Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lanci23
14. apr 2016

@zuzana256 ako nic v zlom, ale to ze ta bolia nohy je priznak tehotenstva? Este si nedostala ms a uz mas priznaky? zelam vsetkym babam aby otehotneli.ale tak niektore priznaky su uz prehnane.sorry.

zuzana256
14. apr 2016

@lanci23 ako take reci co pises ty prepac ale je to trosku trapne nemyslis kazda sme ina a to ze ma bolia nohy a citim cele svalstvo tak to moze kludne bit aj to ze ak uz je zabidlene tak aj ja sa menim to je normalane si myslim

modraslza
14. apr 2016

@zuzana256 ak mas uz po ms a bazalnu teplotu nad 37 sprav si test ...uz by mal ukazat...ja som si minuly mesiac spravila aj 6 vsetky negativne lebo som nebola tehotna...a ked som bola tehu hned v prvy den mi ukazalo pozitivne....dokonca pred prvim tehu som to uz vzdala s tehotenstvom, povedala som si, ze nechcem a i partnerovi , ze odchadzam lebo sme sa hadali koli snazikovaniu.a citila som sa ako mimozemstan pri nom absolutne nepochopena...prerastlo mi to uz cez hlavu...a ani neviem kedy som mohla otehotniet lebo posledny cyklus sme ani nemali sex, kedze som "odchadzala od partnera" len raz cez ms...no a potom pred som si myslela , ze si priznaky ktore som ani nemala namyslam, kedze som si ich aj namyslala rok kazdy mesiac ..a v den ked mala prist ms hned rano bol test pozitivny..tak som si aj poplakala , lebo som bola rozhodnuta odist..,samozrejme s partnerom som ostala,(cele tehotenstvo som nechapala preco prave s nim, chudak vytrpel si ..teraz by som ho nemenila haha) to mi asi tehotenske hormony uz fubgovali pri mojom odhodlanom odchode haha

lanci23
14. apr 2016

@zuzana256 ok.drzim prsty. 🙂 dufam ze to vyslo 🙂 a nemyslela som to v zlom.

modraslza
14. apr 2016

haha veru teraz som si zaspominala na jeden fakt , na ktory som skoro zabudla.. A to jediny velky priznak mojho tehotenstva, ktory ma sprevadzal cez cele tehu bolo , ze mi moj drahy neskutocne ale neskutocne liezol na nervy so vsetkym co robil a povedal ... 🙂 a i smrdel 🙂 nastastie to boli tehotenske hormony ...

zuzana256
14. apr 2016

@lanci23 aby sa nestalo to ze na niektore veci co budes potrebovat vediet ty ti napisem tiez v podobe takeho nazoru, strapnujes ludi bez priciny a ty si se.....s do vlastneho hniezda tak povedane

modraslza
14. apr 2016

@zuzana256 ja mam skoro pred kazdou ms bolesti svalstva a i noh...kedze telo zadrziava vodu asi...cela sa zvyknem citit tazka napuchnuta unavena..

zuzana256
14. apr 2016

@lanci23 ok a dik a to co som ti napisala som sa nanhnevala za take reci co si napisala neprecitala som si predchadzajucu spravu od teba prepac davam spet

modraslza
14. apr 2016

@zuzana256 ..vsetky sme ine vyninocne a kazda z nas potrebuje niekedy pokecat ...ale tie ms priznaky a tehotenske mozu byt naozaj rovnake ja sama som sa presvedcila minuly mesiac , ked som si myslela na 99 peclrcent , ze som tehu....a zasa ked som bola tehu tak som si myslela , ze pride ms takze je to naozaj nemozne potvrdit bez testu...

monicka2510
15. apr 2016

Ahojte chcem sa poradiť, styk sme mali 03.04.2016 mam nepravidelny cyklus na to prisla ms som mala 06.04.2016 po skončení tj. 4 dnoch co bola extremne kraatka, som si začala merať bazalku a už 5 deň po sebe mám 37 , nerozumiem tomu, je možné , že aj napriek tomu s amohlo zadariť, pred 2 dňami som skušala test avšak bol negativny, mate podobne skusenosti?? cítim sa taka ako keby na mna nieco liezlo ,ale tak inak neviem si to vysvetlit

pepka123
15. apr 2016

@monicka2510 uvidíš o mesiac ak nepríde tak sa zadarilo 😉 vieš ono všetko ukáže čas...ja som otehotnela 2 dni po MS a tiež hovoria že sa to nedá...samozrejme že aj cez MS sa dá otehotnieť...tak len čakaj kým nepríde 😉

zuzanka3381
15. apr 2016

@zuzana256 No pýtala som sa to preto, lebo ty už čo ja si pamätám rok dávaš tie isté otázky. Už ti tu baby radili aj to, čo robiť, ak nemôžeš otehotnieť, aj tie príznaky tvoje sa tu riešia dookola. Prepáč, ale testy v lekárni je dostať a keď si myslíš, že ešte nič neukážu, treba počkať. netreba nič uponáhľať. Písala si, že ešte test neukáže a potom si napísala, že priateľ ti povedal, že sa ti zväčšilo brucho, tak nerozumiem. A si na začiatku, príznaky nemôžeš mať žiadne, podľa mňa sa len zbytočne veľa stresuješ, sleduješ. Tak ako už aj baby spomínali a ti písali a ako si aj sama napísala, každá sme iná. a žiadna z nás tu nemá vešteckú guľu, aby ti každý mesiac odpovedala na tie isté otázky. Tie príznaky, čo si písala, zvyknú byť aj pri prichádzajúcej menštruácii. Ja som mala rovnaké príznaky pri prichádzajúcej menštruácii, aj keď som ostala tehotná.

pepka123
15. apr 2016

@zuzana256 zuzka, navštív psychiatra prosím ☹ myslím že máš nejaký problém...on ti pomôže... pekný dník

monicka2510
15. apr 2016

@pepka123 dakujem, tak chce to zrejme len trpezlivost, a snazit sa dalej , verim v to, ze sa zadarilo , pretoze dnes mi v praci prislo zrazu nevolno az na odpadnutie a po 10 min bolo dobre

tobnuf
15. apr 2016

Zeny, myslite ze mozem otehotniet ked kojim a este som nemala od porodu MS?

luta13
15. apr 2016

@tobnuf mne Dr.hovoril, ze ani ked kojim a nemala som MS ze aj tak nie je 100% istota, ze neotehotniem, takze ano, myslim, ze je mozne otehotniet...a bojim sa toho, lebo som pol roka po SC...a neberiem ziadnu antiku, ani manzel nic, takze len "dava pozor"...no zas ani casto spolu nespime, takze diskutabilne...MS som uz od porodu dostala pred 3 mes.,no asi si budem musiet dat predpisat ANT. tabletky slabsie - take co neskodia drobcovi cez mliecko...aj ked som nechcela do seba cpat uz nikdy ziadnu chemiu...no vzdy lepsie ako nejake telieska atd...rozhodnutie je na Tebe... 🙂

tobnuf
15. apr 2016

@luta13 no dufam teda ze nie som tehotna.. MS som este nemala ale citim obcas pichanie v podbrusku a strasne sa mi nalady striedaju .. ale tak aj moj muz si dava pozor ale vues ake to je no.. ze sa moze pristastit.. jooj ale tak hadam nie som .. musim testnut :-/

luta13
15. apr 2016

@tobnuf pozeram, ze mas dvojmesaceho drobceka, gratulujem!...no zaroven, ak si prve babo rodila prirodzene a bola by si "nahodou" tehu, tak neboj, zvladla by si to a malinky by mal malickeho surodenca a krasne by sa Ti spolu vyhrali 😉 ...ak spravis testik, daj mi vediet...spoluziacka mi tak otehotnela chvilku po prvom dietati a maju teraz 2 deti tusim s rocnym rozdielom a nevie si zivot bez nich ani predstavit...aj ked zo zaciatku bola v soku, ked zistila, ze je znova "v tom"...neboj, ak nahodou si, tak je to vola Bozia a malo to tak byt...🙂

pepka123
15. apr 2016

@tobnuf prosím??? Samozrejme!!!!

tobnuf
15. apr 2016

@luta13 jasne dam vediet.. 🙂 uvidime ale ak by som nahodov bola.tak by som nebola proti 🙂 bol by to prijemny sok zajtra kupim testik a uvidime🙂

annnyjska
15. apr 2016

Toto mi ukázal test moze druhu čiarku ovplyvniť vyvolavacka ??😐😐😔

lavender84
15. apr 2016

@annnyjska myslim,ze vyvolavacka ti tehu test neovplyvni no mne to vyzera skor ako kanalik nez ako pozit tehu test... Skus o 2dni ✊😊

annnyjska
15. apr 2016

@lavender84 takto na fotke to je zle vidieť , ale mám tam celý ten pasik len je slabši a na tej strane silnejšii ale bola som dnes na sono a jedine som mala sliznicu zvaščenú na 9mm. A lekár mi povedal , že mi nevie povedať v ktorej fáze cyklu som , šla som odtial taká nahnevaná .

lavender84
15. apr 2016

@annnyjska kolko ti meska menzes? Kym sa nevytvori aspon plodovy vak a tercik popr sa tam uz neobjavi embrio asi to na sone naozaj nezisti skor sa zvykne v prvych tyzdnoch brat krv na zistenie hcg v krvi na potvrdenie tehu a na sono az neskor,aby vylucili mimomaternicove...

annnyjska
15. apr 2016

@lavender84 vieščo ked ja mám nepravidelný cyklus takže , pri mne sa to ani poriadne nedá určiť koľko mi meška . skúsim si spraviť ten další test v nedelu , niečo tam ale objavil bola ti taká čierna gulička dlhšie to skumal a potom nič , len mi pichol injekciu . Tak ja neviem čo si už myslieť , mohla by vyvolávačka ovplyvniť tehu test ?? aby dal falošný pozitívny vysledok ??

lavender84
15. apr 2016

@annnyjska vyvolavacka tehu test neovplyvni (bud do 10dni dostanes menzes al.ak si tehu este pomoze) ten ovplyvni len hormon hcg a sa v tele tvori ked si tehu. Krv ti nebral? To by si na 99% vedela ci si tehu

annnyjska
15. apr 2016

@lavender84 vobec ani len záujem , kebyže sa dalo ísť do nemocnice a požiadať si o to sama tak by som hned v pondelok zašla ale to sa asi nebude dať ☹ ☹

lavender84
16. apr 2016

@annnyjska v nemocke neviem,ale obvodny ti krv vezme ja by som tam sla... Alebo si zajtra sprav tehu test a ak budu// chod ku gyn a krv testy si proste vypytaj...

zuzu1122
16. apr 2016

@zuzana256 pisala si, ze ti rastie brucho, ak este nemas babo, prvorodickam rastie brusko pomalsie... na tvojom mieste by som skusila testovat, pripadne ist priamo k doktorovi...

zuzu1122
16. apr 2016

@tobnuf ja kojjim a otehotnela som, zial, nedopadlo to dobre... ale uz som citala, ze zena ktora koji, nemoze otehotniet a nemala by ani dostat menzes... a to je blbost... takze kludne mozes podla mna otehotniet aj ked ms nemas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre