Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

samo333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
samo333
17. nov 2021

Ahojte baby, potrebujem poradit....

Nechtiac som sa urobil do svojej 18 r. priateľky počas jej plodných dní. Ona má teraz plodné dní ale sama nevie na isto. Za cca 5 dní má dostať krámy. Už pár mesiacov berie antiku ale cca pred 10 dňami 3 dní vynechala tabletku. Berie striedavu antiku "Vexya" (Biele a červené tabletky) na internete som sa dozvedel že by mala mať zníženú antikoncepčnu ochranu.

Stalo sa nám to včera, mala ju roztiahnutu a po styku si dala ešte tabletku červenú. Dnes ráno mi povedala že má kŕče ale krv jej nejde. Vagína sa jej spevnila a vraj sa jej posunula tá guľôčka (veľká ako palec) do predu (predtým ju tam nigdy nemala) a na dotik ju to bolí. Poobede mi povedala že sú tie guličky už dve. Neviem či to je pravda ale vraj ju to boli a strašne sa bojí. Tehotná nechce byť. :(

Nevieme čo to je a prečo sa to deje. Ja si myslím že nejaký nástup tehotenstvá.

Prosím vyjadrite sa či ste to mali baby čo ste porodili alebo čo sa vyznáte. Prípadne ako zabrániť tehotenstvu? My nevieme čo robiť. Za odpoveď díky. 🙂

jull3
30. jan 2022

13.1. došlo k styku, cyklus mávam 24 dňový, ukázal by mi test s citlivosťou 10 už dnes výsledok? MS mám dostať zajtra. Včera som si robila test, negat výsledok.

jaskolka
30. jan 2022

@samo333 ježiš mária, to co je za text?
Roztiahnuta, spevnená, guľôčka, potom druhá, a posunutá.. Ty rozprávaš akým jazykom?

ashantyo
2. jún 2022

Zdravím, som 14 dni po pohlavnom styku ,, robila som si test po 10 dňoch a vyšiel negativní ... neviem či je márne robiť si ďalší test .. čítala som že niekomu ukáže po 10 dňoch niekomu skôr ale mne ešte ani slabá palička nevyšla :( .. mam počkať na menštruáciu alebo už radšej ne dúfať ..??

anonym00000
27. júl 2022

@olivex ahoj veľmi stará téma ale bolo to tehotenstvo?

simi157
4. okt 2022

Ahojte chcem sa spýtať na Váš názor. S partnerom sme už dosť dlho 6 7 rokov a teda rozmýšľame nad bábätkom. Priateľ si prestal dávať pozor a minulý mesiac sme sa trosku odviazali viacej a viackrát. Teda je tam šanca ze to mohlo vyjsť boli sme aj na dovolenke ale trošičku som ochorela len hrdlo ma bolelo ale nič viac... Meškajú mi už teda 5 deň údajne aj keď cyklus ja mam všelijaký. Raz 36 dňový potom zase inak. Ale za posledné mesiace mávam 29 dňový cyklus keďže mi to skáče tak si to podstivo značím do kalendára. Neviem teda ci si mam robiť test a prejsť si zase tým sklamaním alebo mam ešte počkať ci mi nedôjdu. Už 5 deň mi meškajú a hovorím za posledné mesiace som mávala 29 dňový cyklus.. Ale zase ze by to prechladnutie mi to len omeskalo? Aký máte nato názor

ashantyo
5. okt 2022

@simi157 zdravím, skús si spraviť test odporúčam ty clearblue. Ja som si ho robila 5 dni pred očakávanou menštruáciu a mala som 1-2.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre