Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

bubinko83
29. aug 2012

ja som si robila test včera a ukazal // a to sme si "vrzli" len raz bez ochrany .Nemam žiadne priznaky akurat mi meškala menštruacia asi 4 dni .

grenka
29. aug 2012

@mt22 testovala som po tyz meskania a 2 bola slaba tak chcem aj teraz takto...lebo kym sa hcg dostane do krvi to neskorsie ukaze....baby niektore pisali ze aj lepsie po 2 tyz....joj by som sa potesila....a mas nejake priznaky?to je este zavcasu....pobolieva ma 2 den brucho ako pred menzesom

mt22
29. aug 2012

joj to by som nevydrzala este 2 tyzdne....urcite skusim v sobotu ked mam dostat...no ja mam velku slabost, obcas sa mi moce hlava a mala som uz aj slabe nevolnosti, len tazko povedat ci to moze byt tehotenstvo, tieto horucavy alebo priznak menstruacie....na to sa radsej nespolieham...tak ak sa budes testovat v piatok a urcite daj vediet...budem velmi drzat palce

nika1368
30. aug 2012

@kattija ahoj ako si na tom ?

kattija
30. aug 2012

@nika1368 ahoj niki tak ja mam dostat 9teho tak uvidime 🙂

kalianka
30. aug 2012

Baby, tak, pridavam sa, tiez cakam co sa objavi na teste a ci pride mrcha.

grenka
31. aug 2012

@nika1368
@kattija
@kalianka
@mt22 dievcata dnes som mala dostat menzes zatial ticho nic sa nedeje ved do vecera este dost casu 😀 myslite ze hcg hned ukazuje na teste?pri malom po 2 tyz meskania ukazalo 2 slabu...alebo je to individualne

kalianka
31. aug 2012

@grenka niektore testy ukažu aj par dni pred MS. Držím prsty, daj vedieť!

grenka
31. aug 2012

@kalianka jasne dam 🙂

mt22
31. aug 2012

@grenka to je dobra sprava 🙂 ..este si netestovala dnes?? urcite daj vediet...ja mam dostat zajtra tak sa testnem rano, ale dnes ma pobolievalo brucho tak sa obavam ze z toho nic nebude...uvidime

kattija
2. sep 2012

@grenka podaj info 🙂

grenka
2. sep 2012

@kattija prisli po vcera...snad na buduce vyjde

kalianka
3. sep 2012

Baby, vcera som si robila test, bola tam taka slabulilinka ciarka - duch. Dnes som skusala opat a nic. Ach. Asi to velmi silim :-/

nika1368
4. sep 2012

@grenka lutujem moja nevzdavaj pokusaj sa dalej aj ja to robim uz 4 mesiace

nika1368
4. sep 2012

@kattija na aj ja som natom tak ja mam dostat tiez okolo 7 meho tak ale teraz nic ani ten pocit nemam ako minule

kattija
4. sep 2012

@nika1368 ja som si robila testik a je tam pekna ciarocka 🙂

nika1368
6. sep 2012

@kattija gratulujem ti, mne meska menzes 3 den test som robila a nic :(((

nika1368
11. sep 2012

@kattija ahoj ako si na tom? v ktorom tt si?

kattija
11. sep 2012

@nika1368 ahoj nebola som u dr ale podla ms 4ttplus5

frejka
11. sep 2012

@kattija ahoj nijako, akurat dnes sme sa vratili s dovolenky...a stale nic :(

nika1368
12. sep 2012

@kattija potom mi daj vedit

gemma_s
12. sep 2012

Caute baby 🙂 ked som si robila prvy test tak mi vysiel negativny, druhy pozitivny 😀 coz som teda nechapala ako je to mozne, tak som si skocila doktorke a ta mi povedala "Slecna alebo lepsie povedane maminka buduca", takze najlepsie je ist doktorke a nechat to na odbornika 🙂 teraz mam krasnu 4 mesacnu dcerku menom Lucka 🙂

nika1368
2. okt 2012

@kattija ahoj ako si natom ?

kattija
2. okt 2012

@nika1368 ja vsetko ok 🙂

luk25
3. okt 2012

baby nemam cas tu citat tolko stran, ciže viete mi poradit po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?ide o to že sa s mm pokusame o babo ale ja beriem lieky na alergiu a srdce, a bojim sa aby som neubližila babu ak budem nahodou tehotna, aby som mohla ist hned k lekarom aby mi zmenili liecbu, lebo v obdobi snaženia si nemožem dovolit lieky vysadit, a lekari povedali že mam prist až ked budem tehotna, že v obdobi snaženia mi nevedia pomoct, dakujem

nika1368
5. okt 2012

@kattija a v kolkatom si? umna este stale nic :( ale tebe so srdca gratulujem

lienka82
5. okt 2012

Jeeej baby ake je to pekne ked tu pisete ze uz si nasli 2 ciarocky..my stele nic...aj ked mi meska zatial 3 den prsia ma bolia uz asi 10 dni..a moje brucho je ako keby napucane ale moj test mi vo stvrtok (meskala mi 1 den 😅 ) a bol negativny. tak cakam do pondelka alebi utorka a urobim dalsi. drzim vam palceky 🙂

tamarara
11. okt 2012

@luk25 ahoj, ak sa snazite o babo, mala by si ist k lekarovi ihned - zmenit lieky.
v prvych mesiacoch by si vobec nemala brat lieky a ked, tak vhodne pre tehotne. ja som tiez musela menit....tak necakaj a radsej chod🙂...drzim plce

lienka434
20. okt 2012

Holky takze po dvoch dnoch ...nebo tyzdni nezistim ci som tehotna?myslim ked si urobim test,az ked mi budu kramy meskat?

majinka29
20. okt 2012

Ahojte ak som si urobila test ktorí bol poz. len pol hod (potom ta druha ciarka zmizla..) mozem byt tehotna?? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre