky, neviem po akom case sa to moze upravit a po akom case sa da otehotniet...co si o tom myslite??? velmi by sme chceli babo..ale akosi sa nedari.. emoticon

magia22
1. feb 2016

Ahoj chcem sa spytat mam nepravideknu ms.. Niekedy dojde na 28 den niejedy na 35 den a tento mesiac mi meskala 22dni..s priatelom tuzime po bajbanku uz skoro rok a pol sa pokusame. Viete mi poradit co je dobee na upravu??doktora nastivim tento tyzden..asik cca pol roka nu doktor oovedal ze to ma cas este riesit..

magia22
1. feb 2016

Fahoj mam nepravideknu ms cca 28 az 35 cyklus tento mesiac mi meskala 22dni s priatelom sa snazime o bajbanko uz rok a pol..doktoe povedal ze on v tom problem nevidi a ze je este cas to ruesit..prosim poradne co oomaha na uoravu a co moze byt oricina bojim sa uz mi taha na 33

nikusik0107
1. feb 2016

@magia ahoj ja som mala tiez nepravidelnu ..tak som sla za doktorom a ten ma poslal na krv a tam mi zistili zvyseny prolaktin..aj to je jedna z pricin preco zena nemoze otehotniet..tak berem na to tabletky..poslal ta na vysetrenie doktor?

magia22
1. feb 2016

@nikusik0107 este len pojfem doktorobvi ked mi skonci mz..pred cca pol rokom mi zidtil malu cydtu a povedal ze to nist neni
..no teraz uz mam obsvy preco mi furt meska...predtym mi chodila jak jodinky 28cyklus..a ako zistim plodne dni?

nikusik0107
1. feb 2016

to je individualne...neda sa to tak povedat bud si rob ovulacne testy alebo len tak pocitovo.. ale najskor tie testy to budes vediet naisto...

1lulu1988
1. feb 2016

Bsby mozu byt citlive az bolestive prsia od ovulacie aj v pripade ak doslo k oplodneniu?????

markinko
1. feb 2016

@kamcatka30 ako prerušovaný že sa chlap urobí pár krat

simonka134
1. feb 2016

Ahojte chcem sa spytat som 22 dpo a 10 dni mi meska ms robila som si testy najprv bol pozitivny a potom negaticny co si o tom myslite ? Dakujem

martuska90
1. feb 2016

@simonka134 ahoj..nemala si medzitym nejake krvacanie alebo spinenie???

simonka134
1. feb 2016

@martuska90 ahoj prave ze nie nic som nemala

martuska90
1. feb 2016

@simonka134 a kolko ti vyslo poz.// skus si teda spravit este iny..druhu znacku

baaambulkaa
1. feb 2016

@martuska90 ty si mala ten rozmazaný test však? skús si zajtra spraviť ešte jeden ráno a choď k lekárovi, ak ti mešká 10 dní, je najvyšší čas ísť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre