Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

cucoriedka
15. mar 2006

objednana som az na 10:00, to asi umriem od hladu 😝 .... ale OK, skusim vydrzat, chcem to vediet co najskor! 😉

katrin
15. mar 2006

cucoriedka: skús si teda zavolať do ambulancie, čo ti povedia oni... ja väčšinou chodievam na odbery na 07,00 ráno 😒 ale hcg by ti mali zistiť aj keď si najedená... 🙂

mucilienka
15. mar 2006

cucoriedka,
netreba ist nalacno - iba ak by ti zistovali glukozu a podobne veci, ale na hcg mozes byt napapana.. ver mi.. 😉

cucoriedka
15. mar 2006

ok, super. vdaka dievcata!
ja idem totiz iba na "beznu" prehliadku, ale zhodou okolnosti mi predvcerom vysiel pozitivny teh. test, takze rada by som to potvrdila 🙂 drzte palce!

sarianah
15. mar 2006

..ahojte..
..ja len na rychlo, lebo musim bezat..moja sestra ma uz dve deticky, ma 26 rokov, ked bola prvy krat tehotna, spravila si 3x tehotensky test, vsetky pozitivne, ale mala divny pocit, mala pocit ze je tehotna, tak isla doktorke na prehliadku, ta jej spravila test, aj ju vysetrila a povedala jej ze neni tehotna, segra sa s nou pohadala ze je a odisla, za dva mesiace prisla, ze tehotna naozaj je a doktorka jej povedala ze mala pravdu..to sa jej stalo pri prvom babetku aj pri druhom, takze ani test ani lekar nemusia byt vzdy spolahlivy..ale moja segra je asi taky vynimocny pripad co sa casto nestava...majte sa pekne

sarianah
16. mar 2006

...som sa preklepla na zaciatku, uz som sa ponahlala 🙂 ...tie tri testy boli negativne samozrejme...

maryx
24. mar 2006

prosim vas poradte,
ak pouzijem tehotensky test urceny na pouzitie v prvy den menstruacie, skor ako by mi mala zacat, je jeho vysledok spolahlivy???
Kupila som si totizto test a zial az doma zistila ze pouzitie je az po meskani menstruacie...no a nakolko som to nevydrzala tak som si ho spravila. No a teraz neviem, ci je vysledok hodoverny alebo nie 😒 sice radsej by som bola keby nie, lebo vysiel negativny ☹

mercy
24. mar 2006

Maryx, aj som mala na 26deň cyklu test negatívny, hoci som silno cítila, že som tehotná. Ďalší som si robila 31 deň cyklu a už bol pozitívny

mucilienka
24. mar 2006

maryx, ciastocne hodnoverny sa stava az po meskani MS, kedy by si mala byt teoreticky cca 10 dni tehu a hladina HCG uz je meratelna aj domacim testom.. ale najvacsiu istotu ti da lekar, pri testoch z krvi..

maryx
24. mar 2006

diky baby tak to ste ma zatial upokojili, ze predsa len je tam sanca ze bude pozitivny 😅 no menstruaciu byy som mala dostat buducu stredu, tak si pockam asi do piatku a uvidim diky moc, lebo nevedela som ci verit vysledku alebo nie

mucilienka
24. mar 2006

maryx, hlavne sa nestresuj, a bud v klude - ak to ma prist, tak to urcite pride 😉

maryx
24. mar 2006

mucilienka, ja viem a zatial stresovat nestresujem 😎 ale ako sa poznam asi zacnem buducu stredu 😀 ale inak podla prispevkov co boli na inej stranke by som teoreticky mala byt, lebo sme mali styk pocas ovulacie teda na 11 den, ale cert nikdy nespi a ... 😲

mucilienka
24. mar 2006

maryx, my sme mali tych pokusov presne v den ovulacie niekolko... a az teraz sa to podarilo.. ale zelam ti naozaj, aby sa vam to, ak naozaj po tom tuzite , podarilo 😉

maryx
24. mar 2006

muculienka, dakujem. velmi po baby tuzime ale az teraz sme sa do toho pustili 😉 toto bol zatial nas pokus cislo 1 na ostro 🙂 takze uvidime, ci sa to podarilo hned na prvy sup

mucilienka
24. mar 2006

drzim palce 😉

kacatko
24. mar 2006

Ahojte kocky,
viacere pisete, ze ste citili, ze ste tehotne. Mozete mi trosku priblizit tie pocity?
Dakujem 🙂

mucilienka
24. mar 2006

kacatko, ja som to nevedela - myslela som si , ze mam zapal slepeho creva, alebo kamen v mocovom mechure... 😀

kacatko
24. mar 2006

mucilienka
znamena to, ze ta bolelo brucho ? 😒

mucilienka
24. mar 2006

kacatko, bolelo, ale tak trochu inak ako pri MS.. skor to bolo pichanie.. nie stale, iba sem-tam

kacatko
24. mar 2006

Mucilienka uz iba jedna otazocka a uz nebudem otravovat 🙂 . Neviem ci aj ty pred MS mavas urcite pocity(ze ta bolia prsia a trochu aj brucho)- mala si tieto pocity aj pred tou MS ktoru si vlastne uz nedostala kvoli babetku
Dufam ze si aspon trosku pochopila 😉

mucilienka
24. mar 2006

kacatko, prsia ma boleli vzdy pred kazdou MS, ale teraz to bola bolest ovela vacsia a prsia sa mi aj o trosku zvacsili - uz v case kedy mala prist MS. brucho ma bolelo, ale ako pisem inak - nie tak, ze uz-uz dostanem MS,ale bolo to take pichanie... a hrozitaaaaaaaaansky sa mi zvacsilo brucho uz vtedy.. teraz ho mam uz mensie... 😅

kacatko
24. mar 2006

Mucilienka vďaka za odpoved 🙂

maryx
24. mar 2006

muculienka, mozes mi prosim priblizit to pichanie v bruchu? lebo mna totizto v poslednych dnoch picha tiez a neviem si to vysvetlit, uplne iny pocit ako pred MS a je to dost neprijemne 😒

mirka
26. mar 2006

maryx ahoj, radšej počkaj s tým testom aspoň týždeň, potom to už budeš mať 100%, ja som si robila test tiež asi týždeň po vynechaní a potom sú tam už krásne tmavé paličky 🙂 a nebudeš musieť tŕpnuť, či ju tam vidíš, alebo nie 😉 držím palce 🙂 a to pichanie v podbrušku, alebo ak cítiš na miestach, kde sú vaječníky, môže to byť zväčšujúca maternica

maryx
26. mar 2006

dakujem mirka

majusa
6. apr 2006

Ahojte baby, mám taký menší problémik. Robila som si tehotenský test (dokonca až 2) a obidva mi vyšli negatívne. Ale ja mám taký zvláštny pocit v brušku. Také pichanie a svrbenie. Dokonca ho mám aj dosť nafučané (ako malý balón). Som normálna, alebo mi skutočne šibe? Kedy môžem ísť ku gynekologičke, až po vymeškaní menštruácie? Dva mesiace máme do svadby a ja neviem, na čom som. Sú tieto moje príznaky aj príznakmi tehotenstva?

nelika666
6. apr 2006

a menstruaciu mas? kedy si si robila test? testy su spolahlive az po meskani menstruacie.. ja som si robila test 3dni po meskani menstruacie a vysiel negativne a 7dni po meskani uz bol pozitivny.. takze ja by som to nebrala az tak s urcitostou a vyckala..
drzim palce kazdopadne..

rybecka
10. apr 2006

Ahojte kocky,
cital som tu vase nazory a celkom ma to zaujima lebo som tiez snazilka o mamicku zatial len prvy mesiac a tiez mam pichanie v brusku a prsia ma bolia ako nikdy a teraz neviem ze ci to nieje len pred menstruaciou ktoru by som mala mat uz o 2 dni. Tak uvidim ako to dopadne. Dufam ze to bude to co ocakavam. 😉 len sa bojim ze ak velmi chcem tak ze sa to nestane ☹

megustas
10. apr 2006

for rybecka....to mas pravdu cim viac to chces, tym menej sa dari🙂pristupuj k milovaniu ,,uplne´´bez myslienok na to, ze prave teraz mozes otehotniet...u mna to bola tiez cisto psychika...no a ked som to najmenej cakala...stalo sa🙂cize vela stastia 😉

newyorkgirl
10. apr 2006

ja tu suhlasim s viacerymi kockami, tehulkami 🙂 mucilienka ma pravdu s tymi prsiami, ze vas zacnu viac pobolievat, ked ste tehotne a testy su tiez take, ze ako kedy, ako vravi nelika 666, aj ja som si spravila jeden a bol negativny a o 5 dni druhy a ten uz bol pozitivny, zalezi to od hladiny hormonov, takze len treba dlhsie vyckat, po vynechani menstruacie a potom by to malo byt spolahlive podla mna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre