PMS sa nedostavilo-stalo sa vám to už niekedy?

muriel1987
15. jún 2019

Ahojte. Chcela by som sa opýtať , ci sa Vam uz stalo pri otahotnení, že a Vam zrazu nedostavil PMS? Ja mávam PMS stále pred mrchou a tento mesiac nic :o
Ďakujem za príspevky k diskusii 🙂

lucia851
15. jún 2019

Ahoj ake mavas priznaky pms?

lucia851
15. jún 2019

Ja mavam bolesti brucha aj ako priznak pms ale ked som zistila ze som tehotna tak som tiez mala bolesti brucha ale menzes uz neprisiel

kikaaa444
15. jún 2019

@muriel1987 ja som to mala minuly mesiac mesiac myslela som si že som tehotná a prišli úplne po tichu .. a mám to aj tento mesiac s tým rozdielom že nemám ani výtok .. a bruško ma pobolievalo pár dni do zadu teraz už len chrbát ..ale stále to neni take typické PMS.. tak opäť dúfam že to bude tehotenstvo 😀

basska_b
15. jún 2019

@muriel1987 Práve naopak. Pri otehotneni som mala pocit, že mám veľmi silné príznaky PMS...

seva22
15. jún 2019

Aj ja keď som bola už tehotná tak ma bolelo brucho tak ako @lucia851 ale ms už nedošla hoci som mala "príznak"😄príliš sa nesleduj a počkaj na testovanie v deň meskajucej

muriel1987
autor
15. jún 2019

@lucia851 ahoj 🙂 strašne ma zvyknú bolieť prsia a mam nafúknuté brucho a mam vtedy chuť zjesť všetko sladké čo uvidím 🙄

lucia851
15. jún 2019

Ja,mam pät dni do menzesu a,mam uz tri dni zvysenu teplotu a neviem z coho

muriel1987
autor
18. jún 2019

Tak som to dostala ale stihla som si spraviť test a bola tam slabá druha čiarka ráno a poobede uz žiadna. Tak asi si to len namýšľam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre