Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

brittta
11. apr 2012

@nika4567 😕 😕 😕 😕 😕 No jako vtip dobrý...

salomee
11. apr 2012

To je ten případ, že když my napíšem "nejspíš ne", tak nás pak tazatelka začne přesvědčovat, že má už pohyby atp.

irriss
11. apr 2012

@salomee 😀 😀 😀 😀 😀
presne a vystizne 😉

p.s. ja bych se priklanela i ke vtipu, je zaregistrovana dnes a dala jen 1 prispevek..mozna je to i ON, co nevi, jak to chodi 😉
nebyl by to prvni vtip ani prvni pubertak na MK 😉

kaloria
12. apr 2012

ahojte baby 25. februára sme mali s priateľom prerušovanú súlož 2x po sebe bez toho aby sa umyl. 10. marca som dostala menzes ktorý trval len dva dni aj to už na druhý deň večer po nom ani stopy. tento mesiac som menzes este nedostala ale už vyše týždna ma pobolieva podbruško myslíte že by to mohlo byť tehotenstvo? cyklus mávam v priemere 33 dní. dnes je to 34 deň nie je ešte skoro na tehotenský test?

riana12
13. apr 2012

@kaloria sprav si test, ak bude negativny, tak nie si tehotna...

kaloria
13. apr 2012

@riana12 myslíš že keby som si ho urobila dnes po obede bolo by niečo vidieť či mám počkať na ranný moč? ide o to že čo som si čítala tak baby pociťovali citlivé prsia ale ja ich vôbec nemám citlivé a pritom vždy týžden pred menzesom sa ich nemôžem ani dotknúť

riana12
13. apr 2012

@kaloria kludne si sprav, ale snaz sa obmedzit na par hodin prijem tekutin, aby si mala moc skoncentrovany a najlepsie, ak by si mala co najcitlivejsi test - 10mUI
ked mas menej citlivy (vyssie cislo 20-25), tak pockaj do rana 😉

salomee
13. apr 2012

@kaloria Jestli jsi měla otěhotnět už před tou minulou menstruací, tak to už by mělo jít vidět aji v poledne. Citlivějším testem nic nepokazíš, ale myslím, že nutný není (jestli to teda dobře chápu)

kaloria
13. apr 2012

@riana12 mam test 10..... len s tou koncentrovanosťou neviem neviem lebo chodím stale na wc ....len dúfam že sa nam posmyklo a uvidím //

riana12
13. apr 2012

@kaloria tak skus chvilku zadrzat a na hodku dve obmedzit uplne tekutiny... 😉

kaloria
13. apr 2012

@salomee asi hej tak ja to dnes skúsim a uvidíme len ma zmiatli tie prsníky myslím že keby som bola tehotná asi by ma boleli ked ma vždy pred MS bolia a môžem sa ťa este spýtať vidím že čakáš babätko (gratulujem) mala si na začiatku tehotenstva aj zvýšenú tepolotu a návali tepla?

kaloria
13. apr 2012

@riana12 bude to menší boj ale už to asi viac nevydržím asi som len potrebovala trošičku pošťuchnúť ďakujem 🙂

riana12
13. apr 2012

@kaloria skusit to skus, ale ked sa ti nebude dnes dat dlhsie vydrzat, nic sa nestane, ked to nechas na rano... budes to mat aspon o to jasnejsie...

kaloria
13. apr 2012

@riana12 no hej len mam také zvláštne pocity možno vnútorný strach už som sa na to asi dosť začala tešiť ak by tam niečo bolo

riana12
13. apr 2012

@kaloria no kedy test spravis, ze uz len na tebe... ale priprav sa na to, ze tam nemusi byt vobec nic a tvoje priznaky su len obycajnym PMS 😉

salomee
13. apr 2012

@kaloria To ani ne, mě tak nějak nic zvláštního nebylo, jen ta prsa, ale nic extra, co bych odlišila od stavu před menstruací. Jenom ráno místo krvácení vždycky výtok..a to dost, ráno jsem vždycky "vylítla", že už je to tady, že "cosi" teče, ale mens, už nedošla.

siss_sz
13. apr 2012

@kaloria mna prsia vobec neboleli pri druhom tehu napriklad...

kaloria
13. apr 2012

no tak dnes som si urobila ten test a bola tam jedna čiaročka takže nič uvidíme budem teda očakávať M

terez24
13. apr 2012

@kaloria ja som vzdy pred MS mavala citlive prsia a ked som zostala tehotna tak vobec som nemala citlive prisia.. Asi az treti den po meskani MS ma zacali boliet.. A cely cas som mala v podbrusku pocit, ze uz uz dostanem MS. A nedostala som 🙂. (chvalabohu)
A este - den pred tym ako som mala dostat MS mi vysiel test negativny.. Tak som si robila az na treti den ked meskal a uz trosku bolo vidno ciarocku ;)

zabka88
13. apr 2012

@kaloria ahoj, to ešte stále môže byť skoro keď aj si, testni sa ešte okolo 40 DC, ja som dnes 36 DC a ešte chcem počkať do pondelka kým sa testnem.. inak ja tiež mávam citlivé prsia vždy druhú polku cyklu a tento cyklus boli chvílku citlivé ale teraz už nič, podobne moja predmenštruačná žravka , ako prišla tak aj odišla ...

riana12
13. apr 2012

@kaloria ak je jedna, tehu nebudes...

riana12
13. apr 2012

@zabka88 @terez24 @siss_sz @salomee ale ona udavala mozne otehotnenie v cykle februar-marec 😉 teraz uz je v novom cykle, v ktorom testovala, ci neni tehu z toho predosleho...

zabka88
13. apr 2012

@riana12 jáááj, toto mi ušlo.. a zjavne som nebola jediná 😉 tak to už nič 😖

salomee
13. apr 2012

@riana12 Však já jsem to tak chápala, proto jsem odpověděla, že může už klidně testovat a že ani ta nižší citlivost testu by to neměla vytrhnout.
Už jsme se tu do toho jaksi zamotaly🙂.

deniska2
14. apr 2012

ahojte ma niekto skusenosti z ovulačnim testom -- kazetka s kvapatkom za 3 až 5 minut sa mi to ma potvrdit či je ovulka že kedy nastane no včera som si ju robila čiže piatok a mala som dva slabulinke čiarky tak vravim nič a dnes som sa nato pozerela a boli dva silno rovnake čiarky // no tak dnes som si zas robila teda a čakala som 5.6 mnut a slabe čiarky boli tam ale prešlo niekolko hod a testovaca mala silnejšiu farbu ako controlka o malilinko ale musela som dlho nato čakat ma niekto s timto skusenosti mal niekto takyto test diky za odpoved

riana12
14. apr 2012

@deniska2 vies test odfotit? no ale ak vravis, ze TESTOVACIA bola silnejsia, tak by si mala mat v najblizsich dnoch ovulku... odo dnes sa snazte este aspon dva-tri dni, ak budete mat chut, kludne aj kazdy den...

kaloria
14. apr 2012

@terez24 presne tak to mam aj ja teraz ale prsia mam naliate ako pred MS ale vôbec ma nebolia len trošku ma bolel ľavý prsník ale úplne inak ako ma bolia ja sa ich vzdy nemôžem ani dotknúť a teraz nič
podbruško ma už tak nebolí len cítim menší tlak raz na ľavej raz na pravej strane. momentálne som 37 DC

kaloria
14. apr 2012

@zabka88 budem ti silno držať palce nech máš na teste želaný výsledok. ja len dúfam že nebudem mať nejakú cystu.

zvolsiinylogin
14. apr 2012

ahojte, no mne menzes meskal dva tyzdne(minuly mesiac),ale dostala som, robila som si testy ako diva, lebo som mala vsetky priznaky( v suhlase s internetom). Aj tak som si urobila zas test a zamarila sa mi tam asi ciarka,ale vysli aj negativne. V utorok idem ku dr. a sama som zvedava, lebo hoci mi priznaky zmizli(iba uz obcas mi je zle na zaludku), mam stvrdnute brucho okolo pupku, co som nemavala predtym,a zacalo mi to minuly mesiac tvrdnut od podbruska a teraz to mam tesne nad pupikom. Co myslite, aky bude vysledok?ja som uz prestala osobne dufat, ze nieco z toho bude, ale aj tak..aka je vasa skusenost?

terez24
15. apr 2012

@kaloria takze test negativny?

No drzim palce, aby ak to nie je tehotenstvo, aby to bolo len postrasenie a ziadne zdavotne problemy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre