Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leila
29. nov 2006

kosicanka, bola som v 5tt, vtedy bolo vidiet len zhrubnutu sliznicu maternice, v 7tt bolo vidiet 3mm (od hlavy po kostrc) a srdiecko, v 9tt 1,8cm a v 13tt mi robili ultrazvuk cez brusko 5,5cm 🙂 mam to aj v albume 😵

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leila
29. nov 2006

kosicanka, ano tie prve boli take 🙂

cucuska
29. nov 2006

Ahojte. Už som si kúpila testík a aj mrška nepríde tak v piatok ráno to vyskúšam ale ak príde tak ho odložim

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucuska
29. nov 2006

kosicanka: ďakujem. Nech sa veru uchytí. som zvedavá ak nie tak ho odložim

leila
29. nov 2006

cucuska ja sa tiez pripajam, zelam ti, aby si mala vytuzene // 😵

zuzla2
6. dec 2006

ja som si robila nejaky baby test kupeny v Hypernove na 4-ty den meskania a do minuty som mala krasne vytuzene // 😀

sandrika
6. dec 2006

zuzla2 zo srdca gratulujem

zuzla2
6. dec 2006

dakujem 😉

sandrika
6. dec 2006

Máš aj nejaké príznaky?či sa zatiaľ nedostavili 😉

loss
11. dec 2006

zuzla2 aj ja gratulujem krasne tehulkovanie 🙂

rstanka
11. dec 2006

Ahojte babule.Mozete mi poradit? Asi o tyzden mam dostat MS, ale citim sa zvlastne. Mavam bolesti v podbrusku (niekedy je to pichanie, inokedy taka slaba bolest, ale citim to pocas celeho dna).Trva to uz ai tyzden. Kupila som si aj test urceny pred vynechanim MS, ale bol negativny. Vela z vas tu uz pisalo, ze v takomto skorom stadiu sa to este neda poriadne zistit. Preto som sa chcela tehuliek spytat, ci aj vy ste pocitovali to pichanie stale alebo iba obcas. Mozno je to len nejake prechladnutie. Dakujem

zux
11. dec 2006

Ahoj rstanka ja som na tom presne ako ty tiež mam za tyžden dostat MS a citim sa tiež zvlaštne. A test si idem robit az ked mi bude MS den meskat lebo skor to nema vyznam. Bolia ta aj križe alebo prsia?

kaza
12. dec 2006

ahoj zux, ja ocakavam mrchu kazdym dnom a dufam, že na nu budem cakat ešte 9 mesiacov. aj mna v sobotu boleli krize a prsia a vcera som bola taka unavena, že ked som prisla z roboty, musela som si pospat.

leila
12. dec 2006

rstanka ja som tiez citila pichanie a myslela som si ze som prechladnuta 🙂

sandrika
12. dec 2006

rstanka bola si krásna nevesta, myslím si, že by si mohla byť tehu aj ja pociťujem to pichanie, pred mrchou asi 8 dní to bolo intenzívne, robila som si test - ten najcitlivejší len 12 ml deň pred a bol negatívny takže neodporúčam.Inak mrcha mala doraziť v nedelu, zatiaľ nič, ale to pichanie úplne prestalo a dnes sa cítim tak, že by mala doraziť 😖

zux
12. dec 2006

Ahoj kaza, budem na teba mysliet aby ti ta hnusna mrcha nedosla a vies co by bolo super??? Keby sme na nu cakali spolu 9 mesiacov. Daj vediet ako si na tom ja mam este cas do piatku ale uz mi z toho sibe......

kaza
12. dec 2006

ahoj zux, budem ti drzat palce aby to vyslo aspon tebe. 🙂 ja som uz mrchu dostla 😢 a tak som dufala, ze sa to tento mesiac podari. no co uz. neboj sa ty urcite najdes //.

zux
12. dec 2006

kaza a ako dlho sa snazite??? Neboj ale ani MS este nic neznamena...Uvidis ak bude ina ako vzdy tak este urob testik a uvidis mozno 🙂 Budem mysliet. Ja sa uz aj bojim tesit aby som sa nesklamala. Sice sa snazime len 2 mesiac ale je to na nervy to cakanie a neustale sa sledovat ci su to priznaky pred MS alebo tehu. Hlavne nebud smutna 🙂

kaza
12. dec 2006

zux my sa snazime od oktobra, viem že to neni tak dlho ale aj by som ho strasne chcela. hovor mi nieco o sledovani priznakov. podla nich by som uz musela byt tehotna. ty sa neboj urcite si tehu. 😉

zux
12. dec 2006

To som si myslela aj pred mesiacom ze som a nic. Mrcha dosla. My sme tiez zacali tak okolo oktobra. Ja som v zahranici tak som sa nevedela dokopat k snazilkovaniu. Lebo som nevedela ci tu alebo doma ale uz mi je to jedno. Uz chytam aj depky len neviem ci je to PMS syndrom alebo ta precitlivelost pri tehu. Hlavne ty nebud smutna potom budeme smutit spolu cez vikend dobre???

rstanka
12. dec 2006

Caute kocky.Zux: Krize ma nebolia, ale dnes ma zacali taaaak hrozitansky boliet prsia... Bolievaju ma aj pred MS, ale nie tak intenzivne a skor ma bolia bradavky, dnes ma bolia cele.
Sandrika:dakujem za pochvalu.aj mne dnes to pichanie trosku ustalo. budem ti drzat palceky, aby mrcha prisla najskor az o 9 mesiacov 🙂
leila: dufam, ze to nebude to prechladnutie. gratulujem ti k tehulkovaniu.
Keby to vyslo aj nam, bola by som rada, lebo uz sa snazime nieco vyse pol roka.

sandrika
14. dec 2006

rstanka ďakujem, ale dnešný test bol negatívny no mňa tak naplo kyselinou z chleba s maslom , že to idem riešiť vyvolávačkou ak má prísť príde a keď nedorazí mám istotu a budfem tá najšťastnejšia bytôstka pod slnkom

rstanka
14. dec 2006

Sandrika:no ako som tu citala, negativny test nemusi este znamenat "netehotnost".tak neklesaj na duchu 😉

sandrika
19. dec 2006

Babenky stretla sa niektorá s tým, že bola tehu aj, keď jej test aj na 10 deň po vymeškaní neukázal ani náznak //?

maca77
19. dec 2006

sandrika, mne neukázal 14-ty deň po vynechaní mrchy, keď som bola prvýkrát tehu. Takže všetko je možné

sandrika
19. dec 2006

no ale práve som začala krvácať aj ked veľmi slabulinko takže je to asi pasé

franziska
28. dec 2006

Ahojte snazilky a tehulky, mam otazocku, poslednu MS som mala 7.12.06 plodne dni ca 15-21.12 od 19.12. ma zacali palit bradavky a odvtedy sa mi dost zvacsili prsia, nemozem ist uz asi tyzden poriadne na WC /mam zacpu/ a robila som si rapiclear ale ta druha ciarocka bola iba uplne slabulilinka, na druhy den som si robila este dva testy ale tie su az od 25 MIU a vysli negativne takze neviem.myslite si ze by som mohla by v tom? ako hrozne moc by som si to priala, ale neviem ci sa uz mozem popredu tesit, alebo nie. Dakujem za odpoved a prajem vsetko dobre do Noveho roku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre