Otehotnenie na konci cyklu? Stalo sa to niektorej?

bobena
28. sep 2007

Ahojte, stalo sa niektorej z vas, ze ste otehotneli na konci cyklu? Mala by som podla PM koncit 7.tyzden a dnes podla sondy som v 5+0.
O 10 dni mam ist na kontrolu, ci babo podrastlo. A pri akomkolvek naznaku bolesti a spinenia mam prist. No, nie velmi povzbudive slova....

Velmi sa bojim,ci nejde o zamlcany potrat. velkost babatka zodpoveda, ako by som otehotnela chvilu pred tym, nez som mala dostat menzes., co sa mi nezda 😒

dakujem

hadimrska
14. sep 2011

@fiallinka Přesně tak, taky si to už myslím, tento měsíc jsme se až přesnažili. 🙂 a nic............ ☹
Tak pokud se to nesrovná příští měsíc, tak jdu na gyndu pro radu.

happyfrog80
30. apr 2013

@emjee ahojky to fakt mozem otehotniet hocikedy?Hlavne ze tu kazdy melie o lutealke ,citala som anglicke fora a otehotneli zeny aj s 8 dnovou lutealkou ,ja myslim ked je ovu pred ms aj 4 dni proste ak pride k oplodneniu tak kratko pred ms tak ms uz nepride

andelka
30. apr 2013

@happyfrog80 hocikedy ano, ale jen v době ovulace, která ovšem může být opravdu kdykoliv..klidně se může jednorázově opozdit a přijít až v době kdy normálně už chodí MS. Pokud žena otěhotní, je úplně bezpředmětné řešit délku luteální fáze, neboť v tom cyklu prostě žádná není. Obecně je rozptyl luteální fáze 9-16dní, ale asi nikdo nemůže 100% říct, že pokud je to méně, tak otěhotnět nelze vůbec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre