Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

marcy28
29. sep 2008

Ahoj Lenuska, nie nemam potvrdene, pockam este par dni a uvidim, ale radsej ani nedufam, potolkych sklamaniach by to bolo prilis krasne 😒
Dakujem za odpoved.

lenusska
29. sep 2008

Marcy28 - a uz si sa netestovala potom?.skus este raz..drzim palce 😵

vladka.t
30. sep 2008

baby stalo sa niektorej z vas ze ste testovali a testovali a nikdy nic neukazalo ani tienik? a boli ste tehu aj napriek tomu? 😵

lenusska
30. sep 2008

vladka.t - Ahoj mne osobne nie ale jak som pisala hore tak mojej kamoske ano..testovala a testovala a nic.potom skusila posledný krat a uz tam boli dve // tak isla k lekarke a povedala jej ze uz konci 4 týzden.cize testy nic ale tehu bola.

alicao
2. okt 2008

vladka.t- som tu prvy den. Mozno z toho isteho dovodu ako ty. Tiez mi meskaju uz 7 dni, aj ked obycajne chodia na den prestne. Testy negativne( uz 4), tak cakaaaaaaame...v pondelok som sa ovjednala na krv, to bude najistejsie.

livi
2. okt 2008

určite je lepšie, ak test neukáže tehotenstvo a potom to potvrdí doktor, ako keď ukáže falošné // a človek si robí zbytočné nádeje..

alicao
3. okt 2008

Ahojte dievcata. Dnes po 8.dni meskania mi prisla MS☹. Normalna, aj s klasickymi bolestam, takze pravdepodobne to tento krat nevysloi. Aj tak sa pytam: poznate niekoho komu sa stalo nieco podobne a bola aj napriek tomu tehotna?

magua
8. okt 2008

Ahojte, chcen sa spytat, ktory test je citlivejsi, ten co ma citlivost 20 ml.U./ml alebo 10 ml.U./ml? Podla mna je to ten 10 ml.U./ml, len v jednej lekarni mi povedali tak a v druhej presne opacne. Tak ako to je??? Poradte. Dikes

katy2
8. okt 2008

citlivejsi je 10
ale ked chces mat istotu, najspolahlivejsi je mamatest a ten je teraz uz tiez s citlivostou mensou ako 20

remeli
12. okt 2008

a ribila ste si niektora test dva dni pre mrchou??

livi
12. okt 2008

remeli - najlepšie je vraj robiť si test v deň očakávanej mrchy, teraz by si mohla byť zbytočne sklamaná, pretože s veľkou pravdepodobnosťou ti ešte test nič neukáže 😉

cukruska1920
12. okt 2008

ja som robila na 11 DPO ...a uz boli //

jandulka7
27. okt 2008

Ahojte, som tu úplne nová, aj keď Vás čítam často. Neviem, či mi dokážete pomôcť a som Vám už vopred vďačná. Mám na Vás jednu otázočku. Od akej doby dokáže tehotenský test určiť tehu? Totižto cyklus mám 30-31 dňový, ovu prebehla okolo 14.10.2008. No dnes som si robila tehutest RAPICLEAR Classic a negatívny. Je možné, že by mi ešte nedokázal určiť tehotenstvo? ďakujem Vám všetkým za odpoveď 😉

sjuzan2
1. nov 2008

ahojte,chcela by som vediet vas nazor..mavala som pomerne pravidelenu menstruaciu, max. meskanie tak 2-4 dni....potom nam to troska uslo, meskalo mi to 14 dni, potom som to dostala na 2 dni...predtym som to mavala 7dni...robila som si test, vysiel negativny, ale citim sa tak zvlastne, mam vacsie brucho..a jemne pychanie...myslite,ze by som mohla byt tehu?

hawajcanka
15. dec 2008

ahojte babule este to tu funguje

remeli
24. jan 2009

chcela by som sa opýtať ked si spravim test ci prvu cirku uvidim hned alebo az po nejakej dobe, pretoze ta kontrolna sa ukaze hned a ta prva neveim ci keby som bola tehotna sa ukaze hned alebo az za nejaku minutku.
dakujem 🙂

dicinka1
24. jan 2009

ta co sa ma zobrazovat stale sa stale ukaze...a ta druha ciarka..testovacia..sa moze objavit po par minutach,niekedy sa objavi hned..podla toho...kolko mas v moci hcg

mata2121
26. jan 2009

Ahojte babule.
S manželom sa snažíme o bábätko asi dva mesiace intenzívne. Ja som pred tým brala antikoncepciu v októbri som ju vysadila, mesiac sme čakali a potom sme sa začali snažiť. Prvý krát mi meškala menštruácia týždeň a už som sa tešila, že som tehotná, ale nevyšiel mi ani test a menštruácia po týždni meškania prišla. No ale to bolo naposledy 11. decembra. Odvtedy sme sa zase snažili, menštruácia mi mešká už 20. ty deň. Asi po týždni meškania som si urobila tehotenský test a bol negatívny. Po ďalšom týždni druhý a tiež negatívny. Tak sa v stredu chystám k lekárovi, pretože "moje dni" stále meškajú.

majkuska
26. jan 2009

Ahojky.

Pridavam vam svoju skusenosť. 4 dni pred štedrym večerom mi ukazal test Rapid Clear tehotenstvo, o 2 dni na to, nam krvny test neukazal nič, ani HCG, ktoré by klesalo. Takže vďaka tomu testu som mala "super"vianoce.Kedže sa pokušame už 6 mesiacov o druhe babo.

lul
28. jan 2009

kocky, ktory test je najspolahlivejsi?

lauritka
28. jan 2009

mamatest 🙂

lul
28. jan 2009

lauritka dakujem 🙂 a kedy najskor mi ukaze //?

lauritka
28. jan 2009

10 az 11 dpo. podla toho kedy sa uhniezdilo 😉 mal by byt viditelny slaby ruzovy tienik, ale mal by vyjst do 5 minut. vtedy sa mozes tesit 😅

lul
28. jan 2009

iba z ranneho mocu alebo aj z "vecerneho"?

lauritka
28. jan 2009

v podstate by si mohla aj vecer, ale skor by som to takto v tych prvych dnoch urobila radsej rano, moc je viac koncentrovanejsia.

lul
28. jan 2009

ok, tak to spravim rano, ked je moc koncentrovanejsia 😀

lauritka
28. jan 2009

drzim palce lul. nech je "tam" 😉

lul
28. jan 2009

diky 🙂

laxity
28. jan 2009

lul....pevne nervy do rana, ja by som to asi nevydrzala 😀 , bola by som zvedavaaaaa 😀 , ale drzim palce....urcite to vyjde 😉

vel
29. jan 2009

🙂 ahojte chcem sa spýtať,bz mam cez den tak okolo 37.4 možem byť tehotna?dakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre