Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

martinka211
28. jan 2007

Ja byvam na Klokocine...tesim sa, ze som tu nasla taku blizku osobku 🙂

bublinkajasminka
28. jan 2007

martinka - aj ja - však my máme svoje forum - kukni nitra, dokonca s ity sa stretávame a rady budeme ak sa pridáš...moooc sa teším, oni všetky sú už tehu alebo majú detičky ale ty si ako ja - práve robíme dieťatko a tešíme sa z toho...kedy tu bývaš?? ja aj cez deň v práci alebo večer domka....si aj vydatá?? my rok a pol

martinka211
28. jan 2007

Jej Bubli idem teda do Nr...a tam popiseme 🙂 tesim sa

kiss18
29. jan 2007

ahojte.som tu nova,a mam otazku.poslednu ms som mala 9.12 a odvtedy nic.bola som u lekara ktory mi pichol uz 2 vyvolavacku-agolutin a stale nic.robila som si 2 tt a jeden bol s druhou ciarkou slabou a ten potom uz bol negat.pichaju ma vajecniky...lekar mi povedal ze mam nizsie sliznicu-neviem co to znamena.neviem ci som tehotna.dakujem za rady velmi by sme chceli baby.

evelyin
29. jan 2007

No ja mám pocit že pri tehotnosti je práveže sliznica vysoká, nie nízka, tak neviem...

kiss18
29. jan 2007

no vies ono je to tak ze mi tam mame 2 lekarov,jeden mi povedal ze mam sliznicu napucanu asi pred 8 dnami a dnes mi ten druhy povedal ze mam nizsie sliznicu..

evelyin
29. jan 2007

A chceš byť tehotná?
Koľko ti to mešká? Mávaš pravidelný cyklus?
Pretože ak nie, tak by si kľudne mohla byť teho

evelyin
29. jan 2007

Pomýlila som sa, ak máš pravidelný cyklus a mešká ti to môžeš byť tehotna

kiss18
29. jan 2007

velmi chcem byt tehotna.mam az 38dnovy cyklus

evelyin
29. jan 2007

No a koľký deň si teraz?
Je ale divné že ti pichol agolutin a MS nikde.
Urob ešte test a uvidíš, mohlo by to vyjsť

kiss18
29. jan 2007

terz to je 50 den od 1 dna minulej ms.prave to mi je divne ze mi prvu pichol pred 8 dnami dnes druhu.a test mi dnes vysiel negativny rapidclear

haninkal
29. jan 2007

Ahoj Kiss,
to je des, no nechala bych se poradne prohlidnout jednim doktorem. Pac to je na palici..kdyz nevis co se deje.
Me meska asi 14 dni, na nekolika testech byla slabounka 2. carka, ale na nekterych nic...takze ja pujdu taky k doktorovi.. 😒

evelyin
29. jan 2007

Kiss, rapiclear je taký test, že pozitivitu mi ukázal asi 3 razy a ani v jednom prípade som nebola tehotná.
A keď mal ukázať // , v skutočnosti bola iba /
Takže tak, niekedy neznamená že drahší test je aj lepší.
Otázne je do koľkých dní po agolutine má prísť MS, pretože ako čítam názory sú v tomto dosť rozdielne.

kiss18
29. jan 2007

no mne povedal doktor ze do10 a ked nie tak az po tej druhej pichnutej

cucuska
21. feb 2007

chcela by som sa vás opýtať, či máte niekto skúsenosti s tehu testom z DM drogérie taký v ruźovej krabićke má jednu koncovkku modru a je to len taký pásik. má sa namočiť na 3 sekundy a potom čakať. že aký je a či ho niekto použil pred očakávanou MS. Inak ten test stojí mejakých 36 sk. ďakujem 🙂

cucuska
21. feb 2007

nikto mi neodpovie ☹

bihan
21. feb 2007

cucuska - nasla som jeden odkaz vo fore, ak je to test, ktory sa vola "modra sprava" a vraj je spolahlivý 😉

cucuska
21. feb 2007

nie ten to nie je. to je test pepino, či tak nejako. Modrú správu mám doma tiež kúpenú tá stojí 69 sk. La tento pepino som chcel avedieť. nič to

life
29. okt 2007

ahojte moze my niekto prosim vas poradit som tu na tejto stranke po prvy krat a chcem od vas radu od pohlavneho s tyku s manzelom my preslo 19 dni vcera som mala dostat menstruaciu a som ju nedostala spravila som si tehotensky test, vysiel negativ ,neviem ci mam este pockat,asi na 7 den od pohlavneho styky som citila v bruchu stipnutie asi na dvakrat moze mat to nieco s tym spolocne,kedy je tt spolahlivy na aky den vdaka vrela mam niekolko krat pocit na bruchu tlaku moze mm meskat ze som od zaciatku spanikarila ked my manzele povedal ze nieje si isty ci zo spermie nieco neostalo vnutry vtedy som mala po menstruacii 5-6 dni vrela vdaka zienicky za vasu pomoc dakujemmmmmmmmmmmmm lenka prosim odpiste my

ivana98
29. okt 2007

life, to stipnutie nemusi nic znamenat. ake dlhe mavas cykly a byvaju pravidelne?

kvetinka98
16. nov 2007

Ahojte ahojte chcela by som sa opýtať a zároveň by som chcela aby ste mi poradili. Snažím sa otehotnieť už také 3 mesiace a zatiaľ sa to "nedarí".
Iba teraz mi bolo trošku špatne a spravkala som si testík to bolo v nedeľu a vyšli mi 2 paličky ale nebolo to hneď po niekoľkých minútach ale po 10 min.2 bola taká slabšia.
či sa to ráta:?:::::??????

A potom som počkala pár dní a spravkala som si znovu a zase mi vyšli nie dve ale 1 taká silná a druhá taká polovičatá slabá a taktiež nie hneď.
V čom to môže byť a čo to znamená ja tomu už vôbec nerozumiem.
V pondelok pôjdem ku doktorovi a nyk sa k tomu vyjadrí.

Ďakujem za každú odpoveď

poleva
17. nov 2007

no podľa mna, ked tam má čiarku,,,tak asi áno 😀

danuska24
17. nov 2007

kvetinka uvidis co ti povie dr.
na jednej strane je to dost dlhy cas co sa urobila ciarka, ale na druhej strane aj slaba ciarka je ciarka. tak uvidis. kazdopadne daj vediet ako si dopadla. drzim prsteky 😉

monnny
30. nov 2007

Holky nemáte někdo zkušenost s těhotenstkým testem HCG? Dá se na něj spolehnout? Nebo s ním máte špatné zkušenosti? Díky moc. 🙂

majka051
5. dec 2007

Ahojte nwm sa vysomarit s testu modra sprava.....potrebovala bz som pomoct ma sa mi objavit taka hrubsia ciaraa a okolo nej tie dve male alebo cisto len tie dve ciary???

majka051
5. dec 2007

Prosim vas pekne nevie mi niekto poradit...robila som si test Modra sprava ..a nwm teraz ma byt v strede taka hruba ciara a okolo nej tie dve alebo nema tam byt ziadna ciara?????

aska
20. dec 2007

ahojte kočky, potrebujem radu a neviem s kím sa mám poradiť. 😔 Zvyčajne mávam 28-29DC v piatok som mala dostať mrchu ale akosi stále nechodí, v sobotu som si robila test-29DC ale bol negatívny ☹ strašne ma bolí chrbát a aj bruško, včera som si robila ďalší test a bola tam 1/ tá druhá/ bola priesvitná ale bola vidieť s každého uhlu proste bola tam, dnes ráno som si robila ďaľší test a bol negatívny ☹ a mrcha nikde. viete mi prosím poradiť???máte niekto skúsenosti s priesvitnou čiarkou??? čo mám spraviť mrch stále nie je.Ďaaaaakujem

adulik16
20. dec 2007

Ahojte baby, prosim Vas, skuste mi poradit. Tento cyklus som bez stimulacie, pred mesiacom som bola na IUI 2x - neuspesne.Dnes je to siedmy den, co mi meska MS. Robila som si rano test a vysiel negativne. Ine priznaky tehotenstva nemam, iba biely vytok, takze tomu ani nedavam nejaku velku sancu. Je mozne, ze tie hormony, ktore som brala pri stimulacii (clostil a pregnyl) mi mohli zblbnut cyklus?

vejinka
20. dec 2007

aska ..ja som si robila testov uz kopec..a tusim som mala aj taku priesvitnu ciarku..a u mna to neznamenalo nic..o dvoch tyzdnoch som dostala takze by som sa moc netesila a este pockala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre