Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

vejinka
20. dec 2007

majka v tom teste mas jasne instrukcie kolko ciar ma byt ked si v tom..a kolko ked nie..poriadne si to precitaj

csilla76
22. dec 2007

ahoj.som tu nova pozdravujem vas 🙂 🙂 🙂

luko
22. dec 2007

aska, zavisi aj to,kedy sa ta ciarka objavila, lebo ak po limite, tak nema ziadnu vypovednu hodnotu ☹
ale vela kociek malo druhu ciarku slabiu a o par dni uz bola hrubisa a boli // 🙂 otazka je ci tu slabsiu vidi aj niekto iny okrem teba, lebo niekedy skratka tak velmi chceme, aby tam bola....prajem ti, aby si si nasla naozajstne // 🙂

luko
22. dec 2007

aska a pokial nie je mrcha, tak stale je nadej 😉

sandrika
23. dec 2007

aska na test bolo príliš skoro, mne tiež ukázal až na 12 deň meškania dobtady buď neukázal vôbec nič, alebo na 8 Deň meškania strašne slabo ako to spomínačš ty. Kľudne môžeš byť tehu. Hlavne sa nepozoruj, lebo na príznaky je ešťe skoro. Vydrž aspoň tých 7 dní a testny znova. Odporúčam Mamatest veľa šťastia 🙂

juzinka
25. dec 2007

🙂 Ahojte no mne Mama test ukázal slabú čiarku na 10 DPO potom som ho zopakovala aj nasledujúci čiže 11 DPO a dnes je 13 DPO a čiarka už pekne silnie. 😀 Takže pomerne skoro.

luko
25. dec 2007

juzi je to indi vindi, ja mam tehulku znamu, vlastne dve, z ineho fora a jednej ukazal az na 14 den, rpedtym ani tuk a druhej myslim na 12 den. ale hlavne, ze ukazal 😀

vejinka
25. dec 2007

ja uz pomaly stracam nadej..vcera ma hrozne moc boleli vajecniky..az tak ze som sa v noci otocit nemohla..a az potom ked som si chytila kde ma bolelo pomaly to prestavalo..hrozne ☹

luko
25. dec 2007

vejinka, ved tie bolesti nemusia byt lem mrchovske....

vejinka
25. dec 2007

ale co ak ano?

vilkakatka
25. dec 2007

Vejinka, trosku vam tu skocim ... mna po otehotneni v tych prvych dnoch velmi bolel pravy vajecnik ... tak ma v nom pichalo ... takze to moze len znamenat, ze sa pekne uhniezdujete 😉
Drzim vam vsetkym palceky, babulky 😵

vejinka
25. dec 2007

vilka...ja uz tomu neverim a vcera som pila aperitiv..sice trosicka na dne poharika ale mala som..

vilkakatka
25. dec 2007

Vejinka, ja viem, ze to hovori kazdy, ale hlavu hore ... a ak by to aj nevyslo teraz, tak treba ist dalej(aj ked nepoznam tvoj pribeh). Od nas odisiel nas prvy anjelik v 11tt a vidis ... uz sme skoro v cieli s nasim dalsim Babuliatkom.
A to nevadi, ze si si dala pripitok, ved do 6tt ma dietatko svoj vlastny obeh 😎

vejinka
25. dec 2007

ejha ty teda davas injekcie ktore potrebuje 😀

vejinka
25. dec 2007

potrebujem...ale diky si zlata nebudem to riesit a mozno to vyjde.. 😀

vejinka
25. dec 2007

vilka...tesim sa s tebou vzdy ked nejaka tehulka..mi dava rady tak..ma to vzpruzi.. 😉

vilkakatka
25. dec 2007

😉

etka
26. dec 2007

Ahojte dievcata, vejinka, ja som na to podobne, tiez my testik ukazal + na 13DPO a potom aj na 14ty a vcera ma pobolievalo podbrusko, spinila som a spinim stale ☹ , hm...takze som z toho smutna a dufam, ze to bude ok.
Treba verit a byt pozitivny! 😉

vejinka
26. dec 2007

etka...no co ti poradit..hmm hlavne si nepripustat ze by sa nieco zle mohlo stat jj verit treba ja som este nedostala ale tiez cakam kazdym dnom ze sa mrcha dostavy ☹

adulik16
27. dec 2007

Ahojte,aj ja sa pridam. Mne MS meska dnes uz 46 den. Na 32 den cyklu som mala dostat MS, neprisla. Na siedmy den som si robila test a vysiel negativny, bola som u doktora a ten mi pichol vyvolavacku. Dnes je siedmy den od injekcie a zatial mrcha neprisla. Aj sa bojim si spravit test, aby som nebola sklamana. Podbrusko ma pobolieva stale.

juzinka
27. dec 2007

Adulik ahoj no ja by som na tvojom mieste určite spravila testík aspoň budeš vedieť na čom si. 😉

vejinka
27. dec 2007

adulik..byt na tvojom mieste ...vystrelim jak kareta do lekarne a este po ceste si spravim test...teda pokial by moc nezmrzol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juzinka
27. dec 2007

Adulik daj nám potom vedieť ako si dopadla. 🙂

tribitka
27. dec 2007

adulik mala by si si urobiť test čo najskôr.....pretože ak nie si tehotná, tak môžeš mať iné vážne gyn.problémy, ak ti tak dlho mešká...... nemala by si to odkladať....

adulik16
27. dec 2007

Ja viem, ze ak by som nebola nahodou tehotna, mozem mat ine vazne problemy.Ked mi gyn. pichal injekciu, aj ma prezeral a povedal, ze je vsetko v poriadku. Mala som iba vysoku sliznicu, co znamena, ze bud som tehotna, len to este nebolo vidiet alebo dostanem MS. Doktor mi povedal, ze po vyvolavacke by som ak nie som tehotna mala dostat MS do siedmych - desiatich dni. Tretieho idem k nemu na kontrolu.
Zajtra si kupim test a dam Vam urcite vediet. Drzte palce🙂

juzinka
27. dec 2007

🙂 No ja budem držať palce, ale ja si myslím, že mrcha by tu už bola, takže ..... 😀 no necháme sa prekvapiť. 😵

adulik16
27. dec 2007

dakujem juzinka, dam vediet🙂

fcielkafcielka
27. dec 2007

adulik - to vyzera nadejne...moc moc budem drzat palce, mozno sa naozaj zadarilo! Daj urcite vediet ako si dopadla, aj ked vyzera to velmi nadejne! 😉

adulik16
27. dec 2007

fcielka dakujem🙂som rada, ze aj v tejto teme mi drzis palce🙂zajtra si kupim test.

kika777
27. dec 2007

Ahojte!
Oddnes som tu nová. S manželom sme sa rozhodli dať si pod stromček bábätko....takže som zvedavá, či nám to vyjde, ale nie....Po koľkých dnoch by som mohla podľa testu zistiť, či áno, alebo nie?! Ešte je asi skoro...ale sme nedočkaví.....viete o nejakej spoľahlivej značke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre