Nechcená mrcha

livila
16. okt 2013

No zienky, uz 3 den cakam NECHCENU mrchu a zatial nic.... Vcera som sla na vecko, bola tam malilinka kvapka krvy... to je vsetko... cez noc a vlastne doteraz nic... Test doma nemam a zatial ho ani nechcem, pretoze uz je to rok co testujeme a stale len jedna ciarka. Tlaky v podbrusku, ale inak som v pohode... Mate skusenosti s "mojim stavom"... 😀

igiana
16. okt 2013

@livila kup si test 😀

babulinka29
16. okt 2013

@livila veru skús test tri dni meškania relatívne už by ti malo ukázať...viem aké to je čakať na to, kedy sa objavia dve čiarky a vždy ma predbehne mrcha ☹

adeala
16. okt 2013

@livila aj ja som čakala.. a nedočkala som sa 😉 a po 2 rokoch som zistila, že testy s // naozaj existujú! 🙂

vincp
16. okt 2013

@livila Ja som takto testovala ovulku, cakala, testovala tehu test a sklamana z jednej ciarky bola styri mesiace... mrsina prisla a v postielke mi spi vysledok :D Mala som normalny cyklus, ako kazdy mesiac, o tri dni neskor sice, ale hovorili sme si, ze stresy a pod. , potom to prislo na 4 dni, ako vzdy a dalsi mesiac uz nie+test pozitivny :D Ak je to viac ako 11 dni, spravila by som si test. Drzim palceky :D

livila
autor
16. okt 2013

@igiana
@babulinka29
@adeala
@vincp
Zienky zatial nic... Keby ste ma videli, kazdu pol hodinku chodim na zachod a hladam tam nieco, co vlastne ani nechcem najst... ako trafena... snazim sa este par dni oddialit kupovanie testu, aby som nebola zase sklamana, tak uvidim, ci to vydrzim...

vincp
16. okt 2013

@livila ako keby som citala o sebe :D robila som to iste

babulinka29
16. okt 2013

@livila ako sa poznám ja by som veru nevydržala ja vždy každý mesiac si poviem, že nekúpim si test ani keby čo bolo a ako na just vždy do cesty mi príde nejaká lekáreň a aj tak tam vhupnem kúpim test a celá vo vytŕžení si ho utekám domov urobiť a vždy len jedna čiarka a zase sklamanie a už len čakám kedy tá mrcha jedna dorazí ....a dokolečka to isté stáleeeeee.......poviem si, že nebudem testovať a aj tak testujem tento mesiac pre zmenu zase ovu testy šibe mi už z toho pred manželom to radšej schovávam lebo jemu sa to moc nepáči keď sa takto sledujem 🙂

livila
autor
16. okt 2013

@babulinka29 Tak to si myslim, ze preziva kazda jedna z nas, ktora tuzi po babatku... Stale si poviem, ze nebudem tlacit na pilu, ved jednu nahdernu a hlavne zdravu princeznicku uz mam... ale tak nejako to citim, ze je cas na druhe mimi a stale nic... Pred dvomi rokmi mi vymenili bedrovy klb, tak som sa rok davala dokopy, odkladala to a teraz ked to s mm velmi chceme, tak sa nedari...

kiki68
16. okt 2013

ja by som si kupila ak to este take 3 dni nedostanes uz test, moze to robit psychika,ale mohlo sa aj podarit konecne 😉

livila
autor
16. okt 2013

@kiki68 Uz by bolo nacase 🙂 Musim vydrzat, este nekupit ani panovi...

babulinka29
16. okt 2013

@livila No toto si hovorím aj ja a nepomáha to to je najhoršie.....ja už mám dvoch chlapcov sú samostatní ale ja túžim hrozne po dcérke ale povedala som si, že aj keby to bol do tretice chlapec nevadí ľúbiť ho budem tak či tak .......tiež som tak zatúžila po mimi a manžel si myslel, že ma to prejde ale drží ma to už dosť dlho a keď vidím okolo seba samé tehuľky až mi je to ľúto v dobrom im závidím a doprajem každej......dúfam, že sa nám to splní....ja som bola aj na kontrole u lekára po pol roku snaženia apovedal, že všetko je v poriadku nemávam ani zápaly nič žiadne zdravotné problémy ale tak sa nám nepodarí do novembra mám prísť k nemu vraj potom nasadí nejakú liečbu tak som zvdavá

livila
autor
16. okt 2013

@babulinka29 Ved presne aj ja tak, ziadne problemy, ziadne zapaly, mrcha pravidelna, a dr. mi povie ze je vsetko ok, tak som sa nestresovala. Skusame od januara, tak uvidime, kedy to vypali 🙂

babulinka29
16. okt 2013

my od marca sa tak pilne snažíme ....už pijem aj alchimelkový čaj tak uvidíme či sa zadarí ovu testy skúšam tak som hrozne ale hrozne zvedavá čo bude tento mesiac........povedala som si, že si tento mesiac nekúpim žiadny tehu test tak som zvedavá či to vydržím 🙂

adeala
16. okt 2013

@livila nechcem ti kaziť náladu, ale sklamaná budeš, či príde mrcha alebo bude negat. test.. takto aspoň budeš vedieť na čom si 😉

livila
autor
16. okt 2013

@adeala Myslis??? Si ma potesila a podporila teda... zatial mrcha k nam nedorazila, tak cakame dalej...

lucinocka
16. okt 2013

@livila ja ked som si naposledy nasla kvapku krvi tak z toho bola Sofinka 🙂

babulinka29
16. okt 2013

@livila toto som si aj ja vždy hvorila aj tak som tesla a potom stále dúfala až kým neprišla mrcha ale prajem ti to z celého srdiečka nech nepríde tá mrcha jedna

livila
autor
16. okt 2013

@babulinka29 Dakujem moja, zlata si. A ty tiez hlavu hore a musime mysliet pozitivne!!! Nepride a basta!!! A ked pride, tak nepride nabuduce... 😀

adeala
16. okt 2013

@livila no.. u mňa to tak teda bola 😅

babulinka29
17. okt 2013

@livila v to dúfam pevne v to dúfam, že nepríde.....veru treba myslieť len pozitívne 🙂

majka_3
17. okt 2013

Ahoj 🙂 no co testik si neskusala? 🙂
ja uz by som nevydrzala 😝

livila
autor
17. okt 2013

@majka_3
@babulinka29 No babule, mrcha este nikde a samozrejme ze som nevydrzala, asi pred 10 minutami som si robila test a nejaka velmi slabulinka ciarocka tam je. Alebo to len ja vidim??? Skusim testovat este rano, ved predsa rano je silnejsi moc, tak uvidime co z toho 😀

babulinka29
17. okt 2013

@livila jéééj tak predsa nádej zomiera posledná 🙂 moc moc ti to prajem som hrozne zvedavá čo bude či bude ráno silnejšia čiaročka držím palce aj na nohách 🙂 daj vedieť potom

majka_3
17. okt 2013

@livila pridaj fotku 😉

livila
autor
17. okt 2013

@babulinka29
@majka_3 pridavam fotku... fotene mobilom tak neviem ci tam nieco uvidite alebo len ja to tam vidim ;)

majka_3
17. okt 2013

@livila nevidim ani fotku 😀

livila
autor
17. okt 2013

uz je tam @majka_3

majka_3
17. okt 2013

@livila podla mna nieje o com 🙂 ved je taaaaaaaaaaam 🙂
sprav rano....uvidis bude jasnejsia 🙂 ale je tam urcite...

erickam
17. okt 2013

myslím že to bude super a bábo je na ceste, držím moc palce aby sa to potvrdilo 🙂

livila
autor
17. okt 2013

;) pevne verin ze nie sme obe slepe e dobre vidime 🙂 @majka_3 urobim rano a pridam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre