• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
Caute, dievčatá, mám len jednu otázocku, teda ak vás to nebude otravovať, po kolkých dnoch sa dá zistiť či je moja sestra v tom?
19. apr 2006 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim, ze gynekolog ti to vie presne povedat tak po troch tyzdnoch... aspon mne to tak lekarka prezentovala
19. apr 2006 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
david: existuju tehotenske testy, ktore sa daju interpretovat uz 5 dni po nechranenom styku, ale na tie sa neda velmi spolahnut... Gynekolog zisti z krvi nadejnej tehulky zvyseny tehotensky hormon Hcg uz v prvy den vynechania ms. Na ultrazvuku je to vidno cca v 7-mom tehotenskom týždni :wink:
19. apr 2006 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Tak teraz v tom mam trosku chaos.Pred tyzdnom som bola u gynekologa na vysetreni.Doktor ultrazvukom zistil,ze mam zvysenu sliznicu,a ze to je vtedy,ked je zena tehotna,ale to ultrazvuk nepotvrdil.Tak mi nasledne robil tehotensky test,aby vylucil aj mimomaternicove tehotenstvo.Nastastie o nic take nejde.Povedal,ze ziadny iny problem by v tom byt nemal,len treba upravit to mnozstvo sliznice,tak nasledovali dalsie vysetrenia.
Co by ma zaujimalo,je,ci maju lekari nejaky presnejsi teh.test ako su tie,co sa bezne predavaju.Lebo tu spominate rozne terminy,kedy sa da tehotenstvo potvrdit,ale mna sa doktor nespytal ani na posledny nechraneny styk a ani nic podobne.Takze ak spominate,ze doktor vie urcit tehotenstvo po cca 7 tyzdni,tak potom mozem byt kludne tehotna aj ked mi robil test? Ved on by predsa mal vediet,co robi,nie?

Budem rada,ak mi odpisete.Mozete aj do ip,lebo sem az tak casto chodit nemozem a nahodou by som nejaku odpoved prehliadla.

Velmi pekne vam dakujem.
19. apr 2006 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak neviete ako to vlastne je?
20. apr 2006 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj damia ja som si robila tehotensky test a bol pozitivny zasla som k lekarke a ta ma poslala na ultrazvuk a ten ukazal ze som tehotna...4/6 tyzden....dal mi domov aj fotku...takze neviem co je pravdy na tom ze je to vidiet az v 7.tyzdni
20. apr 2006 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
megi ty si bola na nejakom zazracnom ultrazvuku asi :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2006 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne gynekológ potvrdil tehotenstvo UZV už v 5tt a nebola som na žiadnom zázračnom UZV :slight_smile:
20. apr 2006 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neli ani ja som nemala zazracny:slight_smile:celkom normalny:slight_smile:a dokonca prijemne to bolo:slight_smile:
20. apr 2006 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: viem o com hovoris (pises) :grinning:
20. apr 2006 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: neboj aj ty si to užijes
20. apr 2006 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
uz sa tesim..
20. apr 2006 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedy mas ist zas neli?
20. apr 2006 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netusim.. najblizsie idem na gyndu v maji.. na odbery.. v 15tyzdni sa posielaju na genetiku
a sono.. neviem kedy pojdem najblizsie ale po predoslej zlej skusenosi radsej pojdem na sono niekam inam
20. apr 2006 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne lekar povedal, ze tehotenstvi je vidiet na UZV po 3 tyzdnoch, inak keby to nevidel, bol by asi slepy :grinning:
20. apr 2006 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm normalne sa cudujem neli som myslela ze budeme porovnavat tie nase male fazulky....neviem preco mal taky pristup aky mal....
20. apr 2006 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to neviem ani ja ale mam toho dost.. snazila som sa to pochopit zo vsetkych stran ved pre boha aj ja som zdravotnicka aj ja som uz pracovala pod tlakom aj vsetko ale toto si nijak neviem vysvetlit..
20. apr 2006 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala uzasny pristup...aj sestra bola mila a o lekarovi ani nevravim...pekne ma upokojil ze vsetko je v poriadku krasne mi poukazoval ze co je kde a co je vlastne moje babo:slight_smile:nemam slov...prekvapena som z neho
20. apr 2006 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to si mala stastie..
20. apr 2006 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este som zabudla napisat ze aj on tam mal kopec zien cize bol v zhone...
20. apr 2006 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem asi k tvojmu nabuduce na sono..
20. apr 2006 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile:v pohode....taky mily pan:slight_smile:ktory vie co a ako:slight_smile: :wink:
20. apr 2006 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sme dohodnute.. stretneme sa v cakarni
20. apr 2006 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo...:slight_smile:ale neviem kdy ma posle za nim opät na gyndu idem 3.5. hm nemyslis ze by mi uz mala brat nejaku krv?hm ale nespominala ze nemam jest predtym alebo co....inak mi vystavi uz tehotensku knizku ty mas?
20. apr 2006 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam uz knizku a krv by sa mala brat v 10. tyzdni ale iba na krvne skupiny, pohlavne choroby a tak a to nemusis byt nalacno..
nalacno az v 15. na genetiku..
20. apr 2006 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do slaka tak to musi ist niekto so mnou:slight_smile:potom
20. apr 2006 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty uz si v 10tt?
20. apr 2006 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v 4/6 som bola pred 2 tyzdnami?
hm no ja uz ani neviem ale tak nemala by som byt este vsak?:slight_smile:ved to sa budem vydavat potom v ktorom mesiaci pre pana krala:slight_smile:
20. apr 2006 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelika, neviem o akej genetike hovoris - asi o odberoch na AFP/tripple testy. Pri tom vsak urcite nalacno nemusis byt. Nalacno treba ist na tie prve odbery, lebo sa robi aj krvny obraz a potom na glukozovy test a opatovny krvny obraz (lae to je az po 24 tt). Takze, ja si naopak myslim, ze megustas by mala ist na prve odbery nalacno - vsak si tam zavolaj a spytaj sa.
20. apr 2006 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby koncim pokec o tehotenskych vysetreniach lebo toto je tema tehotenske testy...cize je hlupost o tom tu kecat ako mi bolo oznamene...ale potom ta dotycna co sa mi ozvala mi mohla preskumat aj ine temy ci sa drzia zakladajucej teme....ja len tolko
20. apr 2006 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš