Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

vejinka
7. jan 2008

nooo...takze mam to potvrdene 😅

juzinka
7. jan 2008

Veji a teraz ti robil vonkajší, alebo vnútorný UZV ?

vejinka
7. jan 2008

vnutorny..vonkajsi sa vraj takto skoro nerobi 😒

materinaduska
7. jan 2008

ahojte kedy test nieco ukaze?viem ze najspolahlivejsi je az po neskani MS ale ja som nedockava.je moznost aby ukazal nieco aj po par dnox tyzdnox?mate skusenosti s tymi testami co maju v TESCU?vdaka za odpoved

vejinka
7. jan 2008

netusim ake maju v tescu..ja berem z lekarne..vlastne uz neberem 😉 je moznost aj pred vynechanim ale istota je gulomed az po vynechani..ja som si robila ..pred a nic neukazalo bdues zbytocne sklamana 😖

juditkaa
7. jan 2008

ahojte pisem ako som slubila,,neuverite ale vcera som zacala krvacat zlakla som sa ze co to znamena,,no dnes som bola na krvi aj ultrazvuku a vsetko negativne,,nechapem tym 3 pozitivnym testom ak ked vcera ked som zacala s krvacanim som si urobla test a bol negativny zvlastne ,,,,,,,,,,doktorka hovrila ze mozno to bolo ranne stadium a vyslo to skrvou von,,,no som ztoho sklamana,,,,aj ked sme to neplanovali ,,,,vejinkaa,,gratulujemm

moni114
8. jan 2008

ahoj!
Túto stránku som objavila iba včera no nemala som čas sa prihlásiť... ale musím povedať, že som veľmi rada, že takéto niečo existuje. Ja som vlastne tiež taká snažilka 🙂 len zatial ešte nič... no len mám taký problém... v máji som vysadila tabletky... už som mala dva krát také podozrenie, že možno už som v tom ale nič... vždy som nakúpila testy a potom som zašla k doktorke ale nič....
teraz som mala naposledy menštruáciu v novembri a od vtedy nič!!! teraz ako vôbec neviem čo sa deje... robila som si aj test, ktorý bol negatívny... chystám sa k doktorke len už mi to je normálne také blbé tam ísť.. viete... ale istota je istota že? nebol by v tom ani tak problém len moja doktorka, ktorá je naozaj milá má také otrasné sestričky tak nepríjemné.. no necítim sa tam dobre.. tie pohľady a všetko.. musím ju asi zmeniť.
len ja si to stále neviem vysvetliť... v lete mi tiež meškali tri týždne a potom sa dostavili ako keby nič.. no len teraz je to už dlhšie tak neviem. mám si kúpiť ešte neaký test? čo myslíte? ďakujem

moni114
8. jan 2008

ahoj Juditka čítala som si ten tvoj príbeh no a je mi to ľúto naozaj.. ale raz sa to podarí uvidíš!
Vejinka tebe gratulujem

moncika15
8. jan 2008

ahojte 🙂 mam otazku ako si mam spravit test ked mam nocnu? lebo vazne sa mi nexce celu noc drzat a az rano pustit aby som mala ranny moc 😅 😀 ci to staci len po niekolkyx hodinax spanku ci ako to je?

vejinka
8. jan 2008

juditka..to mi je luto moja..mohlo ist o zamlcany potrat v skorom stadiu ☹

vejinka
8. jan 2008

a dakujem bebenky..za gratulacie..aj ked si myslim ze je to este priliz skoro.. 😅

juzinka
8. jan 2008

moncika, to stačí po niekoľkých hodinách spánku, tam ide o to, že keď spíš, tak nepiješ, tým pádom ho neriediš a ke´d vstaneš, tak v skorom štádiu tehotenstva je práve vtedy najvyššia hladina HCG. Neskôr, keď už pár dní mrcha mešká je to jedno, kedy test spravíš, tak ti držím palčeky. 😉 , aby boli //

albertova
8. jan 2008

Ahojky babenky, ja tiež uvažujem o testíku, ale bojím sa znova sklamania...... Mám 22DC, bolia ma prsia a dosť, ale neviem, to môže nasvečocať aj mrchu, že?!

juditkaa
8. jan 2008

ahojte vejinka,,moni114,,,,dakujem ,mozno som nato este nebola pripravena a preto sa to stalo,,,ale asi to bol ten zamlcany potrat aj doktorka mi to hovorila a ja som to proste citila ked som zacala krvacat ze uz to vomne nieje presne tak akosom citila ze nieco sa vomne deje ,aj prsia ma uplne prestali boliet uplne iny pocit,,,ale bolo to pekne,,,tesim sa kedy to pride zas a dufam ze to vydrzi az do konca zatial sa majte pekne

vejinka
9. jan 2008

albert...veru moja..to je priznak aj mrchy nielen tehotentva 😒 vydrz este aspom tyzden potom si urob test ak ti nepride dovtedy mrcha

vejinka
9. jan 2008

judit...drzim ti palce neboj raz to vyjde 😉

zuul
9. jan 2008

dievčatá viete mi poradiť ktorý test je citlivejší? ten čo má citlivosť 10mIU/ml alebo ten čo má 20mIU/ml?
ďakujem pekne 😀

zuzana_t
9. jan 2008

ahojte, myslite, ze po 8 dnoch meskania by uz ukazal test? lebo priznaky su,ale test bol negativny ☹ ☹ ☹ ☹

albertova
9. jan 2008

zuzana je to individuálne....ja som raz mala test pozitívny a tehu som nebola.... ☹ tak Ty nezúfaj, možno to vyšlo 😀 .....držím palčeky.....

zuzana_t
9. jan 2008

dakujem albertova, podla mna sa neda verit tym testom... aj ked som robila mamatest a ten je vraj dost spolahlivy... zajdem lekarke buduci tyzden, nech sa uz netrapim ☹

albertova
9. jan 2008

to urobíš najlepšie 😉 doktor Ti povie určite viac 😉 a ako sa cítiš????

zuzana_t
9. jan 2008

no, asi tak, ze mi nechuti jest, vsetko mi smrdi, a bolia ma prsia, chrbat...ale mozno sa len vela sledujem, neviem....

albertova
9. jan 2008

ťažko povedať, možno to môže byť tehu....i keď je pravdou, že keď to tak veľmi chceme veľmi sa pozorujeme, ja to poznám tiež!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lenže je ťažké nesledovať sa, že???? 😒 Ale kľudne to môžu byť príznaky 😀 držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

albertova
9. jan 2008

idem sa snažilkovať 😀 😀 😀 😀 dobrú pá

marcaradko
2. feb 2008

vejinka a evitkamalicka gratulujem 😵

vivien22
3. feb 2008

ahojte babeny, potrebovala by som poradiť. beriem HAK ale teraz som brala aj antibiotiká lebo som bola chorá. s manželíkom sme sa trošku láskali pred 9 dňami v sobotu. to som zobrala poslednú tabletku s HAK ale aj antibiotiká. Mrcha mi mala prísť vo štvrtok ale neprišla a prišla iba včera t.j. sobota ale len taká slabšia ako zvyčajne. Ešte sa mi nestalo, že by mi meškala. Môže mať na to vplyv antibiotiká alebo to môže byť aj tehu?? teraz neviem či v pondelok môžem zobrať zase HAK aby to pri prípadnom tehu neuškodilo. poraďte mi. ďakujem

ivana98
3. feb 2008

vivien, skus si zajtra rano spravit testik a ak vyjde iba jedna /, tak mozes pokracovat v brani hak 🙂 jednoduche a ucinne 🙂

vivien22
3. feb 2008

ivanka, vďaka už som nad tým rozmýšľala, že to tak spravím, budem mať istotu. 🙂

evelyin
3. feb 2008

Vivi, nechcem ťa strašiť, moja švagriná tak zostala tehotná, lebo bola chorá a užívala spolu s antikonc. aj ATB.
Dnes má kvôli tomu krásne dvojročné dievčatko. Pochybujem ale, že ti test ukáže niečo po 9 dňoch od túlenia.
Počkaj tak 5 dní. 🙂

vivien22
4. feb 2008

evelyin a nevieš náhodou aké mala príznaky. ako pri normálnom tehu? a prišla jej aj mrcha? ja som z toho celá domýlená. neviem či zobrať ďalšiu HAK alebo počkať ako sa to ukáže za pár dní. ako tehu sa však necítim, nemám žiadne príznaky. Iba ma bolí v podbrušku a je mi ťažko od žalúdka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre