Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzuliak1981
13. aug 2013

@lenka2688 jj, chapem, drzim palce, ten inofolic je len vitamin

vilki
13. aug 2013

baby, ak k moznemu oplodneniu doslo 6teho, tak mi dnes este asi ziadny test neukaze // vsak?

lenka2688
13. aug 2013

@vilki kedy si mala poslednu menstruaciu?

zuzuliak1981
13. aug 2013

@vilki mozes skusit, na niektorych testoch pisu, ze uz 2 dni po oplodneni, ale podla toho, co som zatial na fore citala, tak niektore nefunguju ani 2 tyzdne po ocakavanej MS

kazunomiya
13. aug 2013

@vilki je to dost malo pravdepodobne, ak nie si veelmi veeelmi zvedava, tak by som s testom radsej pockala, zbytocne minies peniaze. cim neskor po, tym pravdepodobnejsie je ze ukaze. tehotensky test zistuje pritomnost hCG a to sa zacne tvorit az po uhniezdeni zarodku v maternici, co je tusim prave tak po tyzdni, a potom, musi byt hladine hCG dost vysoka na to, aby ho test detekoval, takze lepsie par dni pockat. Mne ukazal test // 10 dni po oplodneni, resp. po ovulacii, takze o tri dni by mohol teoreticky ukazat aj tebe.
Mas pocit, ze si tehotna? ja som totiz mala podozrenie asi po 5 dnoch a mala som pravdu 🙂

vilki
13. aug 2013

@lenka2688 19.7, ale nemávam uplne pravidelne, väčšinou tak 33-36 dní....tak uvidime...

vilki
13. aug 2013

@zuzuliak1981 praveže som už dnes ráno skušala a bola tam len / ale bol to taky lacnejsi test...

vilki
13. aug 2013

@kazunomiya praveze nemám ziadne príznaky...teda okrem obcasnej slabej bolesti v podbrusku...ale pri prvom tehu som nemala ani to...vobec ziadne priznaky...no a teraz som aj dost taka unavena, neviem sice cim to je ale vobec nic sa mi nechce len by som spala....

kazunomiya
13. aug 2013

@zuzuliak1981 2 dni po je nezmysel, vtedy este babo putuje vajcovodom do maternice a ziadne hCG sa netvori. ale citala som to v nejakom navode tiez 😀 myslim, ze v skutocnosti to myslia tak, ze dva dni po zahniezdeni zarodku. Niektore pristupy totiz tvrdia, ze tehotenstvo sa zacina az uhniezdenim, a nie oplodnenim vajicka.
Vacsia pravdepodobnost je po vynechani MS ale ja som mala pozitivny test 1 den pred ocakavanou MS. Mozno som mala stastie na kvalitny test alebo zrovna moja hladina hCG bola dost vysoka.

kazunomiya
13. aug 2013

@zuzuliak1981 2 dni po oplodneni je nezmysel, vtedy este babo putuje vajcovodom do maternice a ziadne hCG sa netvori. ale citala som to v nejakom navode tiez 😀 myslim, ze v skutocnosti to myslia tak, ze dva dni po zahniezdeni zarodku. Niektore pristupy totiz tvrdia, ze tehotenstvo sa zacina az uhniezdenim, a nie oplodnenim vajicka.
Vacsia pravdepodobnost je po vynechani MS ale ja som mala pozitivny test 1 den pred ocakavanou MS. Mozno som mala stastie na kvalitny test alebo zrovna moja hladina hCG bola dost vysoka.

zuzuliak1981
13. aug 2013

@kazunomiya tiez si myslim, oni to tam pisu preto, aby viac zarobili 😠 , ale ja sa teraz hnevam na vsetky testy, kym mi aspon jeden neukaze // 😀

kazunomiya
13. aug 2013

@vilki ja ked mam stavy ze stale by som spala, tak to je bud 1. nizka hladina cukru alebo 2. depresia (u mna sa tak prejavovala, ini maju so spankom problem) alebo mozno este nizky krvny tlak (ked je vonku hnusne). tehotenstvo sa tak u mna neprejavovalo, to az neskor ked prisli nevolnosti a podobne zabavky, a nizky cukor mi naozaj zistili.
Ale ktovie, kazda zena je ina. najlepsie urobis ked pockas aspon tak zo tri dni nez si test zopakujes.

mayama
13. aug 2013

@eminka7 hlavne sa nestresuj bo ti bude meškať ešte dlhšie. ak ti vyšiel negat. tak je to na 100ˇ% a kedy si mala nechr. styk?:?? test to urči tak o 10-12 dni ako kedy ale určite nie je presny na 3 deN.

kazunomiya
13. aug 2013

@zuzuliak1981 verim tomu, ze ukaze 😀 drzim palce.

vilki
13. aug 2013

a akú značku testu kupujte? mne predala slecna v lekarni len taky lacny za 2 eura ale uz ani neviem ako sa volal, bol v ruzovej krabicke....

vilki
13. aug 2013

@kazunomiya dakujem 🙂 urcite zopakujem cez vikend...

zuzuliak1981
13. aug 2013

@kazunomiya dakujem, skusim v nedelu, ak dovtedy vydrzim 😀

verunka77
13. aug 2013

@sarkad2856 ale ja uz neviem co si mam mysliet vsetky tie naznaky tehu a teraz som dostala 2tyzdbe skor menzes...no ked sa tomu da tak povedat

eminka7
13. aug 2013

@mayama no dnes rano mi vysli tiez dva negativne,takze zrejme to nemam len spinenie,ale normalne mrchu, asi z toho tepla ,pretoze minuly tyzden sm emali v kancli cez 30 stupnov...a tento tyzden som mala dostat,ale az ku koncu,ale kedze ju nemam pravidelnu,tak teoreticky to moze byt toto :D tak uvidim teda,hadam prestanem spinit do konca tyzdna...ak nie tak si asi zase urobim....no my nemavame nechraneny,ale prerusovanu,niekedy len tak tak 😉 takze je to take,ze tazko povedat 😀

lenka2688
13. aug 2013

Co myslite, kolko dni po spineni (snad ovulacnom) by mi mohol test ukazat pripadne tehu? Vcera som mala spinenie...dnes uz nic

twinkle
13. aug 2013

Ahoj holky,
s mužem jsme tomu dali volný průchod od června a já už po třetí nedočkavě čekám jesli ms příjde nebo ne.
Minule jsem měla pár příznaků a byla jsem hodně zklamaná, že to nevyšlo.
Teď doufám, že nám to výjde,ale nemůžu věřit vlastnímu tělu-jo vsugerace je mrcha 🙄

zuzulice
13. aug 2013

@twinkle to teda! Tak přeju, ať to vyjde! Já bych teda už strašně ráda... Příští rok 30, ale není to kvůli tomu, prostě už se na to cítím a těším a navíc mám partnera, se kterým to má smysl 😅

suzanne2103
14. aug 2013

Ahojte babulky 🙂 pisem sem prvy krat a budem vdacna za akekolvek Vase reakcie...5.7. som vysadila HAK po 7 rokoch uzivania a odvtedy sa uz nijako nechranim. 7.7. som mala poslednu MS, cize momentalne mi uz 10 dni meska. Testik som si robila dva dni pred ocakavanou MS a jeden 6 dni po omeskani, no obidva boli negativne. Dnes som bola na vysetreni a na moje velke prekvapenie mi doktor nevzal ani krv ani moc. Pozrel ma jedine cez sono, na ktorom vraj zatial nie je nic vidiet, jedine ze mam PRESIAKNUTU maternicu a krcok. Viete mi niektora z Vas povedat co by to mohlo byt? Ja som sa totiz v tom zhone uplne zabudla opytat co to znamena. Vopred vdaka!

zuzulice
14. aug 2013

@suzanne2103 ahoj, já myslím, že by to mohlo znamenat, že se tam cosi vyvíjí 🙂 Ale jisté to není. Taky je otázka, jak se bude tělo chovat po 7 letech braní prášků, zvlášť pokud jsi je brala tedy v kuse. Že vlastně nevíš, kdy by ti měla MS chodit, kdyžs ji měla teď uměle nastavenou. Tak asi vyčkat a testovat 🙂

lenka2688
14. aug 2013

@suzanne2103 Ahoj, mne dnes tiez 6 dni meska menstruacia a robila som si rano testik 10-tku a NIC :( Aj ked sa mi zda, ze tam vidim slabunku ciarocku...ale to len pod lampou a neverim tomu moc :( Zajtra pojdem k dokimu a uvidim, co mi na to povie. A drzim palce, aby to bolo u teba tehu 🙂

terry658
14. aug 2013

@lenka2688 Ahoj, no ciarka silnie a v piatok idem k doktorovi tak dufam,ze je vsetko ok 🙂

suzanne2103
14. aug 2013

@vilki ten ruzovy bude zrejme mamatest. Ja som si robila presne ten isty s citlivostou 10 a vysiel negativny. No pocula som, ze vraj su najlepsie tak neviem.

lenka2688
14. aug 2013

@terry658 super, super, super....a kolko dni po meskani si si robila?

terry658
14. aug 2013

@lenka2688 ja som si robila uz pred meskanim,ale stale tam boli duchovia, cca 5 dni po meskani som mala uz silnu ciarku.

twinkle
14. aug 2013

@zuzulice tak to jsme na tom úplně stejně-já taky příští rok 30 a už bych moc chtěla... 😉

celou noc a i dnes během dne mě dost bolelo břicho,takže předpokládám,že se zítra ms nevyhnutelně ukáže 😒
Ale jsou tu holky co čekají roky,takže pár zklamání musíme vydržet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre