Krvácanie po 12 dňovom meškaní menzesu

zita123
27. máj 2015

Ahojte .. 🙂 zajtra som mala ist ku gynekologvi, lebo mi 12 dní meška menzes. najprv som mala hrozny zapal tak som myslela ze meskam kvoli tomu, ale zrazu ma 3-4 dni hrozne boleli prsia, co doteraz nikdy.. no mala som pocit ze som tehotna.. hovorim si pojdem na gyndu a tam mi to isto len potvrdia.. no dnes som vstala a boleli ma krize tak ako vzdy ked mam kramy.. a idem na wcko a bum krvacam.. a dost vela. tak asi ku gyn. ani nemusim ist.. mam pockat kym dokrvacam a tak ist..? alebo ist aj tak a popytat sa co sa deje?

hanka_april
27. máj 2015

test si si nerobila? 😕

zita123
autor
27. máj 2015

@hanka_april nie..
😖

hanka_april
27. máj 2015

@zita123 ja by som tam asi zavolala a uvidis co ti povedia, ale asi aby si prisla pre istotu potom..... 😔

kikush1811
27. máj 2015

Ja by som pre istotu skocila. By som sa bala, ze islo o zamlknuty potrat :-/

zita123
autor
27. máj 2015

@kikush1811 jezisi co? zamlknuty potrat?

veronika1402
27. máj 2015

No podľa mňa si normálne dostala menzes, keďže neskôr,tak aj s bolesťami a silnejší.ja by som k doktorovi už nešla.

zita123
autor
27. máj 2015

@veronika1402 no len tie prsia bolestive ma dost prekvapili to ma este nikdy.. ale asi teda zavolam sestricke ze co nech mi povie

jolinka
27. máj 2015

baby sak ked krvaca nemoze ist o zamlknuty potrat...vtedy plod odumrie a ostava v tele nie?

Skor by som tipovala, ze moze ist o mikropotrat vo velmi rannom stadiu tehu, ze dietatko sa neuchytilo a same sa to vycisti....alebo o normalnu meskajucu menstruaciu.

sibalka21
27. máj 2015

@zita123 pokiaľ krvácať silnejšie ako inokedy môže to byť potrat ako napísala jolinka... Chod ku gyn nech ta prezrie, pokiaľ to bol potrat nech sa uisti ze si sa poriadne vycistila

katrinka8
27. máj 2015

@jolinka - pri MA začne krvácanie síce, ale neskôr až. Najskôr ozaj bábo odumrie a najprv začína len špinenie, až potom krvácanie.

Ja by som asi nešla k dr., počkala by som. Keď by to neprechádzalo alebo silnelo, tak by som šla.

zuzana2107
27. máj 2015

@zita123 bola som na Tom podobne ,skoncila som na pohotovosti s velkymi bolestami a krvacanim.radsej chod,nech ti urobi sono a vezme krv, budes kludna aj ty.moze to byt aj mimo maternicove.

reni1512
27. máj 2015

Božinku nestresujte tu všetky s potratmi.... kaaatastrofa. Najprv treba vylučiť bežne veci a nie rovno to najhoršie. K lekarovi určite choď. Teraz by som zavolala, povedala situáciu, aspoň uvidíš či ťa zavolá do ordiny, či nie.. ale vyšetriť ťa aj tak nemôže. Môže to byť klasický menzes, kvôli zápalu sa dostavil neskôr, alebo ti praskla cysta a preto silnejšie krvácaš, možností je milión, no nemysli hneď na to najhoršie.. Aj pri otehotnení môžeš dostať menzes zo začiatku. Čiže vylúčiť že nie si tehotná je najlepšie z krvi. 😉 držím prsty