Nevydno plod a nepočuť tlkot srdca. Som tehotná?

sisimedinka
25. máj 2009

Ahojte, som asi tak 9tt, a bola som dnes u lekára a povedal mi ze nevidi plod, a ani funkciu srdca .. ze mam na dalsi pondelok prist a povie mi viac.. takze nejsom tehotna ???..alebo nechapem to... pretoze predtym mi robiili testy a vsetko aj skrvi ..a povedali ze som..a teraz toto... prosim poradte mi... ja uz neviem co si mam mysliet..a na babenko sa tesime... ☹ ☹ ☹

elitera
25. máj 2009

sisi, je možný, že se utvořil žloutkový váček, který má miminko vyživovat, ale miminko se už nevyvinulo. Stává se to, mně taky. Možná jsou i jiný volby, ale nevím o nich.

sisimedinka
autor
25. máj 2009

no co teraz tam robit ?... a proc mi to doktor nepovidal ??

sisimedinka
autor
25. máj 2009

a co mam teraz robit ?? ..a proc mi to doktor nepovidal ?

jahody11
25. máj 2009

sisimedika, s tym uz nenarobis nic, o tyzden uvidis, bud tam plod bude aj so srdieckom alebo pojdes na kiretaz, cize babatko sa ti neudrzi a odumrie.

narciska77
25. máj 2009

Sisimedinka,je to aj moj pripad.Na ultr. tiez bolo vidno len ten vacok a nic,v 8tt som minulý mesiac podstupila kyretáž. 😒 Takze táto odpved ťa asi nepoteší. ☹

very
25. máj 2009

Ahoj, tak mě tohle řekli v osmém týdnu..čekali jsme na srdíčko až do desátého..bylo to během vánočních svátků..neměla jsem žádné problémy, bolesti, krvácení.. Po svátcích jsem přišla na kontrolu a srdíčko pořád nikde.. Museli mě hned ten den vyčistit, aby nedošlo k zánětu nebo rozsáhlému krvácení..
V tom desátém jsem na ultrazvuku měla jen černou "bublinku", ale bez miminka, ničím nevyplněnou..
Přeji hodně síly a drž se!! Třeba jsi otěhotněla později..mě víra v dobrý konec opustila příliš brzy, možná to byla chyba!!

very
25. máj 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Tohle jsem založila v té době..třeba by tě z toho něco zajímalo.. Klidně mi napiš do IP..

sisimedinka
autor
26. máj 2009

Ale tak preco mi vychadzaju vsetky vysledky dobre? Ani v moci sa nic nenaslo, ze by bolo zle...a vcera som dostala aj matersku knizku...bojim sa ale bojujem poradte

sisimedinka
autor
26. máj 2009

A chcem este podotknut, ze ked som bola v 5tt tak mi ukazoval bodku ze je to vnutromaternicove... a teraz nevie ze nikdy sa stym nestretol.. a doktor je najlepsi vsetko unho klape vseci su spokojny tak co teraz?a nemala som ziadne krvacanie ani nic take ☹ ☹ ☹ ☹

magdal1
26. máj 2009

ahoj sisimedinka, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo, mna caka ultrazvuk v 8.tt. - 3.6., robili mi v 6.tt. a bolo vidno taku ciernu bodku, este bez srdiecka,
mas priznaky tehotenstva ako nevolnost, bolesti prs 9aj ked nemusia byt), mne je stale spatne od zaludka, nemuozem poriadne jest

lienka79
26. máj 2009

je mozne,ze ide o zamlknuty potrat....mbryo sa jednoducho prestalo vyvijat...ak si naozaj v 9tt,uz musi byt vidiet akciu srdca na UZV
Ja som nieco podobne absolvovala zial 2x...oba potraty v 6tt..vyvijal sa len vacok,ale plod nebolo vidiet...bez akcie ☹
Prajem vela stastia..mozno mas len chybny vypocet tyzdna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre