Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

aaandrejka
8. nov 2006

ahojte baby,. na tejto stranke:
http://www.bobrow.net/kimberly/birth/hcglevels....
su hodnoty hcg v krvi, ktore dokazuju tehotenstvo 3 tyzdne od prveho dna poslednej menstruacie (t.j. cca od 7 dni po oplodneni)... zelly, zmen lekarku 🙂

lejla77
8. nov 2006

aaandrejka:
to znamena, ze ked som mala poslednu mrchu 10.10. tak dr. by uz vedel z krvi zistit, ci som tehu?

aaandrejka
8. nov 2006

z krvi ano, jednak je v krvi vacsia koncentracia hcg ako v moci a jednak tie tehotenske testy sa lisia svoju citlivostou na hcg, takze niektory test by ti mohol ukazalt // a niektry /... ale podla krvi rozhodne ano 🙂

lejla77
8. nov 2006

aaandrejka:
fiiiha, ze by som si nejaky ten testik kupila, ked dnes nedostanem mrchu? 😕 Baby tu spominali nejaku violu. Ale neviem, ci nedostanem lebo mi je blbo. Uplne mi hori tvar - ako keby som mala teplotu.

aaandrejka
8. nov 2006

lejla, pisala som, ze test sa ti neoplati kupovat, lebo kazdy vyrobca robi test s inou citlivostou, to po prve a po druhe, hcg ma v moci nizsiu koncentraciu, takze v ranych stadiach tieto testy nie su spolahlive... pisala som, ze ked ale pojdes na odber krvi na hcg, tak podla toho to uz bude jasne 🙂

lejla77
8. nov 2006

aaandrejka:
aha, ok 😎 uz chapem.

aaandrejka
8. nov 2006

bud trpezliva 🙂

lejla77
8. nov 2006

jasnacka 🙂

kubko
9. nov 2006

caute babulky mam trosku odveci otazku kamoska by chcela test s citlivostou 20 ale chce ho darovat milacikovi a chcela by nejaky ruzovy alebo bielo ruzovy neviete o nejakom?
Viem ze viola je fialova, preg line je bielo modry... niekde som na internete videla bielo ruzovy ale vobec si nepamatam aky to bol... Neviete nahodou o nejakom?

maca77
9. nov 2006

kubko, rapi clear je tuším v červeno-bielej krabičke

veronika13
9. nov 2006

tak nech mu ho zabalí do ružového papiera 😉

kubko
9. nov 2006

macka ja nemyslim krabicku, ja myslim samostatny test a myslim rapi clear je biely

veronika 😀

peha
9. nov 2006

este ho moze pomalovat farbickami, alebo previazat ruzovou maslickou 😉

kubko
9. nov 2006

chi chi

maca77
9. nov 2006

ahá, tak ten je biely. Ináč mne by bolo úúúplne jedno akej by bol farby, nech len sú tam //

kubko
9. nov 2006

to je fakt, ale aj ja som vymyslala, ze ked som mala // na rapi pregu tak som chcela nejaky krajsi na darovanie milacikovi k 30ke 😉 to sme my baby ale farba mi bola lahostajna.... ale ked si clovek moze vybrat preco zas nie...

catherine214
9. nov 2006

Kubko ja som mala rapid clear a bol bielo ruzovy, alebotak jemne fialkovy 😀

kubko
9. nov 2006

ano cat? to bol asi namacaci, ze, lebo kvapkaci je biely... A dufam, ze este mrcha nedorazila a svoj testik uz mas nazhaveny.... 😵

catherine214
9. nov 2006

ano to bol taky co bud ocikas alebo namocis 😀 😀 😀
taky isty uz na mna caka doma na sobotu rano 😵
mrcha tu este nie je 😉

Kubko stal 148,-

valhali
9. nov 2006

babenky, drzte palce, aby som v sobotu nedostala menzes...zatial ziadne bolesti na mrchu, ani ziaden PMS, prvy krat...ale vcera som spozorovala zase taky hlien, ako ked je pri ovulke, stavalo sa vam to pred mrchou? Mne nie. Zvyknem ho mavat len pocas ovu.

lejla77
9. nov 2006

catherine214:
kolkaty den cyklu budes mas v sobotu, ked ides testovat?

lubecka
9. nov 2006

Valhali drzim palce.. ja mam taky isty problem.. sice mrchu mam dostat az v pondelok, ale dnes som spozorovala taky cudny hlien, neviem co to je..ale divne ma boli podbrusko, niekedy viac, inokedy prestane.. zeby som mala posunutu ovulaciu? to neviem... no bola by som stastna ako blcha keby to vyslo.. valhali zeby sme s akonecne dockali? 😵

valhali
9. nov 2006

lubecka, ja mam par dni uz taky pocit,ze trochu zaboli,potom zas nic...jooj, keby nam to tak chcelo vyjst. Rok 2006 je plodny rok, ale este nekonci, tak snad 😎

lubecka
9. nov 2006

valhali, ja s aneviem dockat pondelka, uz mam kupeny aj test 😎 ale nejdem este teraz robit aj ked ma to laka.. az tak ku koncu buduceho tyzdna.. ja man zaboli a dost, terza ma boli intenzivnejsie a dlhsie.. rano nebolelo teraz ano...no som zvedava ako dopadneme.... tajne dufam, ale bojim sa aby som nebola sklamana 😖

kubko
9. nov 2006

cat, tak drzim palceky aby meskala aj dalej a vam ostatnym, aby tiez neprisla. 😉

catherine214
9. nov 2006

kubko diky,

no ja mavam kratsi cyklus odjazkziva, najneskor som vzdy mala po 26 dnoch, raz tusim 27, ale hlavne vzdy skor okolo 24,25 dna. V sobotu to bude 32 den. 😝

kubko
9. nov 2006

tak to je uplna bomba.... blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

valhali
9. nov 2006

lubecka, ja test este nekupujem, aby zbytocne neostal navnivoc. Mrska by mala dosjt v sobotu, teda pozajtra,ale ked nepride, v pondelok testujem.
Mna zas rano neboli a poobede a k veceru zacina pobolievat brusko,ale len na take kratke fazy.
Aj ja mam cudny hlien. taky trochu tahavy,ako ked je ovulka, len je mliecnejsi a tahavy. Ty aky?

catherine214
9. nov 2006

kubko ja sa nechcem tesit predcasne 😝

lejla77
9. nov 2006

catherine214:
tak to je nadejne 🙂 budem drzat palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre