Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

bbtina
10. mar 2011

@marosusu ja by som uz zajtra skusila😀

annie626
10. mar 2011

@marosusu zajtra ráno určite vyskúšaj 🙂 ale kúp si Čo najlepsi test. Držím palce 😀

marosusu
10. mar 2011

@bbtina
@annie626 taak dam na vas rano kym pojdem do prace tak kupim,.,.,.jooj bojim sa co mi vyjde,.,.,.a annie ako to bolo u teba z priznakami tehotenstva,..,.,.:D

annie626
10. mar 2011

@marosusu neboj sa, teš sa! Najlepšie je ale urobiť test z ranneho moču, ak máš nízke hcg, poobede môže byt test negatívny aj ked si tehu 🙂 príznaky? Prsia, pobolievalo ma bruško, neprišla MS a zrazu som sa vyhadzala z propolisu, ktorý som si niekedy zvykla dávať na pleť.

marosusu
10. mar 2011

@annie626 moja ja sa bojim ze mi vyjde jedna /,.,.tak rada by som tam videla dva,.,.,.asi pred tyzdnom ma tak viacej pobolievalo brusko dost to bolo citelne,.,,.tak neviem to uz bolo aj po plodnych dnoch cez ktore sme sa snazili 😀 😀 😀 ,.,.,.najviac mi ale prekvapuju moje prsia,.,.hmm,.,.ked uz ma tie nebolia tak neviem,.,.,.aaa moja jaky test sa ti zda tak naj,.,.,.hmm,.,.ja som ich moc nevyskusala,.,.,. 😀 😀

st2
10. mar 2011

@marosusu ja ockavam zajtra a tiez sa dlhsie snazime a tiez ma nebolia vobec prsia ako zvyknu vzdy tak som zvedava co sa zajtra udeje teda a ci to nemoze byt aj jeden z priznakov
som zvedava ci to u teba teda vyjde 😉

marosusu
10. mar 2011

@st2 no tak bezim rano hned do lekarne kupit mamatestik a urobim,.,.,.nech to mam za sebou,.,.,.a drzim prsteky tiez,.,.a ty budes robit test?

st2
10. mar 2011

@marosusu no lepsie by bolo hned ranny moc ten uz asi nestihnes tak bud to skusis potom cez den alebo si pockas na ten dalsi ranajsi, lebo v ranajsom je najvyssia koncentracia hcg, ale kedze ti uz meska tak aj ten cez den by mohol ukazat,
no a ja sa rozhodnem podla toho co sa zajtra udeje, ak nic tak asi testnem v sobotu rano

marosusu
10. mar 2011

@st2 taak ti drzim prsty aby nic neprislo a f sobotu budes mat krasne //,.,,.asi pockam tiez na sobotnajsi moc,.,.hmm,.,.,.alebo preistotu kupim dva testy,.,.hmm,.,.uvidim,.,.rano sa rozhodnem,.,.dufam ze nic mi dovtedy nepride,.,..:((

st2
10. mar 2011

@marosusu tak kup dva a mas to vybavene 😉 a kolko ti teda uz meska

marosusu
10. mar 2011

@st2 taak podla vypoctov to malo byt fcera popripade dneska,.,a zatial nic,.,.zmiatlo ma dvojdnove pichanie v podbrusku asi pred tyzdnom,.,.kamosky ktore uz maju male mimi vravia ze to moze byt tehotenstvom,,.bolelo ma tak inak ako pri mrche,.,.a to bolo tyzden po snazeni,.,.,.a teraz nic ziadne priznaky mrchy,.,.hmm,.,..joooj neviem sa dockat kedy skonci vikend a budem vediet na com som,.,.,. 😀 😀,,.,.a ty ocakavas v sobotu ze??,.,.kolko sa uz snazite?

st2
10. mar 2011

@marosusu no ja ockavam prichod zajtra, teda vlastne neocakavam 😀 , ale tiez som trosku v pomykove lebo doteraz som kazdy mesiac pred mrchou spinila a to mi liecili duphastonom a minuly mesiac bol prvy bez spinenia ale to sme sa nesanzili, a toto je druhy a snazili sme sa silno ved aj ovu test som mala poriadne pozitivny, tak preto som zvedava ze co a ako, a tiez ma zkyvnu vzdy prsia bolievat a teraz vobec nic, no ale nebudem si nic nahovorat vyckam este a uvidime cez vikend
a snazime sa uz rok

marosusu
10. mar 2011

@st2 jooj tak drzim prstiky vela vela.,,.,.a hej najhorsie je to nahovaranie,.,,.ale neviem sa poriadne ani na nic sustredit,.,.sakra,.,.,.dneska cely den v praci a hlavou uplne inde,.,.akurat koncim uz sa tesim jak sa vyvalim do postele,,.a zajtra znova cely den,.,.blee,.,.ale aspon mi to rychlo zbehne,.,.tak dufam ze ti vyjde pekny vikendik,.,.s dobrymi spravami,,.,.pa zatial drzim prstiky a ozvi sa ze co ako,,.,.ja tiez napisem ,.,.:D 😀 😀 😀

netilka
11. mar 2011

@katy2 na krv idem v pondelok a uz som to vzdala ☹ aspon som pripravena na negativum....jedine zeby sa stavalo, ze na testoch nie je nic a z krvi aspon nieco.....mne strasne pomaly stupala aj hodnota hormonov pri stimulacii...

kukucka26
11. mar 2011

ak ta druha ciarka je slabo ruzovas viditelna je to tehu?uz mam sice dve deti ale takto som to este nemala stale som mala silne ruzovu

katy2
11. mar 2011

@netilka skus este testnut napr. zajra.... uvidis, drzim palce..... 🤐

annie626
11. mar 2011

@kukucka26 Stačí aj jemny duch 🙂 Držím palce!

kukucka26
11. mar 2011

@annie626 ahohj dnes som si kupila ten najlacnejsi test 2v1 a uz tam nieje nic ani duch ☹

annie626
11. mar 2011

@kukucka26 kolky den si dpo? Robila si si ho ráno alebo večer? 🙂

kukucka26
11. mar 2011

teraz poobede a nic vtedy rano a slobo ruzova ciarka menzes mi meska 12 dni

annie626
11. mar 2011

@kukucka26 ak ti MS mešká Už toľko, mala by si mat dve čiarky aj poobede. Bez Radšej k lekárovi nech ti zoberie krv na hcg. A testy si rob Radšej ráno 🙂

jania023
11. mar 2011

Ahoj aka je sanca ze 15DPO je test negat.. a i napriek tom u by bolo tehu??ja mavam 29-30DC a dnes som 32 DC ..ranny moc test negat.co si o tom myslite??UZ 2 den ma take zvlastne spinenie je to zlte z nadychom hnedym ale nic tmave ale je to svetle ale ako mn..denne 2 intimky

elebe
12. mar 2011

@jania023 ahoj no mne vyšli dve paličky až na 37DC,takže ak nemáš mrchu,tak je to v pohode.....počkaj a sprav test znovu,niekedy stúpa HCG hormón pomalšie. mojej kamoške ukázalo dve // až dva týždne meškania mrchy a bola tehu a druhej neukázal test vôbec nič a bola tehu..... 😉 tak nezúfaj,ešte to nie je stratené 😀

mykaellle
13. mar 2011

Ahojte, tento mesiac mam dlhy cyklus (cca 32 - 40 DC) tak 😉 sa mi tazko urcuje ovulka, ale myslim, ze folikulometria pomohla. Vo stvrtok (10. 3) mi doktor na 31 DC doki zistil ovulaciu. Neviete mi poradit, na kolky den si mozem robit tehotensky test? Dnes mam 34 DC. Vdaka

vavrenka
14. mar 2011

@mykaellle ak si mala ovu na 31DC, tak by ti citlivy tehu test (citlivost 10) uz mal ukazat 10 DPO, t.j. 41DC. 10DPO je najneskorsi cas, kedy oplodnene vajicko doputuje do maternice, zahniezdi sa a tym padom zacne produkovat hcg hormon. mne napr. ukazal uz 7-8 DPO, inym kockam az 10DPO.

kukucka26
14. mar 2011

ahojte zienky ☹ mne prvy test citlivost 10 zn.axiom ukazal pozitivitu , o 4 dnineskor a potom zas o 3 dni neskor ten najlacnejsi zn.dr.max citlivost 25 neukazal vobec nic a menzes som mala posledny 31.1. tak ja neviem ci to moze byt tehu ci nie

mykaellle
14. mar 2011

@vavrenka Dakujem za info, dnes ma 35 DC a som strasne nervozna, aj sa bojim, aj dufam..

mykaellle
14. mar 2011

@kukucka26 Ahoj, ja si myslim, ze mozes byt tehu, skus mamatest, uz ti meska mrcha priliz dlho.. aky dlhy cyklus mavas?

kukucka26
14. mar 2011

30-31 😒

piacere
14. mar 2011

@kukucka26 určite by som vyskúšala mamatest alebo Viamed... aj keď... už si dosť dlho po termíne mrchy, to už by mal ukázať akýkoľvek test. Každopádne testuj... či už bude pozitívny alebo negatívny... chce to návštevu gynekológa. Ak bude pozitívny, tehotenstvo potvrdí, pretože si cca 7. týždeň, to už by mohlo byť aj srdiečko 😉 ak bude negatívny, pichne vyvolávačku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre