Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

chickkky
15. feb 2013

@sonika84
@zvolsiinylogin
@eviku28

Holky, děkuji moc, uvidíme 🙂 Sice by to bylo opravdu překvápko velkéé, ale příjemné samozřejmě 🙂

zvolsiinylogin
16. feb 2013

@chickkky tak, nech uz len silnie 🙂

chickkky
16. feb 2013

@zvolsiinylogin Jj, uvidíme 🙂 Mile mě to potěšilo, teď uvidíme, co bude na kontrole 5. 3.... hlavně ta cysta kéžby zmizela a nezlobila!

lucianellamartin
16. feb 2013

Ahojte babuľky poslednú ms som mala 21.1. s partnerom sme mali nechránený sex 4.2 ale aj 8.2 veľmi by sme chceli bábätko. Od štvrtku som si všimla zväčšených bradaviek, bolí ma podbruško dnes je to intenzívnejšie a také celo denné sem tam s prestávkami a dva krát ma pichlo v ľavom boku dnes, keď sedím bolia ma kríže tak neviem.Test mi vyšiel negatívny tak neviem nenahováram si to? Zajtra sa má zastaviť NEočakávaná mrcha ale zabuchla som pred ňou dvere tak som ako na ihlách čo bude či príde :( Nemali ste niektorá také pocity ako ja? Nebolo na test ešte skoro? Zabávam sa diplomovkou ale podbruško bolí a nedá sa nato nemyslieť tak som si prišla pre radu od vás 🙂 ďakujem za každú jednu a veľmi si ju cením 🙂...ešte som zabudla zatiaľ som špinenie ani žiaden výtok nezistila mali ste ho všetky či nektoré ste zostali tehu aj bez výtoku a špinenia?Akurát včera navečer som si našla na papieri výtok podobný bielku len bielej farby...

donna11
16. feb 2013

@lucianellamartin ak si nemala ani len naznak druhej ciarky na teste, tak asi nic z toho nebude..ja som tiez mavala taketo kadejake priznaky..pozitivny test som mala asi 3dni pres ms a v den ms uz som mala pekne silne ciarky..ale zas niektore maju pozitivny test az po vynechani..je to otazne..prsia ta nebolia? vacsinou bolave prsia su takym dobrym signalom, ze sa nieco deje..

lucianellamartin
16. feb 2013

Prsia ma bolia na dotyk zo spodu a z boku a zdajú sa mi byť také ťažšie...tak neviem :(

donna11
16. feb 2013

@lucianellamartin asi ti moc nepomozem, jedine uz treba pockat, ci sa ms dostavi..jak ked som ostala tehu, tak zrazu uz min tyzden pred ms som ostala strasne kludna, absolutne nic ma neviviedlo z miery..a kludna som doteraz..drzim palce na zajtra 🙂

lucianellamartin
16. feb 2013

ďakujem veľmi pekne len ma zneistili tie príznaky preto som sa pýtala...lebo mne ked má dojsť ms tak ma maximalne bolia kríže a teraz toto tak sa len modlím a verím, že nepríde a bude to tam 🙂

donna11
16. feb 2013

@lucianellamartin a aky test si si robila?? aku mal citlivost? pokial mas prvy krat tieto priznaky, aj by som sa priklanala k moznemu tehu, ale radsej netreba sa tesit dopredu..

lucianellamartin
16. feb 2013

Skušala som včera Prerotic či ako sa volal a dnes pepino ale ani jeden nič....niekto mi povedal, že je skoro, že mám počkať až pokial mi nebude ms meškať...Nechcem sa vzdať nádeje stále verím len tieto príznaky som ešte nikdy nemala ako mám teraz.

donna11
16. feb 2013

@lucianellamartin ten prvy mi nic nehovori..no neviem, vyskusaj pockat, ci dostanes a ak nie, tak cca 2 dni po meskani skus.. 🙂

lucianellamartin
16. feb 2013

Skúsim 🙂 snád to vyjde 🙂

lupmice88
16. feb 2013

ahojky mam na vas otazecku ted sem si delala tehotensky test ale jelikoz sem musela narychle odejit a vratila sem se az za pul hodinky tak na testu byl slaboucky duch myslite ze to je tim jak to tam bylo dlouho :(

lucianellamartin
16. feb 2013

ak máš možnosť urob si ho ešte raz viacej testov čo som čitala ak su po limite už nie su platne...skus a daj vedieť silno držím palce aby ti to vyšlo ako ty chceš 🙂

lucianellamartin
16. feb 2013

@lupmice88 ak máš možnosť urob si ho ešte raz viacej testov čo som čitala ak su po limite už nie su platne...skus a daj vedieť silno držím palce aby ti to vyšlo ako ty chceš 🙂

lupmice88
16. feb 2013

@lucianellamartin tak sem si ho opet delala a po 5 ti minutach vylezla slaboulinka carecka takze zkusim rano

lucianellamartin
16. feb 2013

@lupmice88 Držííííííííím palce najviaaaaac 🙂

lupmice88
16. feb 2013

@lucianellamartin moc moc dekuji

lucianellamartin
16. feb 2013

Nemáš vôbec začo nato tu všetky sme aby sme si poradili a povzbudili sa 🙂

nikustomo
16. feb 2013

ludia pomoc mohla som otehotniet ked som mala nechraneny pohlavny styk citala som aj fora a niektorym to trva dlhsie noo ma stym niekto skusenosti

darazv
16. feb 2013

@nikustomo mama mia to je čo za otazka?jasne že možes,,,,

nikustomo
16. feb 2013

hej ale ked som citala rozne fora tak po vysadeni hormonalnej antikoncepcie to ludom trvalo aj dlhsie a nemohli otehotniet hned ako sa mam citit ak som naozaj nehotna ja neviem bojim sa ale aj by som sa tesila :D neviem naozaj a mala som uz aj menstruaciu a aj potom noo a nic mala som nevolnosti ale som aj chora tak to moze byt aj z toho

pajapa
16. feb 2013

Holky prosila bych o názor : V lednu jsem byla se synem v nemocnici skoro týden a zapoměla sem doma antikoncepci. Potom sem ji začala zase bát. Ale od včera mě trašně bolel podbřišek na pravé straně a dnes se to přesunulo do podbřišku a začala sem špinit - je to málo a taková růžová krev... myslíte že by to mohlo být těhu nebo spíš ne???? Děkuji

darazv
16. feb 2013

@pajapa nepíšeš kolkí DC si ale vyzera to na zacinajuce tehotenstvo 😉

lupmice88
17. feb 2013

ahojky tak sem si rano delala novu testik,holky ja vam nevim ,kdyz sem si to poradne natocila a rozsvitila tak nejaky naznak carky tam byl bojim se ze to jen obrys pro tu carku a ma vylez kdyz je poitivni a ja vidim proste jenom ze tam ma byt

eviku28
17. feb 2013

@sonika84
@tremonti
@romuaska no devčata tak a už to dorazilo :( takže ani mne to nevyšlo 😔

sonika84
17. feb 2013

@eviku28 ahojcek, tak to ma mrzi 😒 , mne dorazila vcera ako som aj cakala. takze o tyzden sup na testovanie ovu 🙂

eviku28
17. feb 2013

@sonika84 hmmm, som z toho smutná, ale ta čo sa dá robiť....držím Ti palce.

sonika84
17. feb 2013

@eviku28 viem ze si smutna, aj ja som bola ked mi povedali ze urcite tehotna nie com :(, ale zasa mam nadej ze tento mesiac to vyjde....a znova budem tuzobne cakat, urcite sa nam to podari...cas cakania sa krati

eviku28
17. feb 2013

@sonika84 niekedy sa musí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre