Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

petra2505
9. mar 2009

katkah8 mne sa v minulosti dva razy stalo, ze som mala // a menzes som dostala, ale vtedy ma neboleli prsia ako teraz lebo teraz ma doslova jeden prsnik pali a tak stipe, bradavky ma ale nebolia a podla toho co citam na nete baby boleli skor bradavky tak aj preto neverim, ze by som nasla // a uz ma nebavi pozerat na test s /.Mozno si to do rana rozmyslim a spravim test az v stredu.

petra2505
9. mar 2009

mona blahozelam, drz sa 😉

mona00
9. mar 2009

petra a ktore testy si si robila.dufam ze u mna to nebude to iste,ze mam // a dostanem

krevetka2
9. mar 2009

ahojte,
mona, ja som si tiez kupila rapi clear, neviem, aky je spolahlivy, ale robila som si ho, ked mi menzes meskal 6 dni a mala som // 🙂 Ked je jeden test pozitivny, treba si robit dalsi?

mona00
9. mar 2009

nie nemusis si robit asi dalsi.ja si urobim pre istotu rano este jeden.
krevetka a bla si tehotna?ponukala mi tri druhy od neho.No bol najnovsi a stal vyse 5 eur tak dufam,ze je aj pravdivy

petra2505
9. mar 2009

mona00 neboj mne nemeskal 5 dni vtedy, bud kludna urcite si tehu, aj ja sa chystam dnes kupit ten novy rapi.

krevetka2
9. mar 2009

mona: test som si robila vcera rano 😉
Ja som chcela taky test, kde su dva, ale uz nebol, tak som si kupila taky, co je len jeden v baleni a stal vyse 5 eur. Snad neklame 🙂

mona00
9. mar 2009

no ja som tiez chcela dva ale neboli.tak som kupila ten rapi a jeden mamatest.ten urobim ked tak zajtra rano hned.tak budeme dufat obidve.idem si pospinkat lebo som unavena

krevetka2
9. mar 2009

tak si fajne oddychni, buducej fazulke to prospeje 🙂

mona00
9. mar 2009

ok tak pa pa zatim

amadora
9. mar 2009

Mona gratulujem, som si istá že si tehu 🙂 🙂 🙂

Mne menzes ešte nemeškal keď som si robila test a keď mi vyšiel pozitívne, tak som hneď na druhý deň išla k doktorovi a bola som v treťom týždni tehotenstva 😉

amadora
9. mar 2009

A kočky, ja som sa vtedy cítila presne ako pred menzesom, napätie v prsiach, bolesti v krížoch, nafúknuté brucho. Preto som si bola istá že tehu nie som. A predsa... 😉

stanusa
9. mar 2009

ahojte babenky, mám takú netrpezlivú otázku: oplatí sa testovať 3 dni po predpokladanom zahniezdení a mám test via-med baby

petra2505
9. mar 2009

stanusa podla mna sa to neoplati, ale skus budes kludnejsia 😉

amadora
9. mar 2009

Podľa mňa tiež nie, mohlo sa to podariť ale test bude negatívny a zbytočne budeš sklamaná. Počkala by som 😉

stanusa
9. mar 2009

aj ja myslím, že neoplatí...asi počkám, ale že vraj z krvi je to spoľahlivé - už vidím lekára ako krúti očami, že čo vymýšľam 😝 tak budem musieť vydržať 😕

stanusa
9. mar 2009

diky baby, dali ste ma do kľudu 😀

amadora
9. mar 2009

jaj keď vás tu čítam aké je krásne to očakávanie... hneď túžim po druhom dieťatku 😅

flyangel
9. mar 2009

stanusa aj ja som mala ten test,ukazuje ze vraj pravdivo ale tak ja by som pockala este urcitu dobu 😉

stanusa
9. mar 2009

tak super, lebo nie je ani drahý a sú tam dokonca 2 (tento myslíš?)...asi testnem 12 D po ovulácii

flyangel
9. mar 2009

hej hej presne ten-su tam dve a je pouzitelnyuz po 3dnoch od zahniezdenia 😉

lul
9. mar 2009

ahojte 🙂

minuly mesiac (2 strany dozadu) som testovala a len /. tento mesiac mam // 😀 😀 😀

flyangel
9. mar 2009

ahooj lul tak to blahozelam...tak uz len sup sup k lekarovi aby potvrdil tehu 😀

stanusa
9. mar 2009

lul tak sa pripájam s gratuláciou aj ja 🙂

lul
9. mar 2009

dakujem 🙂 bola som hned v piatok, este tam nic nevidel, len taky maly bod - akoby vadny pixel na monitore, som objednana na 16.3 ale papam duphaston 🙂

flyangel
9. mar 2009

noo a krvicku ti nebral na hcg?

lul
9. mar 2009

nie. stacil mu pohlad na maternicu

flyangel
9. mar 2009

tak to je super mojee 🙂 vazne sa s tebou tesim 😀

bleelka
9. mar 2009

lul a ten duphaston ti dal len tak alebo si spinila? v kolkom si tt? blahozelam 😵

lul
9. mar 2009

dakujeme 🙂 aj ja sa velmi tesim 🙂 aj s mojou drahou polovickou 🙂

dal mi ho pre istotu, vraj to zabranuje potratu. v ktorom som tyzdni neviem, otehotnela som asi 18.2. ako sa to pocita? ale nechcem to este zakriknut, bojim sa o malicke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre