• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
@milagrosss20 Ahoj,no ako som už spomínala,dostala som v nedelu,je normalna ako inokedy,robila som si aj potom test,kedže pred ms som mala slabú čiarku a nič,ale prsia ma neprestali bolieť,hlavne bradavky,čo je u mna nezvyčajné,pred ms ma bolievajú...ale už kašlem na to,zrejme to bude nejaká hormonálna nerovnováha,inak si to neviem vysvetliť emoticon
11. apr 2012 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yossariana to mi je luto emoticon ja tiez nie som tehu robila som si test a negativny...no len cakam kedy mi pride mska emoticon
12. apr 2012 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milagrosss20 hmm,čo sa dá robiť emoticon ...ale,ty máš nepravideľnú ms-ku,takže to tiež nie je stratené..
13. apr 2012 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá,v piatok mám dostať mrchu,robila som si v pondelok test woman secret,mala som tam ducha,ale až po zaschnutí,tak mi to nedalo,dnes som si kúpila pepíno test,taktiež po zaschnutí sa mi objavil akoby duch,tam kde má byť tá druhá čiarka,je ju vidieť akoby zvýraznenú,ale kým bol test mokrý,nebolo nič vidieť,tak nejak tomu neverím...je tu niekto kto to tak mal,že až po zaschnutí bolo vidieť niečo?
2. máj 2012 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yossariana Ja som tiež mala jemnučkú čiarku na teste až dlhšie po testovaní, ako ty vravíš až po zaschnutí a bola som tehu emoticon
2. máj 2012 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, baby.. Mohli by ste mi poradiť?? už asi dva týždne mi to meská.. robila som si aj test, ale vyšiel mi negatívny.. Je možné, že som aj napriek tomu tehotná?Po akom čase zistím, že som tehotná???
2. máj 2012 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska0101 treba ist na krv aj moja kamoska mala negativne testy a isla na krv a bum uz ma decerku emoticon
2. máj 2012 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takže včera mrcha dorazila,ešte aj v ten den som si urobila test,zas tam bol duch,už si pripadám ako šibnutá,že možno vidím aj to čo nie je emoticon síce nesilnel ten duch,bol ako na predošlých testoch emoticon
5. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žienky som 14 DPO na ranajsom teste mam "ducha" a na poobednajsom mamateste nic,-este by neukazalo,alebo?
14. máj 2012 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
1. jún 2012 o 12:57 • majka355
@majka355 Ja som mala tiež taký test, že 4 dni pred mrchou a ked som si ho urobila bola tam Duch-čiaročka a na druhý deň som dostala mrchu emoticon Teraz čakám čo bude dalej...
4. jún 2012 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yossariana - biochemicke tehu su 1/3 tehotenstiev... hcg sa zacne tvorit a tehu nepokracuje, odchadza s menstruacie s max. 5 dnovym meskanim... preto treba testovat az ked mrcha fatk meska... clovek sa vyhne sklamaniam... tieto skore aborty su uplne prirodzene, väcsina zien o tom ani nevie.
4. jún 2012 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte.. mne mešká 4 dni, pricom sex bol pred 16-timi dnami.. mozem byt tehotná, aj ked som mala negatívny tehu test? Robila som si ho dnes rano...
13. jún 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte prosi poradte mi vcera som si robila 2 odlysne testy obe mi vysli tak ze jedna ciarka bola vyrazna a druha bola vyditelna ale slaba, dnes rano som si z prveho mocu tiez spravila znovu testy a jeden je taky isty ako vcera a druhy je negatyvny ,k lekarovy pojdem zbitocne aj tak iba 2 tyzdnove tehotensvo vedia povedat
21. júl 2012 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisa87 ahoj aj ja som amla toto iste ale druhy test som robila rano lebo zevraj vtedy je najlepsi z prveho mocu
21. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby poradte mi vcera som si robila 2 rozlisne testy na oboch bola jemna ciarkea ze som tehotna, rano som spravila znova testy a tie boli negativne ,ak by som bola teh, aj tak iba 1-2 tyznova,,,,poradte mi
21. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 ja som vzdy robila testy az po predpokladanej menzes + 1 tyzden, ale mavala som super pravidleny cyklus. oba testy boli s vyraznymi ciarockami. kludne pockaj do dalsej menzes a nestresuj, ku lekarovi ti staci zajst aj cca 6 tyzdnov od poslednej menzes a samozrejeme az po vyraznych dvoch ciarkach na testiku. takze radim pockat na dalsi menzes, ak pride, a bude sa ti zdat normalny, tehtna asi nebudes, ale ak bude vyrazne slabsi, urob si test na prvy ranajsi moc (prip. ten, ktory odporuca popis v teste) a uvidis. v tom cca 6. tt je ultrazvuku len mala fazulka, ale uz ju potvorku malinku vidno. takze ziadne stresy a vela stastia prajem emoticon
21. júl 2012 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kubkatka, dakujem my sme sa pokusali uz od 9.7. 10.7 mi mal bojst menzes meskal 5 dni, ale medzi tym sme sli naplno, odmenzesu sme zasa naplno kazdy den aj viac krat ,a moja mama ked bola tehu bola takto isto ako ja
21. júl 2012 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby testy su vseliake ale ja mam pocit ze cakam babetko emoticon
22. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
no baby uz sa to zacína, vyse tyzden aj pol mam bolesti v podbrusku, prsia mam ako pred mrchou predvcerom v robote som tak velmi citila chlorox fuj, kolegine namna cumeli ze co mi je lebo oni necitili, poobede sme sa rozpravali a kolegine napadlo ze pred tyznom si bielila koseselu s chloroxom emoticon nikdo to necitil len ja ,vcera ked somm papala spagety co mi nigdy neublizovalo mi bolo zle od korenin, stalo sa to 1. krat .Su to uz prve priznaky.....no a o tom ze mam chute na tresku a na tie slane jojo cukriky,,,,normalne som hotova ked citim ich chut emoticon emoticon
25. júl 2012 o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 a kedy mas dostat? ja som na tom podobne emoticon s vonami aj chutami, len neviem ci si to uz aj nenahovaram :D
26. júl 2012 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcataemoticon
tohto casu som prvosnazilka,cize mam premieruemoticon
Neviem ci je naozaj psychika taka potvora a moje telo sa so mnou nepekne hra,ale vyskytol sa u mna taky problem a zaujimalo by ma, ci s tym ma aj niektora z Vas skusenosti.
Ako ste iste pochopili, od tohto mesiaca(jul) sme sa s manzelom zacali snazit o male mimiemoticon doposial som mala pekny 31 dnovy cyklus,na 15den s ovu. Ci od tuzby,ocakavani,radosti,obavy neviem...3.7 som mala mat ovu,ako obvykle, naznak aj bol, tak sme sa zasnazili ale potom sa stopla, viem,ze "finalna" faza nebola, tak si ho hovorim, ok, zrejme, plany poplach,a tento cyklus bude bez ovu(co sa mi doposial nestalo). presiel nejaky cas, s manzelom sme mali pekny vikend...a bum, prisla ovu. To bolo 16.7. 22.7 som povodne mala dostat mrchu,nechodi....kedy ju mam ocakavat, alebo robit test:P mam pockat tych 16 dni ako to zvyknem mat pri normalnom cykle?
26. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija no moja ja mam dostat az 10 augusta ,ale tak uz pred poslednou mrchou sme boli spolu no tak neviem
26. júl 2012 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 ja mam dostat 6teho emoticon
26. júl 2012 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija no to sme skoro rovnako ale dnes som si robila testclear blue a nie som tehu... emoticon
26. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 to si si robila asi este skoro emoticon skus o tyzden, ja som si povedala ze skusim v stredu prveho emoticon
27. júl 2012 o 06:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz nerobim testy mam ich plne zubi kazdy test ukazuje ine v pondelok idem k lekarke ona aj z maternice vie povedat ze co je emoticon a potom sa uvidi teraz mam plodne dni tak sa pokusame dalej .....
27. júl 2012 o 06:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija ja uz nerobim testy mam ich plne zubi kazdy test ukazuje ine v pondelok idem k lekarke ona aj z maternice vie povedat ze co je emoticon a potom sa uvidi teraz mam plodne dni tak sa pokusame dalej .....
27. júl 2012 o 06:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1368 my sme sa zase vcera tulili tak hadam sa chytilo ak sa dovtedy nie emoticon a pribezne budeme este polievat emoticon
27. júl 2012 o 06:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@kattija tak ti drzim palce aby to vyslo potom sa ozvi ze co je ...
28. júl 2012 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš