Ovulácia neprebehla ani po clostilbegyte a pregnyle

katka_za
4. jan 2016

Ahojte dievčatá, chcela by som sa vás spýtať, či má niektorá podobnú skúsenosť ako ja ☹ Od 3DC som užívala 5 dní clostilbegyt (už druhý cyklus), vajíčko malo na 10DC 19 mm, na 11DC mi bol pichnutý pregnyl s tým, že ovu mala prísť do tých 36 hodín. S manželom sme sa snažili čo to dalo, uvoľnená vianočná atmosféra, žiadne stresy z práce.... 🙂 Dúfali sme, že to konečne víde, keďže sa snažíme o bábätko už 2 roky a jeho spermiogram je tip top. Dnes na 16DC som bola opäť na folikulometrii a doktorka mi oznámila, že ovulácia vôbec neprebehla, že vajíčko tam stále je - a už síce cca. 28 mm - cysta sa z neho nestala. Tak som z toho nešťastná, myslela som si, že po pregnyle ovulácia určite prebehne, aj som mala fajn pocity, aj ovu hlien bol, ako mal... Prosím vás, má tu niektorá z vás podobnú skúsenosť? Cyklus mám pravidelný, hormonálny profil aj ostatné vyšetrenia v CARE sú v poriadku. Ďakujem za každú odpoveď.

katka_za
autor
10. jan 2016

Dievčatá, naozaj sa ani jedna z vás nestretla s niečim podobným....? Tak potom asi len ja som nejaká divná, žiaľ.....

damarafrigg
10. jan 2016

@katka_za do ktoreho caru chodis? Jasom brala najprv clostil.5 dni po jednej tabl.to nic. Dalsi cyklus 2 tabl.denne tych 5 dni a vajicko bolo. Nemas pco?

milana2
23. jan 2016

Som prekvapena z toho, ze ti po pregnyle neprebehla ovulacia...na stranke sanatoria Helios, kde aj my s partnerom chodime som citala, jedna pani tam riesila, ci urcite prebehne ovulacia pri pichnuti pregnylu a lekar tvrdil, ze prebehne urcite...

katka_za
autor
24. jan 2016

@damarafrigg dakujem za reakciu, no my sme zacali chodit do Iscare... mne po clostile vajicka pekne rastu, s tym nemam problem... len som bola v soku z toho, ze na 5 den po pichnuti pregnylu sono ukazalo, ze ovulacia neprebehla.... Tak som sa vas tu chcela spytat, ci sa s tym uz niekto stretol...

katka_za
autor
24. jan 2016

@milana2 diky za odpoved, ja som si tiez bola ista, ze ovulacia po pregnyle prebehne... a vidis, asi som vynimka 🙂 uvidime tento mesiac, este dame tomu sancu a ak to nevide, idem na dalsie vysetrenia...

milana2
26. jan 2016

ja som akurat vcera bola na odbere vajicok...sme v programe ivf...som uz po dvoch inseminaciach, vtedy som uzivala clostil., tiez vsetko ok, pekne narastene folikuly, pichnuty pregnyl, ovulacia prebehla, len spermijke sa asi nechcelo 🙂

katka_za
autor
1. feb 2016

@milana2 tak drzim palceky, nech vam to coskoro vide 🙂 My tento mesiac zasa nic, nakolko sa mi vytvorilo 7 (!!!) dominantnych folikulov (+ mnozstvo malych....) a dr povedal, ze v takomto pripade nemoze pichnut pregnyl, nakolko hrozi mnohopocetne tehotenstvo.... a ze sa radsej nemame ani o nic pokusat.... Clostilbegyt ma akosi prestimuloval, uz si ho do buducna nechcem davat... Uvidime teda dalsi cyklus 🙂 Raz to urcite pride 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre