Nepravidelná menštruácia a možné tehotenstvo. Čo robiť?

brunetkaa
31. mar 2008

ahojte, neviem ci tu taka tema je, preto zakladam novu. mam nepravidelnu mrchu, koli tomu som aj brala HA ktoru som vysadila v polke januara, zacali sme sa snazit o babo, minuly tyzden v utorok mi mala prist mrcha (po 31.dnocom cykle), podotykam, ze vo februari, cize prvy krat od vysadenia Ha mi mrcha prisla po 31 dnoch, chcem sa opytat ci si uz mozem urobit test zajtra (cize po tyzdi co mi meska mrcha) alebo mam este pockat, ide mi o to ci po tyzdi meskania sa da zistis vysledok, alebo mam este pockat. dakujem

janne6969
31. mar 2008

Ahoj.
Ja mam presne ten istu problem.
Prvy krat po vysadeni prisla az po 45 dnoch. A to po vyvolavacke. Dnes som dostala znovu vyvolavacku, takze teraz to bude okolo 50 dni.
Uz zacinam byt nestastna. Tiez neviem kedy si mam robit test a tak si ho radsej nerobim.

brunetkaa
autor
31. mar 2008

ahoj janne, tak som si ten test urobila, vysli mi dve ciarky ta druha sice slabsia ale je tam, zajtra idem k lekarovi tak uvidim. Keby Ti tu vyvolavacku nedali tak Ti nepridu vobec?

marcaradko
31. mar 2008

ahojte zienky 🙂
ja len pre pozitívne myslenie uvadzam moju skusenost.moj menstruacny cyklus sa pohybuje od 28-55 dni,cize uplna nepravidelnost,mrska sprevadzana neuveritelnymi bolestami......a "otehotnela som na prvy krat" ako sme sa rozhodli mat mimi 😉 😵
....takze prijemny slnecny dnik vam prajem 😎

marcaradko
31. mar 2008

testik som si robila na 30 DC,a // tam boli celkom vyditelne 😵

kace21
6. okt 2014

Ahojte zeny!
Moj menzes sa dostavi v rozmedzi 28-35 dni co som citala ze to je normalne kazdy mesiac to vsak mavam inak..No tento mesiac ak ratam dobre mi to meska 6den,mavam bolesti podbruska,citlive prsia a obcas sa mi zakruti hlava a vzdy na vecer chodim na wc kazdu polhodinku moze to znamenat tehotenstvo?Nakolko mavam nepravidelnu mrchu kedy je vhodne urobit si test?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre