Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lenka2688
14. aug 2013

@terry658 no fasa, ides k dokimu zajtra? daj vediet potom, ci je vsetko ok...ale snad hej. a preco ti pichali hcg?

jenyska4
14. aug 2013

Holky jdu na radu mám cyklus 31 dní a 12DC jsem měla folikul 13mm myslíte, že by z toho něco bylo, že uzraje a nějaká ovulka bude,Páč doktor se moc netvářil, že jsou prý malé měla jste to taky některá a přesto otěhotněla?

terry658
14. aug 2013

@lenka2688 to hcg mi pichali este pred par mesiacmi, na uvolnenie vajicka,ale nepomohlo. Ja som sekla s liekmi od doktora a pouzivala som fytosoju. Teraz som zacala brat utrogestan aby som nahodou o babo neprisla ale inak okrem listovky som nic nebrala.

terry658
14. aug 2013

@jenyska4 ja mam 30 dnovy cyklus a ovulaciu mavam az 16/17. den, takze este stale je sanca. Ak chces zvysit sancu tak si zozen fytosoju a buduci mesiac skus.

tsterinka
14. aug 2013

Ahoj,prosím vás o radu,27.7. jsem dostala MS trvala 5dni. 1.8. a 8.8.jsme měly nechráněný styk,cyklus mám nepravidelný 28/33 dni. 10.8.mě bolelo v pravém podbřišku,druhý den to samé a ještě se k tomu přidala bolest hlavy a následně napětí v prsou,tlak v podbřišku a napětí v prsou stále trvá.Už se snažíme delší dobu a pořád nic.Myslite,ze by to mohlo znamenat něco dobrého? 🙂 předem děkuji za sdělení vašich zkusenosti

zuzulice
14. aug 2013

@twinkle ja to (ne)cekam pozitri, tak jsem na nas zvedava 🙂 a kdy slavis 30? 🙂

twinkle
14. aug 2013

to zuzulice:taky jsem zvědavá,uvidíme....
kdyby jen ta hlava si nenamýšlela různé příznaky...pak je člověk mnohem víc zklamaný.
V červenci 😉 už je nejvyšší čas.
Jak dlouho zkoušíte?

monicka79
14. aug 2013

@jenyska4 za jeden deň narastie folikul o 2mm, to znamená, že o takých 4 až 5 dní by si ho mala mať dosť veľký, aby praskol, takže môžeš mať ovu na 17 až 18 deň, mávam to tiež takto, aj ked zatiaľ sa mi nepodarilo otehotnieť, skúšajte je tam určite šanca 😉

zuzulice
15. aug 2013

@twinkle hlava si toho navymejšlela... i když, mohla jsem být, ale neudrželo se, vyjde to příště, mám narozky v květnu, tak bych to měla přímo k narozkám 😵 právěže my nějak cíleně nezkoušeli, ale já si za těch pár týdnů uvědomila, jak strašně už chci 😉

vilki
15. aug 2013

@terry658 gratulujem a drzim palce

vilki
15. aug 2013

takže ja som si včera kúpila testík že testnem cez víkend a dnes ráno sa zobudím a MS .... zaujímavé že prišla na 28 deň, toto sa mi stalo naposledy keď som mala možno 20 rokov, väčšinou mávam až na 35 a práve teraz keď si myslím že by nemusela prísť tak príde ešte skôr ☹ a zaujímavé že ma nebolí ani spodok brucha, ani kríže...to sa mi tiež dávno nestalo...

zuzulice
15. aug 2013

@vilki to jsme na tom stejně 🙂

vilki
15. aug 2013

@zuzulice no tak sa nám to podarí dúfajme o mesiac....len takto...ani neviem kedy mám plodné dni...minulý mesiac som MS dostala až na 37 deň a teraz 28... 😒

zuzulice
15. aug 2013

@vilki to já taky nevím, asi si koupím ty ovulační testy nebo nevím 😵

vilki
15. aug 2013

@zuzulice no ovulačný test som ešte nikdy neskúšala...

