Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

zuzi0911
3. jan 2013

@fila1985 sme dve 😀 zalezi od vysky hcg v moci.niektora ho ma uz na piaty den a niektora ani po trojtyzdnovom meskani ms.staci sa testnut v den ms.a sk nepride tak zas.a ak ai do dvoch tyzdnou treba ist k dr.lenn vtedy si buddeme iste.

petra8351
11. jan 2013

koko dni po pohlavnom styku zistim ze som tehotna

swarovski
11. jan 2013

@petra8351 testy vacsinou reaguju tak 10 dni po pocati...

petra8351
11. jan 2013

tak myslis sex som mala 16 decembra ukazal by mi teraz ze som tehotna

petra8351
11. jan 2013

@swarovski ukaze mi test ked som mala sex 16 decembra

swarovski
11. jan 2013

@petra8351 tak si to spocitaj 😉 ci preslo 10 dni 😀

petra8351
11. jan 2013

@swarovski co ci presli 10 DNI VED SEX SOM MALA 16 DECEMBRA TAK PRESLO NIE VTEDY MI AJ KONCIL MENDZES

swarovski
11. jan 2013

@petra8351 sak ale 10 od pocatia... teda od predpokladaneho pocatia pocas sexu... nezalezi od menzesu. ale ak ti uz meska, je najvysi cas si spravit test.

petra8351
11. jan 2013

@swarovski dnes som robila test a nic neukazalo tak neviem jaky je najlepsi

olivex
8. máj 2013

ahojte baby, stalo sa vam niekedy ze na tehu teste bolo vidnu slabulililinkú ciarku, ktorá po zaschnutí zmizla? pouzila som mamatest. tu na fore niekto pisal ze ked to nieje zaschnute moze tam presvitat farba. stalo sa vam to niekedy? inokedy pri tejto istej znacke nic nepresvitalo.

stanka11111
8. máj 2013

ahojte baby mozem sa spytal ,lekar mi urcil ze som tehu ale tehotensky test mi nic neukazal preco dakujem 😎

tissotka76
23. máj 2013

da sa 5 dni po styku zistit niektorym z testov, ci som alebo nie som tehotna? dakujem za radu 😉

evel
30. máj 2013

Ja ma pocit, ze cela veda je v tom, ze ak ti test ukaze, ze si tehotna, tak si tehotna... Ak sa druha ciarka neobjavi, neznamena to nic, lebo mozno este nie je hcg dost vysoke a mozno vselico.. ak meska perioda a test je negativny, treba ist k lekarovi na krv... moj negativny testik spinka vedla v postielke 🙂

hviezdicka111
31. máj 2013

@tissotka76 ja som mala prvy pozitivny 40DC takze robit ho pat dni po styku je zbytocne 🙂 treba pockat....lebo len zbytocne vyhodis peniazky...

tonjadabik2
16. aug 2013

@zuziq ahoj..vazne??? uz 5 dni po styku? ako sa vola ten test????????????,

bibina1994
10. sep 2013

Prosím vas ! Chcela bi som sa spitat ze ked mam tvrde brusko ci to mozem bit aj tehotna.

anatalia77
10. sep 2013

@bibina1994 😕 áno
-aj tehotná
-aj zapečená
-aj vyšportovaná

bibina1994
10. sep 2013

Nechapem co tim myslis

bibina1994
10. sep 2013

@anatalia77 nechapem co tim myslis

barny
10. sep 2013

a ta gramatika ze hruuuza dufam ze naschval a myslim ze tvrdost brucha nie je faktor na urcenie tehotenstva, aleboo ja blbnem

bibina1994
10. sep 2013

Ja som na telefone teras momentalne takze gramatiku neriesim riesi sa tu nieco inee
@barny

martina4347
11. okt 2013

Ahojte baby chcem sa spitat mame nechraneny pohlavny styk a robila som si test su v nom dve a obidve mi ukazali ze nie som tehotna chcem sa spitat ci mozem byt ked mi meska 4 dni menstruacia...Dakujem za odpoved.... 🙂 🙂 🙂

vavrenka
11. okt 2013

@martina4347 to zavisi od toho, kedy si mala ovulaciu- cize, kedy mohlo dojst k oplodneniu. cca 10, 11. den po oplodneni (cize od ovulacie) by ti uz mohol testik s citlivostou 10 ukazat pravdu.

martina4347
11. okt 2013

Test som si robila pred 9 dnami a 08.10 som mala dostat menstruaciu a este som stale nedostala tak preto sa pitam a minuli mesiac som mala menstruaciu len mi meskala 2 dni ale dostala som takze neviem a velmi sa v tehotenstve neviznam
😢

libusena1
14. okt 2013
sisawalter
14. okt 2013

Ahojte , čo si myslite je skoro robit si test 9den po ovu??

naty1212
17. okt 2013

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť? Minulý mesiac som vysadila antikoncepciu, hneď na to sme odišli na dovolenku, s partnerom sme si absolútne nedávali pozor, teraz mi už piaty deň mešká menštruácia, dnes ráno som si robila test a ani sama neviem čo mi vlastne vyšlo. Druhá čiarka tam podľa mňa bola, len bola veľmi slabučká skoro až neviditeľná, je to možné stretli ste sa s tým už? Hovorí sa na jednej strane, že po vysadení tabletiek je prvý mesiac najväčšia príležitosť otehotnieť...ďakujem za odpovede

sara32
24. okt 2013

naty1212 si tehotna !! 🙂 gratulujem, 🙂 prajem krasne tehulkovanie 🙂

happyfrog80
24. okt 2013

@barny baby no,este vas to nepreslo narazat na gramatiku?V Angline sa viac pouzivaju skratky a slengy a vy tu roesite gramma ,ja to nenavidim,ja pisem rychlo a na malinkej klavese a absolutne sa nepozeram spatne ci pisem korektne a mam vsetkych v paži ,nie kazdy je mudry ako vy a kazdy ma pravo sem napisat aj s chybami

niki21
24. okt 2013

Cawte baby...mam otazocku...beriem daylette 18.10. 13DC som mala sex naplno zabudla som zobrat vecer tabletku a vzala som ju az rano a medzitym som trosicku spinila ...myslite ze je to problem a mozem byt tehotna mam bolestive prsia ani dotknut inak naznaky asi ziadne ine...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre