• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

9. decembra 2016 
ja som si robila test včera a ukazal // a to sme si "vrzli" len raz bez ochrany .Nemam žiadne priznaky akurat mi meškala menštruacia asi 4 dni .
29. aug 2012 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mt22 testovala som po tyz meskania a 2 bola slaba tak chcem aj teraz takto...lebo kym sa hcg dostane do krvi to neskorsie ukaze....baby niektore pisali ze aj lepsie po 2 tyz....joj by som sa potesila....a mas nejake priznaky?to je este zavcasu....pobolieva ma 2 den brucho ako pred menzesom
29. aug 2012 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj to by som nevydrzala este 2 tyzdne....urcite skusim v sobotu ked mam dostat...no ja mam velku slabost, obcas sa mi moce hlava a mala som uz aj slabe nevolnosti, len tazko povedat ci to moze byt tehotenstvo, tieto horucavy alebo priznak menstruacie....na to sa radsej nespolieham...tak ak sa budes testovat v piatok a urcite daj vediet...budem velmi drzat palce
29. aug 2012 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kattija ahoj ako si na tom ?
30. aug 2012 o 07:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 ahoj niki tak ja mam dostat 9teho tak uvidime :slight_smile:
30. aug 2012 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, tak, pridavam sa, tiez cakam co sa objavi na teste a ci pride mrcha.
30. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368
@kattija
@kalianka
@mt22 dievcata dnes som mala dostat menzes zatial ticho nic sa nedeje ved do vecera este dost casu :grinning: myslite ze hcg hned ukazuje na teste?pri malom po 2 tyz meskania ukazalo 2 slabu...alebo je to individualne
31. aug 2012 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@grenka niektore testy ukažu aj par dni pred MS. Držím prsty, daj vedieť!
31. aug 2012 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kalianka jasne dam :slight_smile:
31. aug 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka to je dobra sprava :slight_smile: ..este si netestovala dnes?? urcite daj vediet...ja mam dostat zajtra tak sa testnem rano, ale dnes ma pobolievalo brucho tak sa obavam ze z toho nic nebude...uvidime
31. aug 2012 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka podaj info :slight_smile:
2. sep 2012 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija prisli po vcera...snad na buduce vyjde
2. sep 2012 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, vcera som si robila test, bola tam taka slabulilinka ciarka - duch. Dnes som skusala opat a nic. Ach. Asi to velmi silim :-/
3. sep 2012 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@grenka lutujem moja nevzdavaj pokusaj sa dalej aj ja to robim uz 4 mesiace
4. sep 2012 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kattija na aj ja som natom tak ja mam dostat tiez okolo 7 meho tak ale teraz nic ani ten pocit nemam ako minule
4. sep 2012 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 ja som si robila testik a je tam pekna ciarocka :slight_smile:
4. sep 2012 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@kattija gratulujem ti, mne meska menzes 3 den test som robila a nic :(((
6. sep 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija ahoj ako si na tom? v ktorom tt si?
11. sep 2012 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 ahoj nebola som u dr ale podla ms 4ttplus5
11. sep 2012 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kattija ahoj nijako, akurat dnes sme sa vratili s dovolenky...a stale nic :(
11. sep 2012 o 19:52  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija potom mi daj vedit
12. sep 2012 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby :slight_smile: ked som si robila prvy test tak mi vysiel negativny, druhy pozitivny :grinning: coz som teda nechapala ako je to mozne, tak som si skocila doktorke a ta mi povedala "Slecna alebo lepsie povedane maminka buduca", takze najlepsie je ist doktorke a nechat to na odbornika :slight_smile: teraz mam krasnu 4 mesacnu dcerku menom Lucka :slight_smile:
12. sep 2012 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija ahoj ako si natom ?
2. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1368 ja vsetko ok :slight_smile:
2. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nemam cas tu citat tolko stran, ciže viete mi poradit po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?ide o to že sa s mm pokusame o babo ale ja beriem lieky na alergiu a srdce, a bojim sa aby som neubližila babu ak budem nahodou tehotna, aby som mohla ist hned k lekarom aby mi zmenili liecbu, lebo v obdobi snaženia si nemožem dovolit lieky vysadit, a lekari povedali že mam prist až ked budem tehotna, že v obdobi snaženia mi nevedia pomoct, dakujem
3. okt 2012 o 21:17  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (32. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kattija a v kolkatom si? umna este stale nic :( ale tebe so srdca gratulujem
5. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jeeej baby ake je to pekne ked tu pisete ze uz si nasli 2 ciarocky..my stele nic...aj ked mi meska zatial 3 den prsia ma bolia uz asi 10 dni..a moje brucho je ako keby napucane ale moj test mi vo stvrtok (meskala mi 1 den :sweat_smile: ) a bol negativny. tak cakam do pondelka alebi utorka a urobim dalsi. drzim vam palceky :slight_smile:
5. okt 2012 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luk25 ahoj, ak sa snazite o babo, mala by si ist k lekarovi ihned - zmenit lieky.
v prvych mesiacoch by si vobec nemala brat lieky a ked, tak vhodne pre tehotne. ja som tiez musela menit....tak necakaj a radsej chod:slight_smile:...drzim plce
11. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky takze po dvoch dnoch ...nebo tyzdni nezistim ci som tehotna?myslim ked si urobim test,az ked mi budu kramy meskat?
20. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ak som si urobila test ktorí bol poz. len pol hod (potom ta druha ciarka zmizla..) mozem byt tehotna?? :sweat_smile:
20. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok