• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
@nika1368 6teho ale niekedy mi meskava 3-4 dni tak neviem presne :slight_smile:
5. aug 2012 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka ahoj pripajam sa uz sme 3 :wink:
5. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1368 :slight_smile:) ale tak dufam ze sa to onedlho zmeni :slight_smile:
5. aug 2012 o 21:57  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka veru aj ja v piatok by mala dorazit mrcha modlim sa aby na 9 mesiacou odisla na dovolenku :grinning:
6. aug 2012 o 06:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368
@frejka rano som spravila test a stale nist :frowning2:
6. aug 2012 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 mne tiez bud piatok abo pondelok... :( neviem kedy, lebo nejak ovu som mala skor...tak pockam do pondelka a ak nic tak sa testnem znova :slight_smile: lebo nejak mam take cudne stavy :slight_smile: a tiez dufam v dovolenku
6. aug 2012 o 09:04  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kattija neries....mozno mas slabu hladinu este... :/
6. aug 2012 o 09:05  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby ja to tu cítam a ja som na tom tak isto s manzelom sa pokusame uz od decembra a nic , ale v maji som potratila spontalne vypadlo to zo mna a teraz cakam aj ja ci pride alebo nie. Zajtra si asi spravím test ale je to len 6 dni tak neviem ci to nie je skoro.
6. aug 2012 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minikk ahoj a ako vies ze si potratila?
6. aug 2012 o 19:41  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka lebo som zacala krvacat a po 3 dnoch to zo mna vypadlo :(
6. aug 2012 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minikk a u lekara si bola??
6. aug 2012 o 20:12  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka bola zobrali mi krv a le vraj som to mala doniest to co vypadlo aby to vydeli a mala som zvisene hcg
6. aug 2012 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne bral lekár krv na hcg 4 dni po styku a bola negatívna, ale dajak som tomu neverila, tak som dalej robila testy a na 6 deň som už mala tieň a silnelo to každým dňom, takže u mňa to bolo 6 dní po styku.
6. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viktorka555 takze zajtra skusim no mám ho doma a nevydrzííím
6. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
držím palce
6. aug 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
citim sa unavena ale mám krce b bruchu dakedy ma len tak riadne pichne lenze aj mám výtok mikozu dala som si canesten cipok
6. aug 2012 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minikk :// ako nejak take nieco by mi ani nenapadlo...ze doniest....
6. aug 2012 o 20:26  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@frejka ved ani mna preto som to v tom strese splachla
6. aug 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minikk hmm :/
6. aug 2012 o 20:29  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija aj ja som si robila ateraz je tam zasa dusicka :slight_smile:
6. aug 2012 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1368 a ja zase dnes rano a nist, ani mrcha ani na testiku ciarocka :confused:
7. aug 2012 o 06:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija neboj moja snad sa to uz ujasni,,,,,,, pockaj este tento tyzden sprav si potom zasa test a ked nic tak chod k lekarovy z krvvy ti to ajtak zisti ked si tehu
7. aug 2012 o 06:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija teraz som si spravila test a ocividne tam je ta ciarka :slight_smile:))))))))))))))))))))))9slabo ale uz silnejsie ako doteraz :slight_smile:))))))))))
7. aug 2012 o 06:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 dakujem a v dobrom ti zavidim!!! a tesim sa s tebou!!!
7. aug 2012 o 07:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1368 blahozelam :D
7. aug 2012 o 09:54  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, pripajam sa do temy, tiez som na tom podobne, snazime sa s manzelom o babo a nejak nam to nejde tak, ako sme si to predstavovali :( ...zacinam byt z toho uz fakt nervozna a sklamana zaroven...
7. aug 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbeta828
ahoj,,,my sme sa snažili 3 roky a podarilo sa...ale samozrejme po roku neúspechu som navštívila odborníka,,,liečili sme sa s manželom obaja,,,takže keď sa vám dlhšie nedarí treba vyhľadať odbornú pomoc,,veľa ľudí vyčkáva a možno ani nevie, že je niekde chyba..držím ti palčeky,aby sa ti podarilo...chcela som sa podeliť so svojím tiež čakaním
7. aug 2012 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petribela dik moc za povzbudenie...my uz jedno dietatko mame, ale chceli sme surodenca a to nam nevychadza podla predstav, kedze sme si mysleli, ze ked sa nam prve babo podarilo celkom rychlo, tak s druhym to nebude ziadny problem, ale vyzera to tak, ze je :( uz sa snazime dost dlho a nejde to...a uz mi z toho trochu zacina sibat, ked kazdy mesiac len cakam, ci MS pride alebo nie a sledovat stale ovu a podobne...ale samozrejme verim, ze to vyjde :slight_smile:
7. aug 2012 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbeta828
moja švagriná mala po 8 rokoch druhé,,tak vieš za ten čas sa aj telo mení,,možno máš cystu ani o tom nemusíš vedieť...inak neviem či mám tomu veriť, že vraj žena nie je každý rok plodná...ale určite sa ti podarí,,aspoň máš už jedno šťastie doma:o...aj ja som bola bezradná,,ale predsa spermia našla cestu:o
7. aug 2012 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petribela
ja viem, ze sa moze stat, aj ze vo vyssom veku to ide tazsie, ale ja som este celkom mlada :slight_smile: aj gyn.vysterenia mam za sebou a som uplne zdrava...a manzel snad tiez, ked to prve sa nam podarilo...tak neviem, cim to je... a mozno som mala len velke ocakavania, ze to pojde lahko a preto som teraz taka sklamana, ked to nejde... ale jasne, ze sa tesime z drobca, co mame doma, je to nase slniecko a prave to, ze je taky uzasny, je aj dovod, ze chceme dalsieho takeho :slight_smile: aj ked sme to povodne vobec neplanovali mat viac deticiek :slight_smile: a ty uz babatko mas alebo teraz cakas?
7. aug 2012 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš