Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

martika32
4. feb 2012

@monika2712 dakujem,hlavne, že v lekarni si ho nejdu vynachvalit 🙂

monika2712
4. feb 2012

@martika32 no hej, tiez sa mi to stalo, najlepsie testy su mamatest, 10tkove.. a najnovsie sa celkom dobre osvedcili aj nove Pepino testy,10tkove..predtym predavali 20tkove, ale v niektorych DMkach kupis uz aj 10tkove a su tiez pekne citlive.. vzdy je ale dobre testovat az v den mrchy alebo prvy den meskania.

petuska86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika2712
5. feb 2012

@petuska86 ano na skore zistenie tehotenstva su najlepsie 10tky.

danuska24
11. feb 2012

ja som robila tie ,,super,, testy kt. ukazu uz 5 dni pred MS.. to urcite.. priznaky mam, MS by mala byt zajtra tak ak nedojde v pondelok test..

dariana263
11. feb 2012

Ahojte kocky,potrebovala by som vasu pomoc.Menstruacia mi meska dva dni.Robila som si mametest a vysiel negativny,avsak sa mi zda,ze som si ho urobila zle,lebo najprv mi neukazalo nic v tej oblasti pre potvrdenie tehotenstva,potom som ho namacala este raz a ukazalo jednu ciarku.Menstruaciu mam na den presnu a vzdy s bolestami prsnikov,avsak tento mesiac ma neboleli vobec.Ale posledne dva ci tri dni ma bolia tak neuveritelne krize,ze keby mi ich muz nepomasiroval,tak neviem co by bolo.Navyse som cely tyzden zvracala a mala pocity na davanie.A ked sme sa milovali cez tyzden,tak som dostala neuveritelnu bolest do brucha,strasne ma to tam pichalo.Este sa mi nikdy nic take pri milovani nestalo,takze nechapem.Uz ani neviem co si o tom vsetkom mysliet,pripadam si ako sibnuta.Mali ste aj vy tu neuveritelnu bolest v krizoch a v brusku?Vdaka za rady. 🙂 😉

cillamilla11
15. feb 2012

ja neviem ci si nahovaram lebo tak velmi cchem babatko ale dnes som bola nejak extra citliva na pachy...v autobuse to bola hroza sa mi zdalo ze je kazdy nastriekany s kíblom vonavky 😖 a nejaka som taka co ja viem nehovorim ze sa mi toci hlava ale tak nie som 100 percentna 😀 a to spinenie som mala aj dnes 😕 ahhh uz nato nebudem mysliet

katarin2
24. mar 2012

ahojte kočky ja som mala naposledy menzes 6.2.2012 a mala som dostat 4.3.2012 a zat stale nic pred tyzdnom som mala dost krce v brusku ako pred menzesom vela jem mam zmeny nalad atd a test som si robila a vysiel negativny brusko mam ako balon moze sa test mylit ?????? dakujem za každu radu 🙂 🙂

p3tra11
25. mar 2012

@katarin2 ahoj, test sa mylit moze.. skus si kupit test s najnizsou citlivostou a testuj prvym rannym mocom.. ak vyjde znova negativny, chod radsej k doktorovi, aby si nic nezanedbala..

gloria13
25. mar 2012

Ahojte dievčatá...potrebujem radu...22.3 som mala dostať mrchu....asi dva dni pred tým ma začalo nepravidelne bolieť brucho...21-22.3 slabé špinenie/svetlohnedé/..., ale iba jednorázové úplne málinko...bolesti brucha neskutočné v noci, ale kramy nie a nie sa spustiť..takto to trvalo až do 24.3....bolesti na kramy stále..včera poobede špinenie tmavšie, keď som išla cikať tak aj trochu krv..od vtedy absolútne nič....žiadne bolesti, žiadne krámy...nič....som už zúfalá...veľmi chcem malinké, myslite si že mám nejakú hormonálnu poruchu? Neviem či má zmysel testiť, keď tam bola aj krv...mám to považovať za krámy? Jednodňové? ☹ ☹ ☹

cuculik1
25. mar 2012

@gloria13 moze to byt aj implantacne krvacanie, ja som mala tri dni slabulinke

xenicka13
25. mar 2012

ked chces vediet na com si sprav si test nie jedna tehotna ma ms aj do polky tehotnosti

yossariana
26. mar 2012

Ahojte kočky,som tu dá sa povedať nová,kedže sa pokúšame o bábo,tak by som vás rada poprosila o vaše názory...som netrpezliva,tak si kupujem testy stále 😅 ...čo si myslíte,kedy teh.test môže ukázať prípadné tehotenstvo?menzes som mala 9.3,potom som mala styk na 10,12,14 a 15.-tý den cyklu...ak by nastala ovulácia v 14.den,čo si myslíte kedy by som si ten test mohla urobiť?má niekto skúsenosti,že by to mohlo ukázať skôr?dakujem za odpovede

zabka88
26. mar 2012

@yossariana ahoj počkaj min. 10 dní, najlepšie až v deň keď čakáš najbližšie menstru..

katarin2
26. mar 2012

@p3tra11 dakujem pekne za radu

yossariana
26. mar 2012

Skúsim počkať 😎 ...máš na mysli 10 dní od posledného styku?

yossariana
26. mar 2012

@zabka88 prepáč,zabudla som ťa označiť menom 🙂

zabka88
27. mar 2012

@yossariana hej, ale aj to sa ti nemusi ešte ukazať, najlepšie vyčkať do dňa kedy čakáš menstru, vtedy by sa to už ukazať malo, aspoň duch 🙂

lu2112
27. mar 2012

@yossariana ahoj mne ukazal test ze som tehu az po 14 dnoch od styku a 5 den meskania mrchy skorej mi nic nevyslo. 😀

yossariana
27. mar 2012

@lu2112 dakujem za skúsenosť,však uvidíme,skúsim počkať 😎

yossariana
27. mar 2012

@zabka88 to vieš,ked mám doma test,tak ma to páli 🙂

zabka88
27. mar 2012

@yossariana viem, poznám 😉 ale to sklamanie nestojí za to...

petkave
27. mar 2012

@yossariana ja som sa tiež bála sklamania, aj preto som si robila test až 3.deň po vynechanej MS. A ráno o bol na ňom slabučký duch. Poobede som si zo zvedavosti urobila ešte jeden test a nič. Až ďalšie ráno zase. Predsa len, asi málo hcg a poznateľné iba v rannom moči. Ale zase, test som mala ani neviem aký, na výbere som si veru nedala záležať 😀

yossariana
29. mar 2012

@petkave Akurát som rozmýšľala,že kým neboli testy tieto,že 5 dní po oplodnení má ukázať tehotenstvo,tak sa čakalo na menzes 🙂 možno boli,neviem,len som nepostrehla...mám už 12 ročnú dcérku,vtedy si myslím,že sa čakalo 😎

yossariana
30. mar 2012

Tak dievčatá,dnes som si robila test rapi preg ten namáčací,mám 7 dní pred menzesom,ale vyšiel negatívne,ani náznak druhej čiary ☹

zabka88
30. mar 2012

@yossariana kedže máš ešte toľko pred mrchou tak to nemusí nič znamenať.. vyčkaj ešte 😉

yossariana
30. mar 2012

@zabka88 tak viem,ale mám všetky príznaky ako pred mrchou,takže si nerobím nejaké nádeje...taká iskrička nádeje tam je,ale...

yossariana
3. apr 2012

Dievčatá dnes ráno som sa testla,v piatok má prísť mrcha,ale stále negatívne ☹

yossariana
9. apr 2012

V sobotu som si urobila test,kedze mi to meškalo,bol slabo pozitívny,slabá čiarka,ale bola,tak som sa potešila a mrcha dorazila v nedelu,ja už tomu nerozumiem ☹

milagrosss20
10. apr 2012

@yossariana ahoj ..presne aj ja som mala naposledy 9.3 msku no a este som nedostala msku...mi sme maly pohlavny styk az 20 den msky takze tiez neviem ci nam to vyslo pretoze ja mam nepravidelnu a poriadne nepravidelnu msku...robila som si 5 dni pred ocakavanou msku a tiez bol negativny test...no zajtra si chcem urobit rano dalsi test ci sa nam to podarilo hoc mam taky pocit ze kazdu chvilu dostanem msku,,,mam bolesti hlavy a aj bruska a to mavam ked mam mat msku a aj hnackovala som co je tiez signal ze dostanem...no ale uvidime neda mi to ako aj ostatnym 😀 a ale ty mozes byt tehu hoc mas aj tu msku ..som pocula ze vela zien ju mava aj napriek tomu ze su tehu,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre