Nedostala som menstruaciu. Tehotenský test je negatívny

murka71
30. jan 2010

Ahoj...chcem sa niekoho spytat, ci neviete čo to znamena, že v dobe kedy som mala dostat menstruaciu som mala iba jeden den hnedy vytok a menstruacia mi neprisla.....urobila som si po 4 dnoch test či nie som tehotna ale nie som....čo to znamená? ....menstruaciu mávam pravidelne na 28 den....takže dnes je 5 den kedy mi mešká menstruácia a včera som si robila tehotenský test a nebola som tehotná....bojím sa, či nie je to predzvesť nejakej poruchy...vie mi niekto v tejto veci pomoct? Dakujem....

zuzanockamt
30. jan 2010

murka ... jednoznacne k lekarovi treba ist, on uz zisti, co to je 😉

lauritka
30. jan 2010

murka mohla sa ti posunut ovulacia. a to spinenie mohlo byt aj ovulacne.

alebo ti nedorastla sliznica a MS bola len jeden den aj to len spinenie. ja som tak mala po kyrete.

murka71
autor
30. jan 2010

.....hm...toho som sa bála, pretože kamarátke vynecháva menštruácia a doktor jej povedal, že je neplodná, nedorastaju jej vajíčka....ja som po umelom prerušení tehotenstva, kedže moje bábatko malo geneticku vadu....takže som oň prišla....som 5 mesiac po potrate...a odvtedy som mala pravidelu menštruáciu....takže mám strach, že mi začínaju problémy.... ☹ musím ísť k doktorovi, ale bojím sa toho, čo mi povie.....mám už vyšší vek a tieto problémy neveštia nič dobré.... ☹

zuzanockamt
30. jan 2010

murka ... ale pises, ze mavas pravidelnu MS ... takze ovu asi mavas pravidelne, nie? ... a tehu si uz bola, takze otehotnies mozes ... uvidis, co povie lekar

lauritka
30. jan 2010

murka to mi je luto 😔 , neskusis merat bazalku? aspon budes vediet, ako ti pracuju hormonzy.

murka71
autor
30. jan 2010

...takže asi nemá význam urobiť si ďalší tehotenský test? čítala som, že niekedy trvá dlhší čas, kedy je hladina hormonu vyššia, kedy može tehoteský test byť pozitívny....ale to sa len utešujem....veľmi sa toho bojím.....

lauritka
30. jan 2010

murka chod k lekarovi nech ta kukne na usg ...

murka71
autor
30. jan 2010

....ďakujem Vám za povzbudivé slová...ste veľmi milé baby..... 🙂

murka71
autor
30. jan 2010

...v pondelok musím tam ísť......ale sa tam aj bojím ísť, keď mi oznámi zlu správu....to by ma už asi zabilo....lebo som bola v nádeji, že budem mocť mať ešte zdravé bábatko...

zuzanockamt
30. jan 2010

murka ... ved este nic nie je stratene ... hlavu hore ... ked jedno tehu nevuslo, to este neznamena, ze nemoze vyjst to dalsie 😉

ada085
30. jan 2010

ja som mala toto iste pri malej. menstruacia mi meskala a tehot. test bol negativny. az ked som bola s malou v 5. tyzdni (podla ultrazvuku), mi den pred tym tes ukazal dve ciarky. a teraz mam ten isty problem. k tomu vsetkemu mavam aj menstruaciu dost nepravidelnu, aj ked poslednych 6 mesiacov bola dost pravidelna. 24.12.som mala naposledy, testovala som vcera a stale nic aj ked sa mi cele dni toci hlava. ja fakt neviem co robit. kamoske ukazal test az po tyzdni meskania. tak este skus par dni mozno pockat, fakt niekedy hladina hcg nebyva tak vysoka aby sa to ukazalo na teste.

murka71
autor
30. jan 2010

Ahoj ada085.....takže myslíš, že by som mohla ešte mať nádej a byť tehotná? 🙂 To by bolo nádherné....takže ešte počkám nejaký ten deň a kupim si ešte test a vyskušam to.....a ty si potom keď test bol negatívny, tak si išla hneď k lekárovi?.....takže ty si si asi druhýkrát nerobila test, že? ....no a teraz asi tiež si tehotná.....ja tiež mám také pocity, ako by som bola tehotná ale ten test ma pomýlil....lebo prvýkrát, keď som bola tehotná, tak 3 dni po vymeškaní menštruácie som si robila test a bol pozitívny...preto som z toho teraz taká zmätená.....asi aj každé tehotenstvo je iné....dosť ma aj pomýlilo to, že keď som mala v ten deň hnedý výtok, tak ma boleli kríže presne ako pri menštruácii, ale napriek tomu mi bolo zle, nebolo to ako keď som mala klasicku menštruáciu....budem rada ak mi napíšeš, alebo niekto z Vás babenky, ktoré ste mali takéto príznaky a boli ste tehotné...díky....

lilix
30. jan 2010

murka skus si kupit dve rozne znacky na porovnanie.. drzim paste..

ada085
30. jan 2010

murka, u mna to bolo tak, pri prvom, ze som testovala tyzden po vynechani menzesu a bol negativny. urcite som si ten test dobre urobila, lebo uz v tom case som bola "profik" v testovani. potom este par dni na to som si spravila a zase negat.tak som si myslela ze mam nejaku poruchu, mne chodili aj dovtedy dost nepravidelne kramy. ale v den ked som ich mala dostat, som mala trochu spinenie. ako aj ty pises. no a tak som uverila ze nie som tehotna. aj som si sem tam vypila vinko, kavu som pila-aj tri denne. ale stale mi bolo akosi blbo. az raz som sa nastvala, ze si urobim posledny test a hotovo. a boli dve silne palicky. to uz boli tri tyzdne tusim po vynechani. na druhy den rano ultrazvuk ukazal, ze som v piatom tyzdni. a teraz mam pocit ze sa to znovu opakuje. uz som sest dni po termine a stale negat. test. vkuse sa mi toci hlava, v den kramov som mala slabe spinenie. ale zase prsia ma nebolia-pri malej ma boleli. preto teraz neviem co robit. k lekarovi nechcem teraz ist, je to rodinny znamy a nechcem aby sa to v rodine rozsirilo-nikto netusi ze planujeme druhe 😅 podla mna skus o take tri dni rano testnut. a daj vediet. drzim palce.

murka71
autor
30. jan 2010

....díky moc za odpoveď.....dnes som tu každú chvílku a stále vyhľadávam všeliaké fora ohladom mojho problemu....a adka veľmi si ma potešila.....asi ešte k lekárovi nepojdem, kupim si ešte jeden tehotensky test, ako mi pisala lilix, že mám vyskusať inu značku....a potom uvidim, čo a ako ...čitala som aj fora, kde pisali že ak by som teraz skoro isla k lekarovi, tak mohol by mi pichnut injekciu na vyvolanie menstruacie a to zasa by som sa bala, čo ak nahodou by mi to nejak uškodilo a potratila by som, keby som bola tehotna....už som tu čitala aj také veci, že vynechanie menštruacie môže byť predzvesť rôzných chorôb...normalne som z toho zhrozená, tak som to rýchlo zamietla takéto články a radšej budem dúfať, že som tehotná....inak som si merala aj bazálnu teplotu a mám 37,3 ...tak neviem, ale to sa má merať ráno...ja som si to odmerala teraz, asi aj to bude skreslené, kedže sa to má merať ráno....manželovi radšej o tom nič nehovorím, lebo mi už frfle, že moc na to myslím a darmo sa stresujem a preto mám takéto problémy.....tak som veľmi rada, že môžem tu pokecať s vami a že tu mi nikto nefrle, že stále o tom istom meliem....možno je to aj preto, že tak veľmi túžim po bábätku a preto potrebujem o tom rozprávať s niekým.....tak díky baby....ozvem sa ....držím aj ja Vám palce, aby sa Vám tehotenstvo potvrdilo....

zuzanockamt
30. jan 2010

murka ... tu BT, co si odmerala teraz, neber ani do uvahy ... ma sa merat hned rano po prebudeni, skor ako vstanes z postele ... tak si odmeraj zajtra rano

moniqe3
1. feb 2010

Ahojte tak ja mám niečo podobné. Posledné mesiace som mala 28dňový cyklus. A dnes sú to tri dni čo mi mešká menzes. Ale celé tri dni mám bolesti ako keby som ich mala dostať. Dnes som si robila poobede test ale vyšiel negatívny. Aj pri dcérke som mala meškanie a týždeň som mala bolesti ako keby som mala menzes dostať ale nakoniec mi prišlo aj zle tak to už sme s mužom kúpili test a bol pozitívny. Zajtra ráno si urobím ešte jeden test, lebo neviem vydržať a ak bude negatívny tak si urobím potom ešte po týždni. Aj v lekárni mi hovorili, že moc skoro sa chcem testovať. No ale však som netrpezlivá, no nie? 😉 😀

sonicka25
1. feb 2010

Ahojte.
Chcela by som poprosit o radu.Mavam bolestivu ovulaciu,ktoru viem podla priznakov presne urcit.Tentokrat som ju mala medzi 10-13-tym januarom.Mens mam nepravidelnu,kedze este kojim...Pred par dnami som dostala vsetky priznaky menstruacie-strasne bolesti prs,nafuknute brucho,nervozita a podobne..Namiesto menstruacie som mala ale asi pät dni kazde rano silny biely neutralny vytok,nepachol a bolo ho moc...Vcera to zrazu prestalo,toto som este nezazila...Od nedele som zacala byt citliva na pachy,zrazu nemozem citit mäso a rybu.Pred troma dnami som testovala a test bol negativny.Neviem si toto vsetko vysvetlit. 🙄

moniqe3
2. feb 2010

sonička: ešte počkaj a test si urob znova, ale ak kojíš tak je malá pravdepodobnosť že otehotnieš, keďže máš zvýšený prolaktín a vytvára sa ti mlieko. Ale je tu tá možnosť. A kým kojíš tak menzes nebudeš mať pravidelný. Na tvojom mieste by som ešte počkala a ešte si kúpila neskôr iný druh testu a skúsila. Možno sa fakt zadarilo. Držím palce.

Ja už síce nekojím skoro rok, ale mám stále trošku mlieka.. ale doki, že to je v pohode, že aj 5rokov môžem mať mlieko a niektoré ženy majú stále. Keď už raz žena začne kojiť a začnú fungovať prsné žľazy tak už budú stále funkčné.
Dnes ráno som si robila test a je negatívny. Ale menzes nikde. Včera aj dnes som si merala v tú istú hodinu o 9:30 a mám 37,2. Mám 4dni bolesti ako keby som mala menzes dostať aj prsia ma bolia... ach yo mohla by som byť tehu. 🙂

lucianka01
11. jún 2010

moniqe3, ja mám ten istý problém. V poslednej dobe som síce mala menštruáciu na 28-30den, čiže nie pravidelnú. V 31. den som si robila test a vyšiel mi negatívny. Pri malom som si robila test, den mi meškali 1 den a ukázalo mi hned, že je pozitívny. Dnes je 33.den, som nedočkavá, lebo neviem na čom som. Kamarátka mi povedala,aby som vydržala aspon 1-2 týždne a až potom si ho spravila. Asi mi nič iné neostáva. Ani príznaky nemám také ako pri malom. Len ma sem-tam pobolieva v podbrušku a prsia mám naliate, sem-tam sa mi hlava točí. Uvidíme, či sa niečo zmení. Nechcem sa tešit predčasne, lebo potom budem akurát tak sklamaná.

marikac
11. jún 2010

mne sice meska este len druhy den, test negativny (pouzila som test s citliv. 10 mIU)...nemam vsak ziadne pocity, ani na MS ani na tehu....netusim co sa deje, vzdy som mala na den presne....ech, keby sa to podarilo...co odporucate?

lucianka01
12. jún 2010

Mrcha jedna, došla. Škoda, bol to len planý poplach. ☹

matka99
12. jún 2010

Ahojte mohli by ste mi poradit ...s priatelom sa snazime o babatko ,ale akosi sa nam nedari kedze ja mam nepravidelnu menstruaciu.Minuly mesiac som len spinila.Vcera som bola u gynekologa robil mi krvne testy ale cislo mi vyslo1,05 vraj sam nevie co to znamena lebo pokial by tam nic nebolo tak ukaze 0 max 0,5.Doktor mi kazal cakat si dostanem menzes do duphastone.Mate s niecim takymto skusenosti?Dakujem

lilithka26
12. jún 2010

ahojte..ja mam tiez taky problem. Stalo sa ze mi meskaval ale max. 3-4 dni a ked meskal viac, tak to len ked som bola tehu. Teraz mam 8 mesacne dievcatko a meskam uz 9 den. Nekojim. Na 4 den meskania som testovala- negat. Po dvoch dnoch zasa test a nist a dnes zasa nist. Ale mam take priznaky ako ked som bola tehotna s malou. U nej mi test ukazal dve ciarky uz po prvom dni meskania. Tak neviem co sa deje. Ale vela som hladala a citala a pisu ze ten hormon sa moze objavit aj az na 14 den po vynechani a u niektorych aj neskor. Na gyndu nechcem ist. Bojim sa ze by mi chcela dat vyvolavacku a ak je tam nahodou skvrnik tak by sme mu ublizili. A nic ine neurobi, lebo aj ked som bola prvy krat tehu, tak som volala ze mam pozityvny test a ona povedala ze sa chodi az v 6 tt a knizku dostanem az v 10tt. Zoberu rovno aj krv aj urobia ultrazvuk aby sa 100% urcilo ze je tehotenstvo. dovtedy to neberu moc vazne. A ja som sa nevedela dockat, chcela som aby potvrdila ze prebieha zdrave tehotenstvo. Budem vas informovat ako dalej. Mate nejaka podobne skusenosti a ako ste dopadli.

dzou
12. jún 2010

Ahojte tak ja som mala podobny problem asi 3mesiace dozadu ... MS meskala 2tyzdne!!! testy som robila kazdy druhy den, rozne znacky.... vsetko neg... uz som bola zufala lebo nikdy mi nemeskala viac ako par dni... uz som sa modlila aby len testy nic neukazovali a omrvinka tam bola .... a nakoniec to bola len veeeeeeeeeelmi posunuta ovulka 😒 kedze predtym som si merala bt vedela som cca ake teploty mam mat... ale v ten cyklus som nemerala az ked mi zacala meskat a teploty boli stale hore (teda neviem ci sa do toho vyznate 😅 ) takze viem ze sa len posunula ovu... nechcem brat zbytocne nadeje ale ak je test neg pravdepodobne je to iny dovod ako tehu preco MS meska 😒

lucc88
11. júl 2010

Ahojte kočky, mám taký problém. 4 roky som brala antikoncepciu a teraz vo februári som vysadila. Cyklus som mala odvtedy pravidelný (ako aj pred HAK), max. 33 dní. Posledný menzes som mala 1. 6. a odvtedy NIČ.. A to už sú 2 týždne a zatiaľ nemám žiadne príznaky. že by malo niečo prísť. Tehotná neviem či by som mala byť z čoho, max z kvapky túžby . . .
Pred 4 dňami som si spravila aj test a vyšiel negatívny, chystám sa ešte o 4 dni spraviť ďaľší (ten by už snáď po tak dlhej dobe mohol ukázať // ak by tam niečo bolo ;).. )
No a ako som tu čítala rôzne diskusie, rozhodla som sa zmerať bazálnu teplotu (aj keď viem, že je to trochu zbytočné, keďže som si ju doteraz nemerala .. ) ale bola 37. Skúsim aj ostatné dni, ale príde mi to vysoké na to, že by som mala mať luteálnu fázu mesiac...
Budem rada za akékoľvek názory ;)

betina1984
11. júl 2010

Ahojky. Tak ja som mávala vždy z menzesom problémy. Chodil mi ako chcel, niekedy za 23 dní, niekedy aj za 50 dní. Ale aj tak som otehotnela. Teraz som v máji vysadila HAK, menzes som mala 18.5. a odvtedy nič. Aj sme skúšali na ten 13-15 deň, ale robila som si testy a nič neukázali. Posledný som si robila tuším 11.6. a potom som na to kašľala. Nemám žiadne príznaky, že by som bola tehu (síce ani pri malej som nemala žiadne a zrazu som bola v 8. týždni). Snažím sa už týždeň dovolať na gyndu, aby mi dal Agolutin.
Ozaj, nemáte nejaké osvedčené recepty na privolanie menzesu? Alebo nie sú nejaké tabletky bez prepisu, ktoré by mi ho vyvolali?

katkav
19. júl 2010

Ahojte baby,
tak ja meskam uz 18 dni a robila som si 2x poobede test rapi clear a vysiel negativne, bolesti v podbrusku mam akoby sa roztahovala maternica, vsetko mi smrdi, vadi, som hrozne unavena a nic mi nechuti jest, mam pocit, ze mam tehotensky vytok, lebo sa citim sem tam tak vlhko a tesim sa, ze uz som dostala a na wcku nic. Musim asi testnut z ranneho mocu a ak bude test zase negativny, tak idem k lekarovi. Je pravda, ze kojim a tym padom mozem mat nepravidelny menzes, ale mne nikdy viac ako par dni nemeskalo, jedine, ked som bola tehotna. Tak som zvedava ako to dopadne. 😉 asi bude mat Tomasko surodenca 😉

klba
20. júl 2010

caute kocky. 🙂
potrebujem poradit, uz som zufala. 😔
Od polovicky februara som prestala uzivat HAK, o babo sme sa zacali snazit az koncom juna, nechraneny sex sme mali na 9/10/11/a 14 den po prvom dni poslednej menstruacie, posledny menzes som mala 16.6.
Od dobratia HAK som mala menzes 3 x po 28 dnoch a tento posledny v juni po 32 dnoch, inak som mala pocas brania HAK pravidelny cyklus.

Dnes je to uz 34 den od poslednej menstruacie, uz som skusala rozne testy a stale mi vychadza negativny, az dnes rano mi vysiel na teste s citlivostou 20 mIU/ml po asi piatich max. 10 minutach pozitivny, (zabudla som merat cas) hned som od radosti bezala kupit lepsi test s citlivostou 10 mIU/ml, dala som si ho naobed a zase je negativny. ☹

Uz sa neviem dockat ci nam to vyjde, uz ma aj v lekarni poznaju, co stale skusam ci sa nam podarilo 😅 a myslela som si ze vynechani menstruacie mi to konecne test ukaze ale zatial som sklamana.

Skusala som si merat aj bazalnu teplotu, ale kedze som sa o to zacala zaujimat az dnes a merala som si teplotu poobede moje vysledky merania su nespolahlive, vzdy mi vysla teplota s digi teplomerom v posve od 37,2 do 37,5 a skusala som si merat aj 1 x pod pazuchou a tam mam presne 37 st.

Zo zaciatku par dni po nechranenom sexe som mala pocit ze sa mi v bruchu nieco deje, pocit akoby sa mi roztahovala maternica, bola som stale velmi hladna, casto ma prehanalo, normalne som bola v tom ze som tehu ale teraz nic, ziadne priznaky, akosi to ustalo, ale ani nespinim.
a pri prvom tehu ma boleli prsia a zatial nic, inak vtedy som vobec nemala ani nutkanie na vracanie, co nemam ani teraz, u mna prve tehu prebiehalo ukazkovo.

Zrejme budem musiet pockat este par dni, resp. do zajtra a rano sa zase testnut, k doktorovi este nechcem ist, pri prvom tehu mi nechceli spravit krvne testy, na sono bolo tiez este skoro, len mi prehmatal maternicu a vraj sa mu zda ze som bola tehu, co sa aj neskor potvrdilo.
Pri prvom tehu mi test relativne skoro vysiel pozitivny, kedze som cakala dvojicky, vtedy ukaze test vyssie hladiny hCG v skorom stadiu, ale jeden plod samovolne zanikol, to mi zistili hned na prvom sone o par tt.

Aspon mi pls napiste co si o tom myslite, aky je vas nazor, ja uz som taka nedockava a uz naozaj neviem co si o tom mysliet, ja viem ze to az prilis prezivam. 😉
Dakujem a prajem pekny den. 🙂

svistinka
20. júl 2010

ahoj klba, bazalna teplota nema vobec vyznam pokial si ju nemerias pravidelne. Priznaky ktore popisujes mozu byt aj psychickeho povodu, pretoze ked som sa snazila ja otehotniet tak som tiez mala vslijake zaludocne nevolnosti...a tehotna som nebola. Tehotenske tasty ktore som mala ja sa musia odcitat do 5 min, neskor je vysledok skresleny. Skus si urobit test neskor za par dni a nastav si cas odcitania. K dr. by som isla na tvojom mieste az ked budes mat pozit. test alebo ti bude ms meskat 2 tyzdne. prajem vela stastia a drzim palceky nech to vyjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre