• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

9. decembra 2016 
@frejka mam take iste priznaky ako ty,len test som si este nerobila (nexem byt sklamana). tak ako si na tom? nic sa nezmenilo?
7. aug 2012 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka tak ja som si asi pred dvomi hodinami urobila....a nic, uplne negativny :(( pritom uz vyse tyzdna ma boli v podbrusku, a mam zvysenu teplotu, som unavena... no neviem no...ostava este cakat ci dostanem MS ci nie...potom sa uvidi :/
7. aug 2012 o 19:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka snad to vyjde ! mna tiez tyzden boli podbrusko,chodim casto na wc. no ale moze to byt samozrejme aj nieco ine.ale nastalo to po ovulke,tak si fandim :slight_smile:
7. aug 2012 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka ved prave to ze to zacalo po ovulke...inak by som tak nedufala ze sa podarilo...len ma stvu tie testy - uz som si robila dva a nic.. :(
7. aug 2012 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija velmi pekne dakujem :slight_smile: ozvem sa akonahle som bola u doktora
7. aug 2012 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka
@frejka baby a koľký deň cyklu ste si robili testy?
7. aug 2012 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 dnes je 23 den
7. aug 2012 o 20:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 ale ovulku som mala na 10.-12. den cca
7. aug 2012 o 20:20  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka ja som mala presne tie príznaky čo vy po ovulke a tiež som sa testovala ako šibnutá a slabulinký duch sa mi ukázal až 27DC, takže ešte počkaj a neboj sa, určite sa vám podarilo :wink:
Ja som si po ovulke bola 100% istá, že sa zadarilo a ked som si robila testy tak skoro, tak som už vôbec nedúfala :confounded:
7. aug 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 hmm diky za povzbudenie :slight_smile: ja si tiez vravim, ze pockam na MS, ktora dufam ze nepride :slight_smile: a potom znova...ved predsa nemusi kazdemu test ukazovat spravne...
7. aug 2012 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka testni sa aj den pred. Ja som napríklad mala Pepino a ten mi ukázal len ducha a mama test mi ukázal už krásnu čiarku 27DC, tak si skús kúpiť ten alebo digitálny :wink:
7. aug 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 skusim, ale najneskor v pondelok by som mala dostat, tak uz pockam do vtedy... nejak vydrzim :slight_smile:
7. aug 2012 o 20:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka tak mas vysoku sancu ,ze to vyslo,ak to bolo po ovulacii:slight_smile: ale aj keby doslo k styku kratko pred ovulacoiu, spermia si vie pockat na vajicko vo vajcovode aj 7 dni:slight_smile: a ja som tiez chodila vela na wc,bola som velmi smadna na zaciatku tehotenstva. inac k produkcii tehotenskeho hormonu dochadza az ked sa oplodnene vajicko uhniezdi, co je minim.tyzden po oplodneni..,zacina s nizksymi hodnotami, ktore sa kazde 2-3 dni zdvojuju..
7. aug 2012 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 ja som sa este netestovala,myslim,ze je skoro.nechcem tam znova vidiet iba 1 ciarku :( A aky digitalny tes si si kupovala? myslim znacku. Inak teraz som 17dc.
@veriiii bodaj by si mala pravdu :slight_smile: k styku prislo 5 krat (4. a 3. den pred ovu, v den ovu a 2 dni po ovu). No a od dna ovulky ma boli podbrusko,co ma doposial nikdy nebolelo,teda obcas iba v den ovu. jaaaaaaaaaaaj dievcata len nech nepride mrcha,ale to sa este nacakam, mi kazdy den pride ako vecnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2012 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka ja som si nerobila digitalny test... ale kkupim si najblizsie taky urcite
7. aug 2012 o 20:42  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka ak si 17DC tak si po ovulácii a test ti nič neukáže najbližší min. týždeň. Ja som si kúplia digitálny test clear blue.
7. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka a ake testy si kupujes? ja rapiclear a raz som mala aj mamatest.
7. aug 2012 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka tiez som predtym zvykla rapiclear, ale teraz som mala dr.max neviem aky... :DDD...tu v lekarni iny nemaju... :DDDD tak som zobrala co bolo
7. aug 2012 o 20:48  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minutka nechcelo sa mi ist do inej lekarne... :DDD
7. aug 2012 o 20:48  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alzbeta828
TERAZ čAKáM TERMíN 28.12....pontroch rokoch,vytúžené,,,preto som hovorila že k odborníkovi,pretože ja som to s manželom absolvovala:o..ale nakoniec sa podarilo...mám za sebou prefuky a pod.veci,,veľa odberov, hormonálny profil,,to trvalo asi pol roka..tam mi povedali že ľavý vaječník mám ok,ale pravy na polovicu,,tak mi vypočítal plodné dni a chytilo sa na ľavý...bola to dlhá cesta,bola som zúfalá,práca,rozostavaný dom...ale nakoniec bývam a teraz už len čakám na drobca:o
7. aug 2012 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija no moj aurcite ze som tehu:slight_smile: zacalo sa mi vytvarat mliecko rano som spozorovala:slight_smile:)
8. aug 2012 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adka12 dnes ma nejak silnejsie boli brucho :( uplne akoby som mala dostat... a mala som velmi zly den, a vobec posledne dni su spatne, a dnes jak som sa velmi rozculila, tak ma tak pichlo na vajecniku silno :/
8. aug 2012 o 19:01  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka oddychuj a nerozčuluj sa, mysli teraz hlavne na seba. Už si asi vyčerpaná, ked máš veľa takých dní za sebou. Zvoľni tempo a bude to v poriadku :wink:
8. aug 2012 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 hej nervovo vycerpana....a stale v ocakavani ci tie bolesti signalizuju to co si zelam... :(/
8. aug 2012 o 21:46  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka určite áno :wink:
8. aug 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adka12 dufam :slight_smile:
8. aug 2012 o 22:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ako vidim nie som sama v ocakavani co caka ci pride mmska...ja tiez ju ocakavam v nedele,,,no uz by som chcela urobit teraz test len sa bojim ze nic nebude opat a zasa... :frowning2: je skoro keby som si urobila test zajtra rano?
9. aug 2012 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj no ja myslim ze nie je skoro, uz by ti mal ukazat...a mas nejake priznaky ?
9. aug 2012 o 12:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frejka priznaky?fuuuuuu tak to ja uz ani nepozram na to ci mam priznaky lebo uz som ich mala x krat a nikdy som nebola :grinning: teraz tak ako vzdy mam bolesti v poddrusku ,a co ma boli su krize dost , a co som si vsimla je ze mam bradavku a tu cicinu mam taku cervenu a okolo mam hnedsie,...ale nepovazujem to za priznaky..... takze cakam do nedele ze co a ako....a ci pride nacas...
9. aug 2012 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milagrosss20 no mna tiez boli podbrusko a to ma boli uz od ovulky...a takto ma nikdy nebolelo, vzdy len den, dva pred MS...a teplotu mam, tak som zvedava... no tak uvidime :D snad sa nam zadarilo konecne :D ty sa ako dlho snazis?
9. aug 2012 o 13:39  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok