Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

Dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? :-|
sibalka21
10. dec 2016
@anonymus1298 No citat mozes hocico... Urcite tehotna nebude, skuste si nastudovat nieco o ovulacii a plodeni deti....
anonymus1298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
11. dec 2016
@anonymus1298 no dufam, ze nebude, lebo ak ma takyto sedlak vychovavat dieta,no zbohom. A ked nevies sexovat bez nasledkov, nesexuj
dinko1989
11. dec 2016
Ahojte dievcata chcela by som sa spytat ci sa da otehotniet z kvapociek lasky vopred dakujem
anonymus1298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
24. dec 2016
@anonymus1298 A ty mas kolko rokov a ake vedomosti,ked sa pytas na nieco take?! A ked ti niekto napise pravdu tak je len prij...ny,suka,p..a, sedlak a podobne?! Tak zavolaj nejakej vestici alebo americkym vedcom.
Ty si toho rozumu tiez moc nepobral.
..😀
moni244
24. dec 2016
@anonymus1298 si len obycajny chudak, tu sa viac ani pisat nemusi, daj sa liecit
sibalka21
24. dec 2016
@anonymus1298 Ty co si dovolujes takto tu urazat mamicky? Ty si z kerej sedlace prisiel? Nie si vo svojej vsivavej osade, tak sa podla toho chovaj, to ze teba nevedia doma vychovat, neznamena ze sa budes medzi ludmi spravat jak cisty sedlak a zakomplexovany idiot.... Spametaj sa, rodicia su urcite na teba hrdy!!!!
lussyzachar
1. jan 2018
Ahojte dva dni mi mešká ale test nic neukazuje😢 a to mi prišla na čas ... dakujem🤗
edriena28
1. máj 2018
Ahojte.... tak mne uz meska mrcha 2 dni... cyklus mam pravidelny vzdy 28 den. Ovulaciu mam vzdy tak 15 den cyklu. Takze teoreticky by som uz mohla testovat ci pockat este ? Sem tam ma zaboli v podbrusku...prsia ma vobec nebolia co vzdy ma zacnu tyzden pred mrchou....iba ich mam kus naliate... a snazime sa uz vyse roka...a pol..
ruzovykvietok
1. máj 2018
@edriena28 už mozes skusit test, ked mas pravidelnu ms a meska, tak najlepsie zajtra rano urob test
edriena28
3. máj 2018
@ruzovykvietok ahoj.. este som netestovala...cakam este... zajtra bude 18 DPO.. meskaju mi dnes uz 5 den.. tak zajtra rano testujem ...verim ze budu //. 😀
edriena28
4. máj 2018
@ruzovykvietok tak dnes som testovala...ale ukázalo mi len jednu /. Taze neviem ci pockat este paru dni...
ruzovykvietok
4. máj 2018
@edriena28 fakt? a môžeš ho aj sfotiť, či tam nie je aspoň duch?
edriena28
15. máj 2018
@ruzovykvietok ten test som uz davno vyhodila... a mrcha nakoniec prisla...po 9 dnoch meskania.. ale mala som aj kus krv ale.aj hnedy vytok..take.. a take hrudky aj... uz teraz sa my neoplati testovat po mrche... ci ? Presne toto sa my stalo min.eoku tiez v maji.... nechapem comu... som zvedava kedy tera ovulka bude..
ruzovykvietok
15. máj 2018
@edriena28 uz netestuj, merias si aj bazalnu teplotu? Dobre by bolo si merat, pockaj na ovulaciu a uvidis

Začni písať odpoveď...

Odošli