zuzulice
15. aug 2013

@vilki já taky ne, je to pro mě novinka 😅

vilki
15. aug 2013

@zuzulice hmm no som trochu sklamaná, pretože som si myslela že to ide jednoduchšie... pri prvom dietati (pred 7rokmi) sa mi podarilo otehotniet hned na prvý raz a test mi to ukázal už po 10 dňoch...no teraz to asi nebude také jednoduché...

zuzulice
15. aug 2013

@vilki taky jsem si myslela, že to půjde hned... zdá se mi praštěný, že člověk bere prášky, když - jak se zdá - vůbec nemusel 🙄 to jsem fakt nic brát nemusela a neotěhotněla bych, a já do sebe rvu to svinstvo 😕 ne, takhle to nemůžu brát, ale určitě nejsem jediná, koho takové souvislosti napadají 🙂 Tak to jsem na nás zvědavá - hele třeba za měsíc budeme hlásit obě, že jsme 🙂

vilki
15. aug 2013

@zuzulice no mohlo by sa to podariť...ved uvidíme...

zuzulice
15. aug 2013

@vilki pojďme tomu věřit 🙂

eminka7
15. aug 2013

babyyy. ja uz od minulej stredy mavam hnede spinenie, sem-tam s troskou krvi 😒 testy v pondelok negativne...v tychto dnoch by som mala mat mrchu, zatial len takto spinim....co s tym? ☹

zuzuliak1981
15. aug 2013

@eminka7 ja tiez len spinim uz 5 den namiesto MS. Vcera test negativny ☹

twinkle
15. aug 2013

@eminka7
@zuzuliak1981
Holky vydržte ještě,třeba se do konce týdne ty // ukážou 🙂

zuzuliak1981
15. aug 2013

@twinkle este skusim testnut v nedelu rano, ale nevidim to ruzovo, zacala som merat BT prvy mesiac a je dost nizka

anexis
15. aug 2013

@eminka7
@zuzuliak1981
kocky, ja som tak pred nedavno tiez len hnedy vytok 4-5 dni az potom dosla potvora a za tym kazdy mesiac to tak zacinalo alebo koncilo az po par mesiacoch strasne krce v lavo v podbrusku, sla som na gyndu a bol to rozsireny vajcovod...nejaky zapal
moze to byt znamenie ze nieco nieje v poriadku
v tehu som hned na zaciatku v case ked som mala dostat MS tiez spinila, ale nebol to hnedy vytok, ale slabucke krvacanie...tot moja skusenost

zuzuliak1981
15. aug 2013

@anexis buduci tyzden chcem ist aj tak k dr, snazime sa uz takmer rok ( z toho 4 mesiace som nemala MS), tak je asi cas na poriadne vysetrenie

anexis
15. aug 2013

@zuzuliak1981 najvyssi

mayama
15. aug 2013

@eminka7 podla mna si nemusiš robiť daľší test, ale je to na tebe. i ja som mala obavy , cca pred 2 rokmi sme tiež mavali preruš. styk a vždy som čakala kedy pride mrcha, ja tiež mam neprav. cyklus. teraz sa tomu smeje 🙂 , bo práve chceme babatko ale nedarí sa. tak prajem veľa šťastia.

eminka7
16. aug 2013

hmmm.no tak to neviem teraz,ci testovat ci nie...uz mam 34 dni od poslenej mrchy...stale spinim,uz je to vyse tyzdna...v sobotu mame oslavu, nechcem robit zbytocny rozruch ak to nic neni kvoli alkoholu :/ zase sa bude cela rodina vypitovat :D a my to chceme ako prekvapko...

mtb22
16. aug 2013

prosim o radu resp. skusenost?
uz som vam pisala ze vsetky testy po ket mam silno pozitivne. 12 den krv negativna. 15 den hcg len 4,10. mocovy silno pozitivny. dr. videla gestacny vacok - ale dalej sa vyjadrit nevedela, zatial nie je vidno ci je prazdny, ci nie a nerozumie ani tym testom.... stretla s tym niektora z vas, alebo ste tu na konikovi nieco podobne citali? velmi by ste mi pomohli. som uz zufala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre