Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

marmel3005
5. mar 2013

@trojlistek no tak to je super teraz už len buď v kľude, stres neprospieva...len pozitívne mysli a dávaj na seba pozor 🙂

broucinekzka
5. mar 2013

@miselka007 ascorutin? To neznam ☹. Tak hlavni je,ze jsi v poradku. Mohl to zpusobit treba stres,nebo unava,ne? Hlavne se drz!!!

zuzi0911
5. mar 2013

ahojte baby.ppotrebuje poradit respektive je to trochu asi hlupe no neviem.Posledny styk som mala 7.1 nakolko je partner prec.ms som dostala 12.1 slabu a kratku.potom dalsiu asi 6.2.no ide o to ze som maval hrozne bolesti podbruska a krizov no u gyna som koli tym bolestiam bola 14:2 a ze som v poriadku zaiadny zapal nic.no 15 som isla na prijem na chirurgiu ke som stale mala tie bolesti a vsetko bolo ok teda aj z urologie o 3 dni uobili mi aj bhcg to bolo 1,20 ale zvraj to je v poriadku.len mne mometalne meskaju uz 6 den a neviem co si mam o tom mysliet,ci sa mi oplati robit vlastne test alebo je tam ina pricia.dakujem

darazv
5. mar 2013

@zuzi0911 poradila by som ti urobit testik daj vediet jak si dopadla 😉

petulinka345
9. mar 2013

ahojte neviete mi poradit? s priatelom sme sa hrali nevnikol do mna ale spravil sa mi na zadok a chrbat potom ma vraj dobre utrel ale co ak som si potom sama zaniesla jeho semeno do posvy na wc...myslite ze by som z toho mohla byt tehotna? na druhy den som dostala menzes...dakujem

cathy77
9. mar 2013

Nie:/

fergie125199
9. mar 2013

Zdravím 🙂 mám problém..neviem či môžem byť tehotná alebo nie..antika mi nerobila dobre preto som sa ju rozhodla vysadiť..dobrala som celé balenie aj tie biele tabletky..pred 2 dňami som mala pohlavný styk ale nespravil sa do mňa, ked tak iba kvapky..potom sme to robili zase ale pozlizovala som mu to..večer som zobrala poslednú bielu tabletku..na druhý deň sme to robili znova, ale nespravil sa do mňa..iba kvapky..už som si nezobrala žiadnu tabletku večer (dokončila som balenie) je možné, že by som otehotnela? Dakujem za radu 🙂

mon777
9. mar 2013

Ahojte, dievcata. Mam otazocku hlavne na tie, co maminami uz su alebo uz vedia na 100%, ze su tehu. 2.3. sme mali prvykrat nechraneny sex az do konca a od 4.3. sme sa oficialne dohodki, ze zacneme bojivat o mimco. Som v polovocke cyklu a teda moznost, zesme trafili ovuku je viac ako vysoka. Oodla mojich vyooctov maka byt 2.3., ale podla toho, co som zacala pred dvoma dnami merat BT je mozne, ze bola az 7.3. Ale o to nejde az tak moc. Dnes som 22DC a drahy si na mne vsimol, ze sa mi nejako zvacsilo okolie bradaviek a ze mam nejake naliate prsia viac ako inokedy, ked som cca tyzden pred MS. Ked mi to povedal, neverila som mu a tak som si skocila na chodbu ored zrkadlo a fakt mal pravdu. Ale nezda sa mi, ze by to mohlo mat s nasim snazenim nieco spolocne, kedze je to len par dni. Co som si ale vsimla zasa ja, tak ma na dotyk zacinaju pobolievat bradavky. Mavam to vzdy ored MS, ale len tri dni ored nou. Teraz mam do nej vsak az 9 dni, takze mamk zmetok v hlave 😀 co si o tom myslite vy? Toto je moj uzasne dlhy AZ trojdnovy graf 😀 😀
http://www.womenzone.cz/app/calendar/temperatur...

katra52
9. mar 2013

@mon777 ahoj aké dlhé mavas cykly? Z tychto troch teplôt nevycitas nič lebo nevieš pred ovu a po ovu teploty🙂 počkaj do mrchy,teplotu meraj a ak bude meškať vieš čo robiť 😉

mon777
9. mar 2013

@katra52 konecne sa mi ustakil cyklus, takze mavam 31DC a s merani pred tym, co som meravala viem, ze som vzdy bola 15DPO a na 16DPO prisla mrcha🙂

katra52
9. mar 2013

@mon777 veď uvidíš aké budú teplotky ďalej🙂 možno sa aj zadarilo🙂 držím palce🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 no mozno. Ale to by som aj tak este nemala mat nijake oocity ani nic. 2.3. ma hrizne oo sexe rozbolelo brucho. Teda rozbolelo ako rozbolelo. Proxte som na nom nemihka spat. Od toho dna som aj zacaka strasne moc pit a v oraci sa mi neustake ziva, ze sa cudujem, ze som este nezhktla ten pult, co mam pred sebou 😀 😀 😀 no a dnes do toho tie prsia nafuknute....amen tma 😀

mon777
9. mar 2013

@katra52 a to zadarenie na prvy pokus by som brala 😀 ken tak medzi nami 😀

quinyy
9. mar 2013

Ahojte Mamičky a snazilky,..som tu nova...potrebujem radu od vas skusenejsich...moc sa nesnazime,nechavame tomu volny priebeh..ja mam 31 dnovy cyklus...naposledy som ju mala 14.2. a na 12. den cyklu sme sa milovali,a mam pocit,ze som mala ovulaciu,bolo vela hlienu..vcera som si spravila prvy test Woman secret..vysiel mi negativny..mala by som si ho spravit este raz? alebo uz rovno cakat na mrchu? Dakujem za rady emoticon a pekny dnik prajem

katra52
9. mar 2013

@mon777 nikdy nevieš🙂 ked sa neplánuje je to jednoduchšie ako ked sa na to upiname🙂 a ak ste obaja zdravý a bolo to v čase ovulky prečo nie🙂

katra52
9. mar 2013

@quinyy ahoj🙂 ešte s testikom počkaj pokiaľ bude mrcha meškať🙂 hladina hcg este nemusi byť taká vysoká aby ju test zachytil🙂 držím palce a este keby bola ovu 12 dc a mavas 31 dc to by si mala dosť dlhu lutealku nemohla byť ovu neskor?

mon777
9. mar 2013

@quinyy tak ja osobne by xom hlavu este nevesala. Ak si mala ms 14.2., tak si na tom cca tak ako ja, len o dva dni skorej 🙂 kludne pockaj a skus ho tak na 27DC alebo pockaj, kym ti bude eskat. Ale to sa mi lahko oise, lebo ja by som bola schopna ich o ikavat aj kazdy den 😀

quinyy
9. mar 2013

@katra52 Dakujem za odpoved,no hadam to vydrzim este tych 7 dni,ale je to fakt o nervy..dufam,ze sa coskoro zadari,lebo par tem som tu uz pocitala..ako sa niektore snazilky snazia aj niekolko rokov,tak sanka dole ...

laura0
9. mar 2013

@quinyy pravdaze si ho urob znovu ,to ti este neukaze tak skoro ,presne tak to bolo u mna asi 5 dni pred menzesom test neukazal nic a o dva dni bola na teste slabulinka ciarka a kazdym dnom bola silnejsia....ja ako sa poznam na tvojom mieste by som si kazdy den robila test co by som bola nedockava 😅

mon777
9. mar 2013

@katra52 podla mna bolo. A v ten orvy den toho druheho to ani planovane nebolo. To sa ken priztel tak trochu oodnapil a jednoducho to urobil 😀 a myslim, ze prave pri takych nahodach sa zadari hned 😀 tak uvidime 😀

quinyy
9. mar 2013

@mon777 ahoj 🙂 ja som si citala tvoj prispevok a tiez som si povedala to iste,ze sme na tom celkom rovnako a s tymi prsiami to mam asi tak ako ty..mna naopak zacali boliet iba vcera,co ma bolievaju aj dva tyzdne pred mrchou..aj v oblasti podbruska ma pobolieva,..ale snazim sa na to nemysliet..tak drzim nam ale palce ..a vlastne vsetkym snazilkam,nech to vyjde ako si prajeme 🙂)

quinyy
9. mar 2013

@laura0 ahoj,no neuveris,ale ja som asi sibnuta..ale vcera som si robila a dneska som to nevydrzala a zas :D ...no nedalo sa to...takze aj dobre,ze uz doma nemam ziadne testy..lebo je to celkom namotavka 🙂) a nakoniec sa ti ukazali tie dve ciarky?

mon777
9. mar 2013

@quinyy no mna nebolia. Len ak si ich chytim. A zacalo to len dnes.

katra52
9. mar 2013

@quinyy ja viem veľmi dobre aké to je🙂 som 7dpo a mám nervycky ci to vyšlo ci nie🙂 dufam,že po 26 mesiacoch by sa aj patrilo🙂tak len maj pevné nervy a netestuj pokiaľ nebude meškať vyhnes sa tak sklamaniu z /

katra52
9. mar 2013

@mon777 tak to je este lepšie🙂 juj silno držím palceky🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 co je na tom dobre? Mavam to par dni pred ms a zacinam mat strach, ze pride skorej ☹ o moc skorej ☹

katra52
9. mar 2013

@mon777 že to bola priatelova iniciatíva urobiť to neplánovane🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 jaaj, tak to jasa spolieham na to, ze sme zdravi. Hadam nam aj bohovia praju.

katra52
9. mar 2013

@mon777 každému prajú len niekomu hneď a niekto si musí počkať🙂

quinyy
9. mar 2013

@katra52 juuj,26 mesiacov,tak to by uz ale naozaj mohlo vyjst..tomu sa hovori nespravodlivost...mna by asi porazilo...no mojej bud. svagrovej sa nedari uz asi 4 roky..a nezabralo ani umele. opl...niekedy je lepsie prestat na to mysliet..a vacsinou to vtedy vyjde...ale to je to najtazsie,tak ti drzim palceky,aby vam to vyslo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre