• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
@vavrenka vdaka, skusim zajtra urobiť test. emoticon
18. okt 2011 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ddanuskaa a daj vediet emoticon
18. okt 2011 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felinka moja skusenost so snazenia... na 10 DPO mi test ukazal slabu ciarku, v case ked som mala dostat, uz boli krasne kolajnice... no predtym som nemala ziadne tehu priznaky.. jedine, co bolo ine bol vytok, ten sa zmenil na hustejsi a bolo ho viac, ovela viac... prsia boli citlive a vacsie az okolo 6 tt, vtedy zacali aj nevolnosti emoticon
18. okt 2011 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magic08
ja akurat tie prsia a dnes som zacala pozorovat dost husty vytok a je ho vela, presne ako ty hovoris. Tak uvidime. emoticon
18. okt 2011 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felinka tak to vyzera nadejne... :-d
mna sa ten vytok drzal cele tehu, niekedy az na nervy... emoticon a co viem zo skusenosti inych tehuliek, tak to tiez vacsina pozorovala, tak snad je to dobre znamenie aj u teba...
drzim palce... kolko ti este ostava do mrchy?
18. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felinka inak, co sa tyka tych prs. man vzdy po vou zacali boliet az do ms, ale ked som otehotnela, tak ma zacali boliet ma tak inak a viac a aj sa mi zvacsili, dokonca mm si to vsimol. no a urobila som si test (ako som spominala 7 dni pred MS) a hanka je na svete emoticon
18. okt 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute baby, ja tiez pozorujem akurat bolest pŕs... nikdy predtym ma nebolievali, ani pocas menstuacie, proste nikdy.... ale inak ziadne ine priznaky nemam emoticon tak neviem, mozno si to len namyslam, v hlave mi toho chodi velmi vela a mozno preto... bohvie emoticon
18. okt 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mima1983 ak mas este pred ms, tak vobec nemusis mat priznaky. mne zacalo byt zle az od 7tt, dovtedy len tie prsia a jedla som, co som videla, ale to poznam u seba bezne emoticon emoticon
18. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vavrenka jj, tu mam mat az na konci mesiaca, najskor za tyzden... emoticon
18. okt 2011 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka no, test vyšiel negatívny, aj keď som mala pocit, že tam bola velmi slabulinká druhá čiarka emoticon , skúsim ešte počkať pár dní. Kedy by som podľa teba mala ísť ku gynekol.? Momentálne mi je zleeeeeeee
19. okt 2011 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ddanuskaa a kedy mas dostat ms, popr. kolko ti meskaM a aku znacku testu si pouzila s akou cilivostou? hm, a bola tam slabulinka druha ciarka - taka ruzova, nie priesvitna? a bola tam do limitu alebo az po limte? kopec otazok, co? emoticon
19. okt 2011 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mima1983 tak to mas casu na tehu priznaky dost emoticon . kedy planujes testovat?
19. okt 2011 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uf, fakt kopec otázok emoticon , tak M mi nemeška, mala by som ju dostať až cca 7.11, značku testu si nepamätám, bola to ružová krabička s citlivosťou 10 - to viem isto. O čiarke ti neviem odpovedať, celú noc som nespala, robila som si ho o 6.00h a necítila som sa dobre. Mám zvýšené teploty (nie bazal.), boli ma hrdlo (som po chorobe), bolesti podbruška a vaječníkov, včera ma pobolievali kríže, býva mi zle na zvracanie (tak mi byva aj ked mám zvysenu teplotu z vyčerpanosti), ale mám zvlášny pocit akokeby som bola tehotná. Ale môže to byť aj nejaké prechladnutie, neviem emoticon ....
19. okt 2011 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ddanuskaa a ovulaciu si mala kedy? t.z. ako dlho by si mohla byt tehu? (ovulacia + 10dni- cca zacaitok tehotnosti)
19. okt 2011 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka asi az ked nedostanem menzes.... sice som velmi zvedava, ale načo si mínat testy.. az ked nedostanem, tak potom si spravim emoticon
19. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vavrenka ahoj,
tak zda sa, ze MS dorazila o 5 dni skor... emoticon
Takze opat nic z toho.. Akosi sa mi v poslednej dobe rozhadzal cyklus, predtym mi meskalo 4 dni, tento cyklus som dostala o 5 dni skor... Chystam sa tento mesiac na preventivku po roku, tak som zvedava, co mi dr. povie... Ach, skoda...
19. okt 2011 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@felinka jaaaaj, emoticon , ale neboj, ono to pride emoticon
19. okt 2011 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ja som si robila test Rapi Clear. V návode bolo napísané po koľkých dňoch od oplodnenia test ukáže tehotenstvo. Nepamätám si koľko dní to bolo, ale robila som to presne, pretože som bola nedočkavá. Vyšiel negatívny. Keď mi meškala menštruácia spravila som ďalší a ten už vyšiel pozitívne. Známej sa stalo to isté.
19. okt 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vavrenka asi 13 dní
19. okt 2011 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ddanuskaa hm, vyskusaj o par dni mamatest 10, na MK maju s nim baby dobre skusenosti a ja vlastne tiez..
19. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes ma začali páliť bradavky, kríže viac bolia a stále mám pocit ako pred M, bolia ma vaječníky a pocit nafuknutia, no uvidíme emoticon
19. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna tiez uz ale tyzden bolia prsia a trochu krize, inak nic.... menzes mam dostat teraz cez vikend - v nedellu alebo pondelok, tak som zvedavaaaaa......
21. okt 2011 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zahada vyriešená, tehotná nie som emoticon - mám 5 cm veľký myom na maternici, takže ma čaká operácia..... emoticon emoticon emoticon ....bojím sa...nech len všetko dobre dopadne emoticon
21. okt 2011 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ddanuskaa jooooj, tak to ma mrzii emoticon ale neboj, urcite to vsetko dobre dopadne.... si bola u doktora?
21. okt 2011 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mima1983 ano bola, asi mesiac musím čakať na výsledky s cytologie a potom operovať emoticon . Už nech to mám za sebou. Mima ďakujem za podporu.
22. okt 2011 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ddanuskaa inak 5 cm velky, to je dost, nie? jooooj, prave takychto vecí sa strašne bojim... emoticon
22. okt 2011 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ktory tehu test odporucate? Je dobry Clearblue (ten obycajny, nie digitany) emoticon alebo nejaky iny kvalitny??? za rozumnu cenu? Vdaka. emoticon
25. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frlka ja som si prvy kupila MAMATEST10 - su tam dva testy..... prvy som dnes vyskusala.... ale planujem si este kupit CLEAR BLUE Digi - ten ukazuje aj tyzdne .-)
25. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mima1983 ten nepoznam - MAMATEST10, ja som si dnes kupila ClearBlue obycajny, stoji menej ako polovicu ako Digi emoticon ved tyzdne si viem aj sama vyratat + gyn. to rata podla velkosti plodu. emoticon
25. okt 2011 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@frlka Ale ten Mamatest 10 je dobry... su tam 2 ks za cca 4 E
25. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš