Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

drobcek11
7. apr 2011

@denda29 ja idem v sobotu alebo v nedelu tiez testovat este tak uvidim
drzim palce nech to dopadne podla tvojich ocakavanii🙂

denda29
7. apr 2011

@drobcek11 ja uz som stratila nadej. Ale tebe drziiiiiiiiim palce 🙂

fialkka
7. apr 2011

@drobcek11 no ja neviem, ale nereaguju ovu testy na uplne iny hormon nez je HCG?

drobcek11
8. apr 2011

@denda29 dakujem a nezufaj🙂

drobcek11
8. apr 2011

@fialkka a na co ine by mohli reagovat?

denda29
8. apr 2011

🙂 @drobcek11 no ako? tehu test??

drobcek11
8. apr 2011

@denda29 urobim az zajtra 🙂

denda29
8. apr 2011

@drobcek11 daj vediet potom 🙂

ruzovaopica
8. apr 2011

Ahojte mozem sa spytat na kolky pokus ste otehotneli?Dakujem

denda29
8. apr 2011

@ruzovaopica Ahoj, no ja s mojou dcerkou som otehtnela ani neviem ako 🙂 . A teraz sa snazi asi tak rok a zatial nic.

fialkka
8. apr 2011

@drobcek11 napriklad na LH hormon?

drobcek11
8. apr 2011

@denda29 oki dam 🙂 uz nech bude ako bude

piacere
8. apr 2011

@ruzovaopica na pätnásty 😲 🙂

drobcek11
8. apr 2011

@fialkka nie som odbornik takze neviem neda sa v dnesnej dobe spoliehat na testy a pomaly ani na doktorov, je naozaj vzacne ak clovek natrafi na dobreho doktora a spolahlivy test 😀

vierka0
8. apr 2011

@drobcek11 ovulacny test reaguje na lutealny hormon, ktoreho narast spusta ovulaciu.

drobcek11
8. apr 2011

@vierka0 to viem ale mne uz meska ms siedmy den a ovu test mam pozitivny opat, tym padom mam asi ovu cely tyzden, som z toho na nervy ten ovu test som skusala len pre to ze tehu test mi este stale vychadza negativny teda od stredy som netestovala zajtra chcem urobit clear blue digitalny tak som zvedava aj sa bojim no co ine mi ostava ☹ a na tie ovu testy kaslem lebo ma to iba zmagoriii🙂

vierka0
8. apr 2011

@drobcek11 ja by som sla na tvojom mieste k lekarovi, ak ti tyzden meska menstruacia, uz by tehotensky test mal byt pozitivny ak by si bola tehotna..vies kedy si mala ovulaciu?

tehulka14
8. apr 2011

@drobcek11 ja som mala už na 23DC ovu tets silno pozitivny robila som ho hned po tehotenskom a na ovu sa hned ukazal ovela ovela silnejšia čiarka ako testovacia takže áno ovu test preukazuje aj tehotnosť

drobcek11
8. apr 2011

@vierka0 keby som mohla ist k dr tak nie som na tejto stranke a netestujem ale som len niekolko tyzdnov v uk a este tu dokiho nemam takze momentalne sa mozem spoliehat na testy, uz som vyssie pisala ze mi posledne mesiace skace cyklus a ovu som mala okolo 16DC a posledny moj cyklus bol 31 dnovy pred tym som mala 36DC ale normalne mavam 31 dnovy plus minus den, a vzdy pred ms minimalne tyzden ma bolia prsia a teraz uz meskam tyzden a prsia mam ok akurat ze mam vacsie dvorce to je vsetko.a mala som spinenie(take svetlo hnede) asi 5 dni po styku ktore trvalo tak 5 az 6dni a skoncilo, uz len vytokujem taky husty biely hlien ako keby.keby nebolo toho spinenia tak by som ani neriesila toto vsetko to ma zmiatlo hned som si povedala ze mozno sa hniezdi male 😀 a teraz negativne testy tak neviem no kazdopadne musim najst dakeho dokiho 🙂

vierka0
8. apr 2011

@drobcek11 jaaaj, no chapem 🙂 ten biely hlien je bezny v tehu, takze mozne to je..skus testovat kazdy druhy den tehu testom..no drzim palce..ale myslim, ze take tri tyzdne po ovulacii by uz vysledok testu mal byt jasny a viditelny ak by slo o tehu..

drobcek11
8. apr 2011

@tehulka14 ja som sem davala taktiez fotku mojho ovu testu a druha bola taka ista ako ta kontrolna no tehu test mam negativny, je mozne ze by mi este tehu test nic neukazal? citala som ze niektore baby mali pozitivny tehu test aj neskor ako po tyzdni vynechania tak neviem no ja mam uz skoro dva tyzdne pichanie a bolesti na vajecnikoch nie stale len take obcasne dokonca ako keby ma tam daco steklilo a to sa mi este do teraz nestalo 🙂

drobcek11
8. apr 2011

@vierka0 problemoik je v tom a tomuto ani ja nechapem ze ja som mala ovu na ten dajme tomu 16DC ale akosi nam to uslo az na 21DC a na to 5 dni spinenie....mohla som otehu aj bez ovu?toto mi nejde do hlavy ja viem ze to mozno vyzera hlupo no nemam si ako poradit sama tomu nehcapem ak som tehotna tak som otehotnela az po ovu...ak nie som tak neviem co sa so mnou deje kazdopadne zajtrav testujem urcite

drobcek11
8. apr 2011

tak idem na do prace a hadam uz prestanem myslet aspon na chvilu na to vsetko co sa deje lebo mi z toho asi praskne hlava a zajtra urobim testik, dam potom vediet ako som dopadla, prajem vsetkym krasny zvysok dna 🙂

vierka0
8. apr 2011

@drobcek11 no bez ovulacie otehotniet prosto nemozes 🙂 ovulacia je uvolnenie dozreteho vajicka do vajickovodov, po ovulacii je vajicko schopne oplodnenia len nejakych 17-24 hodin maximalne..potom sa rozpadne..cize 6 dni po ovulacii nemozes byt plodna..otazne je, ci si si ovulaciu urcila spravne..kazda zena ma ovulaciu v iny den, dokonca aj jedna zena moze mat ovulaciu vzdy v iny den cyklu, kazdy cyklus inak..

drobcek11
9. apr 2011

@vavrenka ahoj tak ja som stale negativna a ms nikde ani anznak ze by mala prist som z toho na nervy no co uz nicine mi nezostava len cakat kym ms pride nejdem si davat plane nadeje, som trosku sklamana lebo som cakala ze bdue pozitivny a nebol, je pravda ze vela zien pisalo ze im tehu test ukazal az po tyzdni dokonca som sa stretla aj s tym ze po dvoch tyzdnoch az no ja si myslim ze keby som tehu uz by mi to ukazalo, len nechapem tej ms doteraz meskala najviac 6 dni a dnes je to uz 8 dni ,kazdopadne ak by sa daco zmenilo este ti dam vediet, ach som ostala smutna ☹

jania023
9. apr 2011

@drobcek11 ahoj moja aj ja som tak natom ze test negativny,ale ja mam este 2-3dni do ms ale memam pocit zeby chela prist ale boh vie,ziaden priznak nic co by mi hovoriolo ze som tehu ale ani nic co by my naznacovalo ze dostanem ms

vieroocka
9. apr 2011

Ahojte dievcata. Som tu nova, aj ked citam castejsie. Tiez som patrila k snazilkam. 1 dieta po stimulacii clostylbegytom a vsetko co k tomu patri, ale v 5. tyzdni potrat. 2 dieta po stimulacii - cele tehotenstvo hore nohami, ale mam krasneho 3-rocneho syna. v podstate od pôrodu sme sa dalsiemu babetku nebranili. Stale dojcim - obcas, takze menzes nepravidelny. Tento mesiac ale mam pocit, ze viem kedy bola ovu, aj sme to patricne vyuzili. Dnes mam 54 DC. Menzes nic. A na 2 roznych tehu testoch slabucku druhu ciarku - testy som robili po 3 dnoch. Som z toho zmetena. Podla mojich vypoctov by som mala byt cca 3 tyzdne po ovulacii, tak neviem. Citim sa uz 2 tyzdne ako pred menzesom. Vcera som aj trosicku spinila, dnes zase nic. Aku mate skusenost s testom rapid clear, ma byt citlivy, tak neviem, preco stale len slabucka ciarka. Vdaka za rady

katy2
9. apr 2011

@vieroocka myslim, ze mozem potichucky gratulovat 😉
ale poradim ti, ak chces mat uplnu istotu, skus este testnut Mamatestom s citlivostou 10... v baleni su dva testy, nie je drahy a je spolahlivy a velmi citlivy... Takze myslim, ze budes mat pekne ciarky.... A potom sup k lekarovi na krvicku, aby si nic nezanedbala a setrit sa 😵 😵 😵

netilka
10. apr 2011

Ahojte, necitala som celu diskusiu, tak ak tu uz taka otazka bola.........som dnes 10. den po ET, test bol snehobiely.
Je mozne, ze by som mohla byt tehotna? Test je mamatest citl. 10......uz stracam nadej... (po viacerych IVF ☹ )

venicca
10. apr 2011

@netilka ahoj , ja som teraz po KET a na test mi nakazali prist 15. den. takze mas este sancu, testovala si sa priskoro 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre