Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucinka1502
5. sep 2013

@zuzinka1989 Díkyyy🙂... mám radost🙂....

lucinka1502
5. sep 2013

@zuzinka1989 nemůžu se na tu fotku vynadívat :D 😀

zuzinka1989
5. sep 2013

@lucinka1502 ja viem 😉

marse
5. sep 2013

@peha81 ja som si až cez víkend uvedomila ze mi chýba menzes :D

danm
5. sep 2013

@lucinka1502 jeeej!gratulujem! hlavne nech sta obidvaja zdravi a nech vsetko dobre dopadne! 😅

lucinka1502
5. sep 2013

@danm děkujeme🙂... snad to bude ok🙂

eva007mp
6. sep 2013

ahojte.-je tu niekto?? potrebujem radu

eva007mp
6. sep 2013

ak mi vysla ciarka za test. liniou tak je negativny test vsak? mam teraz ten papierovy..ten som este nemala. kedze sa mi nechce stale vyhadzovat 9€ za test tak som si objednala z netu papierikove. Len je v nich horsie sa pre mna vyznat. zaciatocnik 🙂
Prva ciarka,ktora ma vzdy byt je na test.policku.potom je taka Biela ciarka,ta asi oddeluje policka a hned za nou mam druhu ciarku.
dakujeem

patik114
6. sep 2013

ahojte chcem sa vas opytat tie, ktore uz ste tehotne a ste este nevedeli ze ste tehotne a ste mali den 2 pred kramami ako ste sa citili alebo vas nieco pobolievalo ?? dakujem

gavrina1988
6. sep 2013

@alienka000 No dnes som si robila test a bol negativny ☹ a neviem teraz preto ze som ho robila skoro alebo sa tam ziadne mimi nenachadza 😒

alienka000
6. sep 2013

@eva007mp jedna ciarka negativny, dve pozitivny. mali by byt ruzove. ak mas dve tak asi si 😉

eva007mp
6. sep 2013

alienka000 ale ta druha je hned za testovacim polickom az,nie v nom. vies kusok od toho kde je ukazane ze max sa ma potialto namocit... dala by som fotku,ale som v robote a nechcem to Sem nahrat do pc🙂 alebo cez mobil sekundicku...si zlata

eva007mp
6. sep 2013
andrejka1234
6. sep 2013

@eva007mp Tohle je podle mého neplatný test...Zkus za pár dní znovu.

eva007mp
6. sep 2013

myslis? to co nechapem je,ze ta ciarka cervena,je za takym bielym polickom, ktoe podla nna oddeluje testovacie a netestovacie pole. tu to neni na fotke tak dobre vidno, to biele policko,ako keby prelepeny papier.
Ma s tym este niekto skusenosti??
Mooc dakujem, aj tebe andrejka 1234

pajulka855
6. sep 2013

Ahoj dámy, Vaše stránky sleduji často ale spíš jen ze zvědavosti. Teď bych potřebovala radu. Je tam nebo není?

figurka1985
6. sep 2013

@pajulka855 podla mna pozitivus 🙂 kolky DPO si?

slniecko77
6. sep 2013

@pajulka855 je 🙂 gratulujem 😵

bajana
6. sep 2013

podla mna je....kolky den cyklu alebo po ovulke? ja mam 19 den po ovulke a teda kolajnice uz pekne 🙂

tana85
6. sep 2013

@pajulka855 ja ju tam vidim a to ani nemusim zmurit 🙂 drzim palce nech je vsetko ok

pajulka855
6. sep 2013

No příznám, že jsem zatím vůbec nezkoumala jak se ty dny a vše počítá. S manželem jsme na začátku července vysadili HA a zatím jsem se tomu moc nevěnovala. Ale poslední MS byla po 43 dnech a to 7. srpna. Jelikož to ale byl jen jeden cyklus od vysazení HA, tak težko soudit jak to v tělíčku vůbec mám 😉

zuzanka2211
11. sep 2013

Ahojte žienky 🙂 Viem, že úplnú istotu budem mať, až keď si spravím test, ale chcem sa vás aj tak opýtať, či mala niektorá z vás takéto príznaky: sem-tam ma pichne v podbrušku a hlavne v ľavom vaječníku a tiež na ľavej strane krížov, teraz som si zmerala teplotu lebo mi bolo nejak veľmi teplo a tam že 36,9, som unevaná a potom už zrazu nie, ... S manželom dieťatko neplánujeme, no samozrejme by sme sa tešili, keby sme čakali 🙂 Do MS mám ešte cca týždeň, mám 30-31 dňový cyklus. Aj som mala pocit, že mám akosi pridlho bolesti, ktoré značia ovuláciu. Som jedna z tých, ktoré majú bolesti pri ovulácii.. Mávame síce nechránený styk stále, nepoužívame žiadnu ochranu, no doteraz sa nič nestalo, a nemilovali sme sa počas ovulácie.. Myslíte, že by som mohla byť tehotná? Láka ma urobiť si test, ale to je asi príliš skoro, no na tie príznaky sa mi zdá byť tiež skoro..

myskaq
11. sep 2013

Holky vidite tam neco nebo ne ? :( fotka je spatne otocena Jen pro info aby jste si nemyslely ze je test spatne udelany . To hcg zelene ma byt na pravo ..

livocka21
11. sep 2013

@myskaq nieco priesvitnucke tam asi je.... skus zajtra rano ranny moc...

myskaq
11. sep 2013

@livocka21 JJ ZKUSIM 🙂 UVIDIME 🙂

livocka21
11. sep 2013

@myskaq daj potom vediet 🙂

meggie393
11. sep 2013

ahojte chcem sa opytat,ci co by mohlo byt,ked som 5.den po pregnyle a urobila som si skusobny test a tam len jedna ciarka? lebo viem ze po pregnyle vide test pozitivny ,to je ucinok,ale ja len jedna ciarka..som zmatena :/ dakujem za odpovede

lauri8787
11. sep 2013

neverim lebo ja som tak isto mala a nebola som

zuzinka1989
11. sep 2013

@meggie393 redsi moc, staci ak sa viac napijes, pripadne menej citlivy test....a po pregnyle robi ducha vacsinou 🙂 takze kludne ho nemusis na teste mat

meggie393
12. sep 2013

@zuzinka1989 dakujem za odpoved 🙂 ,takze je v poriadku ak mam len jednu / ? Neham to tak testnem az o par dni a uvidim,ale ani ovulka nebola tak asi pregnyl nezabral

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre